ШанельКуКу• 18 сентября 2022

Якби вибрали Порошенка-чи була б війна?

Що будо б по-іншому?
Filomena• 18 сентября 2022
Ответ дляоле-чка
Удалено администрацией...
Ющенко родом з Сумської обл. Думаєте західна частина йому ближча була?
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
А Мінськ-1,2 це що?
Залишалось тільки закінчите розпочате
А яка альтернатива Мінську була? \І навіщо підписав Мінська, а не дав усе інше захапати, як вже почали?
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
то ви ще не читали про свекрів-сепаратистів, як Оля побивалась, що тим ніяк не вдається наших хлопців загнати на ночівлю в колгоспну стайню, щоб їх там рашисти вогнем накрили. А тепер ті свекри приїхали до Олі в Київ, в компанію до сина-любителя руЗЬкого міра

Ви мене шокували.
Завжди вважала її рашисткою, але щоб аж настільки..
tarveldy• 18 сентября 2022
Ответ дляtata1210
Автор, берите глубже. Даже не Порошенко. Если бы оставили Яныка, не было бы Майдана, то жили бы ’стабильно’ и ’хорошо’. Только один момент: мужья бы ваши и сыновья воевали против фашистов Польши и Прибалтики.
Це правда
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Якби вибрали По, то працювала б Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Вища рада правосуддя. Ці органи завдяки Зе не працюють майже 3 роки. Очевидно, що готувалася здача України, тому і розвалювали, як могли судову гілку влади.
А ще при Зе планували розпустити Конституційний Суд, але не встигли, почалася війна.
При По не було б військового обліку жінок.
При По війскові контрактники отримували 2 зарплати. А Зе скасував таку гарантію.
Дякувати 73 %.
А який зв´язок між розвалом сдової влади та здачею країни?
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляIrinaKac
Війни, як такої, не було б. Просто втік би, здавши країну рашистам.
А чому не зробив це у 2014ому?
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Він би здав нас без війни, як і планував з 2014 року
то це він чонгар розмінував?
agata116• 18 сентября 2022
трохи почитала тему і ще більше засмутидась....які в нас падлюки були при владі всі 30 років....нікому з них не було діла до реального розвитку країни, до її демократичного шляху((( всім було наср@ть на все, робили на отЕ..сь. Тільки крали і крали один у одного, і вину перекладали один на одного, а шо там люди і закон то якось буде....
от воно якось і стало! Все що погано починається закінчується ще гірше!!
дуже жаль дітей, яеі загинули і молодих хлопців воїнів((( їх вже не повернути.
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я вже навпаки радію - хай витрачає, поки є що. В політичному плані порошенку це все одно не допоможе. Якщо вже і за коломойського взялись, то тим більше порошенка заставлять відповісти за все.
А як саме за коломоського узялися? Узялися повернути йому те, що відібрали раніше чи про що ви?
ИринаКа• 18 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
То ж обшук у нього десь провели) правда, безрезультатно
А ті повернення мільйонів чи мільярдів - то мєлочь
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Ну треба ж, цілий обшук? А у всіх квартирах і домівках чи в якйсь одній?
ИринаКа• 18 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В буковелі о 5 ранку. Вилучили якийсь гаджет. Журналісти спитали у нього про обшук, він відповів, що не чув про нього. Клоуни мля
tanysha777• 18 сентября 2022
Хєрасє, як внутрішніх гнид з рашистами пердолить
Передайте хуйлу, що гроші не дарма витрачав.
Як бачимо, все що стаду брехали про Порошенко, виявилось правдою про зеленського, але вже запізно. Так що заспокойтеся.

Всім, хто любить Україну і хоче повернутись з чужини - подумайте добре десять разів, куди повертатись? Хоча б про дітей подумайте!
оле-чка• 18 сентября 2022
Ответ дляFilomena
А люди які живуть в Україні а підтримують руський мир вас не дивують
Він поділив країну, людина яка знає як живе схід і чим дихає, просто використав його, породив нерівність.
KrupinkaSs• 18 сентября 2022
Ответ дляоле-чка
Ну скоріше не він поділив,а сили які привели його до влади.Його і Саакашвілі у Грузії.
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Щось там з аеропортом заборонили пару днів тому.
Тепер обшуки

’УКРАЇНСЬКА ПРАВДА’ — НЕДІЛЯ, 18 ВЕРЕСНЯ 2022

ФОТО ДЖЕРЕЛА УП
Детективи НАБУ провели обшук у Ігоря Коломойського, правоохоронці вилучили документи, гаджет, а також скачали його вміст. Сам бізнесмен заявив, що про це ’не чув’.

Джерело: видання ZN.UA з посиланням на свідків події та співрозмовників у НАБУ, Коломойський у коментарі УП

Деталі: За даними ZN.UA, обшук стосувався справи про заволодіння майном і коштами компанії ’Укрнафта’ на майже 13 млрд грн в цінах 2015 року
Blair• 18 сентября 2022
Ответ дляоле-чка
при чому тут Ющенко до поділу України на Схід і Захід?. Якщо що - поділ на Схід і Захід України з´явився в період передвичборчої компанії Яника на пост президента в 2004. І цей активний поділ був якраз в його агітках, а не в Ющенка.
olena_shch• 18 сентября 2022
Ні війни не було б. Все була б Росія без боя. А ви і ми їхали товарняком на Сибір , це у кращому випадку.
olena_shch• 18 сентября 2022
Ответ дляПосле 18
Вы сейчас лучше живите ?)
Так само добре. Розумна і здібна людина не залежить від імені президента.
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тепер обшуки

ФОТО ДЖЕРЕЛА УП

А чому тут радіти? Отель вже віддали, тепер за приватбанк судиться - теж порадіємо, бо його обшукали? Ви знущаєтеся?
Не чіпай - вб ю• 18 сентября 2022
Ответ дляolena_shch
Війна у країні вісім років. Чому ми ще й досі не лише не кацапія, а йшли усі ці роки нарешті у протилежному напрямку.
І як це ми ще усі не в Сибіру, цікаво?
Spring8• 18 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
Согласна. Люди просто не выберут такого, потому как у нас телевизор и популизм рулит, а не ум
У вас в рф рулят.
У нас в Украине-нет!
Оксана-004e• 18 сентября 2022
Ответ дляSpring8
У вас в рф рулят.
У нас в Украине-нет!
И в Украине рулит, слуга народа отлично срулил, что мы и видим. Кстати я из Украины, днепр обл. А как там у вас на рашке - всем понятно
Оксана-004e• 18 сентября 2022
Ответ дляolena_shch
Почему не была раша с 14 года?
YN8678• 18 сентября 2022
Думаю нет
Spring8• 18 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
порохоботы?
Понятно)), не трудитесь отвечать
Оксана-004e• 18 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А чому не зробив це у 2014ому?
Ани не знают, в метадичке не написали
AnnaSunny24@mail.ru• 18 сентября 2022
Темы без анонимов сразу глохнут( неинтересно становится читать
оле-чка• 18 сентября 2022
Ответ дляBlair
Війна 45 для нашої країни різна
А він туди поліз, героя дав, якщо герой такий різний, то чого його чіпати
оле-чка• 18 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А чому не зробив це у 2014ому?
Бо уголь треба було перепродати країні
Ви воюйте, а я тут порешаю свої інтереси нагрію