АяВсёЗнаю• 17 сентября 2022

Дівчата, в Україні реально купити таку сумку? Фото

Це я вже готуюсь до нашої перемоги, пообіцяла собі купити. Може в Києві є магазин Coach, то я приїду. Чи тільки замовляти треба через посередників?
Yuliya-23• 17 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
1130 баксов торба стоит
АнтиТроль• 17 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
Это ж надо в безобидной теме умудриться гавканье разглядеть. Просто мило общаемся
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 17 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
чому тут всі повинні бути бідні і ніщі?
Яка різниця між цими поняттями, що ви їх обидва написали?
diana2201• 17 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
чому тут всі повинні бути бідні і ніщі?
Ага, а ещё ничего не покупать себе , только на ЗСУ перечислять , причём это вечно тулят те, кто ни копейки ничем не помог никому
Брыкалка• 17 сентября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
А без перехода на личности никак?
автор АяВсёЗнаю • 17 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
А как же на зсу переслать? В теме про жако советовали на зсу
Зараз грошей в мене нема, але я і так завжди перекидую кошти на ЗСУ, то дрони, то автівка потрібна хлопцям. А на сумку я зароблю. Просто буде в мене ціль така.
Исправлялочка• 17 сентября 2022
Ответ для Toyota
Кто то готовится к победе - армии помогает, а кто то готовится - сумки за 50 к себе покупает
Ви знаєте помагає автор армії яи ні? Чи думаєте як ви не помагаєте то інші теж?
АнтиТроль• 17 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
А без перехода на личности никак?
Удалено администрацией...
Бабка-ежика• 17 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
1130 баксов торба стоит
Брыкалка• 17 сентября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Удалено администрацией...
Ну значит бан поможет разглядеть
Toyota• 17 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Так
АнтиТроль• 17 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
Ну значит бан поможет разглядеть
Напугала 😂😂😂
Исправлялочка• 17 сентября 2022
Ответ для Toyota
Смешно звучит -готовлюсь к победе - покупаю сумку
Ви заздрісна дуже
Toyota• 17 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Ви заздрісна дуже
Чому тут заздрити?
Брыкалка• 17 сентября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Напугала 😂😂😂
Судя по количеству
истеричных смайликов - таки да
автор АяВсёЗнаю • 17 сентября 2022
Ответ для Toyota
Дорогенька, я нічого ще не купую, я просто собі таку забажала, як війна закінчиться, то я її куплю, а до цього часу я буду на неї збирати кошти
АнтиТроль• 17 сентября 2022
Ответ дляБрыкалка
Судя по количеству
истеричных смайликов - таки да
Опять мимо
Toyota• 17 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Ви заздрісна дуже
Формулювання тупе, хочеш сумку - купляй, до чого тут підготовка до перемоги? Готуються до перемоги наші військові і волонтери днями і ночами.
Исправлялочка• 17 сентября 2022
Ответ дляdiana2201
Іменно від тих хто не допоміг нікому
diana2201• 17 сентября 2022
Ответ дляИсправлялочка
Іменно від тих хто не допоміг нікому
Саме так 😉
Kusalochka• 17 сентября 2022
Только заказывать
АнтиТроль• 17 сентября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Думаю только заказывать нужно. Классная сумка. Все правильно, сумка, белье, обувь не должна быть дешевой. Именно этот цвет хотите?
автор АяВсёЗнаю • 17 сентября 2022
Ответ дляKusalochka
Только заказывать
Вважаєте, що в магазині її не буде чи магазина в Києві не має?
diana2201• 17 сентября 2022
Ответ для Toyota
Мы все готовимся . каждый готовится на своём месте .
Kusalochka• 17 сентября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я не знаю про магазин, скорее всего нет. В цуме есть бренд но сумку не видела эту. Но все же щаказать уверена будет намного дешевле
А_я_ЛОЖУ!• 17 сентября 2022
Автор, нра, так покупайте.
Ваша сумка меня вдохновила на покупку духовки. Что-то я жлобилась 17 тыс отдать, думала, может чуть дешевле посмотреть, а надо ли сейчас, но по сравнению с сумкой так это совсем недорого. Пойду и куплю себе духовку ;)))
автор АяВсёЗнаю • 17 сентября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Да, чогось саме таку. Була б дуже вдячна, яки хтось порадив дууууже порядного посередника. Хоча, якщо чесно, я дуже боюся такі речі купляти через невідомих людей.
автор АяВсёЗнаю • 17 сентября 2022
Ответ для Toyota
Країна підтримує своїх героїв, ми всі бажаємо їм перемоги і кожен наближає її на своєму фронті.
Исправлялочка• 17 сентября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ось тримайте, 100% перевірено
автор АяВсёЗнаю • 17 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Автор, нра, так покупайте.
Купіть, я всі покупки відклала до кінця війни, зараз просто працюю і нічого взагалі не купую, бо невідомо, що навіть завтра буде.