Творог для розжига• 17 сентября 2022

ФОП як здавати звіт?

В якій програмі здаєте? Планую реєструвати ФОП, раніше здавали в податкову, тепер сказали самі будете здавати . Як ви здаєте, через яку програму?
І можливо підкажете курси якщо хто ходив? Для розуміння як правильно звіти робити.
Губной рояль• 17 сентября 2022
Можна здавати через безкоштовний електронний кабінет, можна купити Медок чи Сонату. Які звіти ви маєте на увазі, на якій групі ви будете знаходитись, чи будете платником ПДВ, чи будуть нацмані працівники? Від цього залежить які звіти подавати.
автор Творог для розжига • 17 сентября 2022
Ответ дляГубной рояль
Без найманих працівників я одна, наприклад я продаю іграшки, ларьок на базарі. То зможу я через безкоштовний кабінет? Це через дію? Чи кабінет на сайті податкової?
Губной рояль• 17 сентября 2022
Ответ дляТворог для розжига
Кабінет на сайті податкової. Але, зараз дійсно і через дію можна, я не здавала так ще.
Ответ дляГубной рояль
Перша група. А ви як здаєте звіт?
Губной рояль• 17 сентября 2022
Ответ дляТворог для розжига
Перша група. А ви як здаєте звіт?
Я - бухгалтер, не ФОП) У мене ТОВ, ПДВ - використовую Медок.
Ответ дляГубной рояль
А як знати потрібно з ПДВ чи ні?)) підкажіть будь ласка
Губной рояль• 17 сентября 2022
Ответ дляТворог для розжига
У вас такого точно немає)) 1 або 2 група ФОПів не є платниками ПДВ. То тільки 3гр може бути. Не лізьте в дєбрі))
Ответ дляГубной рояль
Зрозуміла, дякую)
Бочка порохУ• 17 сентября 2022
Можно подавать через Дию. Это просто, быстро и бесплатно.
Ответ дляБочка порохУ
А десь є інструкція, чи там все ясно як подавати?)
Бочка порохУ• 17 сентября 2022
Ответ дляТворог для розжига
Все ясно.
Ответ дляБочка порохУ
Все ясно.
Дякую 😊
Дарьюшка555• 17 сентября 2022
Якщо потрібна допомога з реєстрацією ФОП та супровід, звертайтесь )