ШанельКуКу• 18 сентября 2022

Якби вибрали Порошенка-чи була б війна?

Що будо б по-іншому?
L-i-s-a-92af• 18 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А чому ж не здав, як був президентом?
А Мінськ-1,2 це що?
Залишалось тільки закінчите розпочате
PO_LANA• 18 сентября 2022
Ответ дляА.Чмилёк
а в іловайську теж зеленський винний, чи може сивочолому пасіба?
а скільки вже було таких Іловайськів...? яких могло не бути.. але то таке, головне , що сивочолий вам до цих пір муляє..
PO_LANA• 18 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
А Мінськ-1,2 це що?
Залишалось тільки закінчите розпочате
та а чому на вашу думку не закінчив? часу було предостатньо...
oksi-71• 18 сентября 2022
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Якби вибрали По, то працювала б Вища кваліфікаційна комісія суддів України та Вища рада правосуддя. Ці органи завдяки Зе не працюють майже 3 роки. Очевидно, що готувалася здача України, тому і розвалювали, як могли судову гілку влади.
А ще при Зе планували розпустити Конституційний Суд, але не встигли, почалася війна.
При По не було б військового обліку жінок.
При По війскові контрактники отримували 2 зарплати. А Зе скасував таку гарантію.
Дякувати 73 %.
Поддерживаю!
oksi-71• 18 сентября 2022
Ответ дляДама с собачкой
Ого. Досі аноніми є? Якби в 2014 році у нас би був Президент з яйцями, який би так як зараз волав на весь світ і вигризав допомогу, який би не йшов на переговори з фашистами, то війна була б ще тоді. Вже б і закінчилася. Вже б і олію зробили з соняхів, пророслих на землі, в якій оті свинособаки перегноєм стали.
ой, если бы президент был с яйцами еще в 2005 году, то и Януковоща и всех последствий не было. Ющенко правильное направление взял, но пришли донецкие...
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Ти диви, яу суботнього ранку порохоботи на зарплаті активізувалися.
І вистачає ж цьому армія-мова-віра-брехуну стільки на них витрачати
Я вже навпаки радію - хай витрачає, поки є що. В політичному плані порошенку це все одно не допоможе. Якщо вже і за коломойського взялись, то тим більше порошенка заставлять відповісти за все.
tata1210• 18 сентября 2022
Автор, берите глубже. Даже не Порошенко. Если бы оставили Яныка, не было бы Майдана, то жили бы ’стабильно’ и ’хорошо’. Только один момент: мужья бы ваши и сыновья воевали против фашистов Польши и Прибалтики.
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляПерша на селі
Вы реально считаете, что Зеленский самолично принимает решения? И если бы Петя был на его месте, то события развивались бы по другому?
Удалено администрацией...
insta obnova2020• 18 сентября 2022
война была неизбежна, или война или нас по тихому б сдали загребли под рашку.....
того последние года шла активная засекреченая подготовка к войне.
очень много продажных людей и чиновников, все делали в тихую.
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляosna
І ще. Що це за свобода,коли Кошовому з кварталу можна не воювати,бо в нього снайпер попаде. Що вся рідня цього покидька Гордона приватним літаком за тиждень до війни вилетіла за кордон? Що це за свобода така???
Хто вам забрронив виїхати з країни за тиждень до війни?
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляСижуревувшоке
Свобода??? Ви зараз прикололись,чи що? Де свобода,якщо мій чоловік не може виїхати за кордон?
Як немає аргументів у вас ,то зразу приписуєтк методички і русню. Може,мізів немає?
Для вас свобода це чоловік за кордоном, чи свобода жити в своїй країні не під парашкой? Для мене друге.
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Свобода прятаться от военкома?
Или закрытые СМИ
Или свобода от денег в кошельке и низких цен на услуги жкх и прочее прочее прочее ...
??
А що, виловлюють на вулицях? Не бачила
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
100%
сдал бы
или жевал бы галстук

если он предвыборную кампанию не вытянул до победы, слился, а тут такого противника побороть
Піську б мяв перед ЄС, щось би там бурмотів під носа, не став би він лідером. До зелі теж є питання, але про них після перемоги поговорять всі
Anita123-13ef• 18 сентября 2022
Ответ дляМания-Величия
Вы не понимаете, что в войну всем не сладко? Но это не значит, что за коррупционером Яныком страдать нужно! Погоним рашу и будем налаживать быт.
Страдати за яником як страдати за комунізмом
dneprovskaya• 18 сентября 2022
Ответ дляСМСница
А только такой способ закончить войну, да? Или выматывать потихоньку, или обслуживать… Прикольно.
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 18 сентября 2022
Ответ дляА.Чмилёк
ну ПРИ його каденції...різниці немає. Казав За 2 нєдєлі закончу войну. Він казав, чи теж проблеми з пам´ятью?
А зеленский что говорил, помните? Просто перестать стрелять?
Оксана-004e• 18 сентября 2022
Ответ дляAnita123-13ef
Удалено администрацией...
Почему он не отдал, пока был президентом?
Espresso_caffe• 18 сентября 2022
Ответ дляoksi-71
и этих донецких привела рашка
сложно понять зачем это надо было ахметову, ведь этого франкенштейна из януковоща вырастил он
oksi-71• 18 сентября 2022
Ответ дляEspresso_caffe
и этих донецких привела рашка
потому что Ахметов всегда думал за свой карман. Только теперь понял, из за кого потерял больше половины своего состояния.
Feel good• 18 сентября 2022
БУЛА Б.
Вона почалася ще до Порошенка і продовжилася при ньому.
Так, само, як і в Грузії.
По Україні пуйлу вже не було куди тягнути. Крім того, Україна наблизилася до того, до чого довго йшла - можливого вступу в нато. Хоча це більше привід, а не причина.

Путлер десь +/- рік до закінчення правління пороха був готовий до такого сценарію.
Простіше на той момент було зачекати рік, на випадок, якщо вибори виграють ´свої´ і здадуть країну без війни.
В любому випадку, хто б не виграв (крім яника, образно кажучи, війна б була).
Її відсунув трохи в часі ковід.

Той випадок, коли пандемія Ковід певний час рятувала від війни.
Luchia80• 18 сентября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Не заради срача
Просто подумалося
Просто подумалось - это подумалось в своей голове , а сюда выносите срач.
МаТраСы• 18 сентября 2022
гадання на кофейній гущі..
якби, да каби
типаці гадання щось змінять чи змінили б..
Теодор Бастард• 18 сентября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Та ні .Забагато честі «разбрасываться».
Як колись українців депортували примусово з своїх домівок ,так і з вами зробити .
Там рай на землі .Там ваші хлопці ….
Чого живете в ненависній вам Україні і постійно гадите тут?
А мне кажется что гадите именно вы, оскорбляя своих сограждан и устраивая бытовой сепаратизм на ровном месте. И кого надо высылать куда - ещё большой вопрос
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
так той ГОВОРИВ, а порошенко це РОБИВ - наказував переставати стріляти - в односторонньому порядку, і наші гинули через це, чи НЕ стіляти, коли треба було на самих початках не пропустити колону зі Слов’янська
Яка коротка пам’ять
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляEspresso_caffe
и этих донецких привела рашка
Це все тому, що Ахметов не прочитав у свій час Перспективи Української Революції Степана Бандери
Реверанс• 18 сентября 2022
Ответ дляAnita123-13ef
уверены?
Оксана-004e• 18 сентября 2022
Ответ дляРеверанс
уверены?
Очень надеюсь, что придет действительно проукраинский президент, который будет заботиться о стране и людях
Реверанс• 18 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
у меня нет вашей уверенности, зеленые не допустят выборов,очень хочу ошибится.
Закрытие трансляции заседаний ВР, а также не законное закрытие 3 проукраинских каналов,+ в телемарафоне снова вылезли ОПЗЖ толсто намекает на дальнейшие события
Оксана-004e• 18 сентября 2022
Ответ дляРеверанс
Согласна. Люди просто не выберут такого, потому как у нас телевизор и популизм рулит, а не ум
оле-чка• 18 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
Удалено администрацией...