Тень льва• 17 сентября 2022
В якому віці ви почали відчувати, що чоловік хоче молоде тіло?
Ось, наприклад, ви ходите поряд з чоловіком і відчуваєте, що ваше тіло його не приваблює. Не збуджує. А варто з´явитись молодій дівчині, 23 - 27 років, як він одразу усміхається, заграє тихенько.
Мені 38 і я вже давно це відчуваю, що тіло моє змінюється і стає несексуальним, і запахи змінюються в гіршу сторону.
А ви по своєму чоловіку бачите, що його цікавлять молоденькі і соковиті?
Думы мои думы• 17 сентября 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тренажерний зал?
В залі працюю із вагою,вдома в мене кардіо і розтяжка
Тень льва
• 17 сентября 2022
Ответ дляДумы мои думы
А діти тут до чого?
Як до чого? Їм треба постійно готувати і вдома самих не залишиш. Чи не так?
Неугомонная• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Це не є реальним в маленькому місті. Ми з чоловіком публічні люди, на виду. Да і дитина постійно зі мною хвостиком.
Ой, ну не смішіть. Було б бажання. Є ж поряд інші міста
, для чого всім знати хто Ви і звідки Ви.
Файна пані• 17 сентября 2022
То у вас чоловік кабєліні якийсь. Або ви себе якось запустили і не доглядаєте.
Хоча думаю, що то таки чоловік. І певно він вам про тіло і запахи потроху співає в вушка
Тень льва
• 17 сентября 2022
Ответ дляНеугомонная
Не придумуйте. Мені не буде на кого дитину лишити, яке сусіднє місто? Ви фантазерка
Думы мои думы• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Готуйте на2 -3 дні одразу, дома з дітьми може побути чоловік, 1.5-2 години- це зовсім нескладно
МаксХмара• 17 сентября 2022
В шлюбі 20 років. Стараюсь триматись в формі, не поправлятись дуже. Все нормально, не помічала змін покищо.
Тень льва
• 17 сентября 2022
Ответ дляФайна пані
Навпаки, за 18 років жодного разу не був ініціатором секса. Тобі потрібно, ти й збуджуй мене, це його вічна пісня.
Неугомонная• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
То шукайте коханця з авто.
Ладно з Вами все ясно, рознюнялися та й все, було б бажання були б в рішення. Ну нийте далі, що чолрвік дивиться на молодих, себе перестали любити/цінити, то чого чоловік має Вас любити.
Все буде Україна• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Не можу, стомлююсь на роботі плюс побут на мені, плюс дитина зі мною після роботи.
Тоді не дивно що ви як та коняка загнана, а чоловік на інших задивляється, бо в нього на відміну від вас є зайва энергія. Навіщо ви все на себе звалили? Скиньте половину побуту і дитину на чоловіка, він теж хазяїн і батько, хай працює.
МаксХмара• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Вам якийсь бракований чоловік попався.
АнтиТанкист• 17 сентября 2022
Я думаю проблема не в вас, а в вашем муже. Скорее всего вам нужен не дополнительный уход, а скорее хороший семейный психолог.
Мафиозная• 17 сентября 2022
Ответ дляМусяндра
Мені просто цікаво, чим обумовлена ваша впевненість, чи то сарказм?
Это правда жизни, моей. А почему вы считаете, что я не могу быть уверенной? Могу.
Покращена• 17 сентября 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А что именно делаете?
Во-первых, слежу за весом. Раз в неделю разгрузочный день - пью только теплую воду с медом и лимоном. В остальные дни стараюсь не наедаться до тяжести в животе.
Во-вторых, стараюсь выглядеть привлекательно. Ношу каблук. Я брюнетка. Цветовая одежда светлая, так эффектнее) люблю красивое белье. Например, сфоткаюсь в зеркале утром, пока собираюсь на работу. А днем высылаю фото со словами: хочу тебя до дрожи в коленках…
В-третьих, в сексе нет стеснения. Люблю мужа, разрешаю все) хорошо, что он адекватный, без крайностей)))
Замужем 17 лет. Делаю ему комплименты, хвалю его. Помогаю ему в выборе одежды…
Наверное, муж просто чувствует мою любовь, желание. Ему приятно, когда ему говорят, что жена хорошо выглядит.
Сумбурно написала, надеюсь, вы уловили смысл))
Ms. Iphone• 17 сентября 2022
Мне муж говорит, что сейчас у меня фигура намного круче, чем была в молодости. Я это и сама знаю
Тень льва
• 17 сентября 2022
Ответ дляМаксХмара
Мені так дивно, що всі тут в 40 тримають себе в формі, а на вулиці йдеш, то одна із 100 з філігранною фігуркою. Основна маса це жіночки, з животиком, великим задом, видно, що народжували і не раз.
Масяня Я• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Я працюю над гігієною, але це щось зі здоров´ям мабуть
Боже, мені хочеться вас узяти за руку і відвести до лікаря (ендокринолога чи гінеколога), щоб розібрався з вашими запахами і психолога, щоб покращив вам самооцінку.
Ви що? Вам 37 років і такий розклад! А що ж буде у 45, 60?
Ви сама до себе відноситесь безвідповідально, не дивно, що чоловік на когось там заглядається.
Покращена• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
А діти маленькі є?
Сыну 12 лет. Когда родила, муж всячески помогал!
Файна пані• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
За всі 18 років не збуджує, не приваблює???
Тоді точно справа не в віці і тіла вашому, а в чоловікові. І ви поряд з ним втратили себе як жінку сексуальну, жіночну, пристрасну. В 38 записатися до смердючих старух ще вміти треба.
Вірно вам про коханця пишуть. Я б з таким чоловіком ще б років 10 назад собі його завела)))
Тень льва
• 17 сентября 2022
Ответ дляМафиозная
увереНой
Файна пані• 17 сентября 2022
Ответ дляМаксХмара
Вам якийсь бракований чоловік попався.
Такої ж думки
Неугомонная• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
То Вам «слабо», Ви не впевнені , що зможете, Ви себе перестали цінити от і все
Мафиозная• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
увереНой
Вы бы лучше за собой следили, может и муж бы хотел
МаксХмара• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Можна бути з великим задом, але і тонкою талією, фігурними ніжками. Це більше збуджує чоловіків, аніж бочка на тонких ніжках, або скілет.
АнтиТанкист• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Да, это правда. Я тоже редко вижу женщин в 40-45 с хорошей фигурой. Ну разве что только по телевизору у звезд))
Айболитная• 17 сентября 2022
Хлорофилл жидкий попейте, запах от тела станет нормальным, не будет резкого
Ms. Iphone• 17 сентября 2022
Ответ дляlawyer2006
Мне как раз после 40 и стало прикольно держать себя в форме
Думы мои думы• 17 сентября 2022
Ответ дляАнтиТанкист
Ідіть до залу, і ви побачите жінок і чоловіків 40+ у відмінній формі