ШанельКуКу• 18 сентября 2022
Якби вибрали Порошенка-чи була б війна?
Що будо б по-іншому?
Mrs.Ochmonek• 18 сентября 2022
Ответ дляНе чіпай - вб ю
У чому ліцемірство??
Ще вам про мову з приводу Порошенка наведу фрагмент статті 2012 року,це так, штрих до портрету що розкриває всю фальшивість
У фільмі «Шоколад» Лассе Галльстрема є епізод, коли «правильний» чиновник-ханжа, об’ївшись цукерок під час посту, втрачає контроль й опиняється під загрозою втрати репутації.
У схожу ситуацію нещодавно потрапив і Петро Порошенко – солодощі теж стали темною плямою, що зіпсувала виплеканий довгими роками імідж проукраїнського ліберала і євроінтегратора. Його кондитерська корпорація Roshen русифікувала обгортки своєї продукції на території України, тож чимало людей здивувалися, коли побачили в магазинах «Бешенную пчелку», «Молочную каплю» і «Сливки-ленивки». Інтернет накрило хвилею народного обурення, що вилилася в заклики ігнорувати рошенівську продукцію через неповагу до українського споживача. Керівництво компанії виступило із заявою, що російськомовні обгортки – вимушений крок, мовляв, корпорація вирішила заощадити й, оскільки її продукція продається і в РФ, обрати зрозумілу для обох країн мову.
Це нібито економічно вмотивоване малоросійство ще більше розлютило антирошенівських активістів, відтак Петро Порошенко мусив поспіхом «відмиватися». «Шоколадний король», як називають олігарха в народі, заявив, що не втручається в справи компаній, у яких є акціонером, але цього разу не може стояти осторонь, тож Roshen поверне українськомовні обгортки. Він не вперше виявляє кон’юнктурну гнучкість, намагаючись догодити «і нашим, і вашим». Розбудовуючи амплуа «бізнесмена-патріота», демократа і послідовника європейської інтеграції України, паралельно «дружить» із далеким від цих категорій режимом Януковича.
Обійнявши посаду міністра економіки в уряді Азарова, український олігарх підстелив собі соломку і в парламенті, пройшовши на Вінниччині, у своїй феодальній «вотчині», як мажоритарник...
Ответ дляУси Пуси
Да, в Россию поставляла люкс бренлы одежды, магазины брали у меня, с двойным наваром цены им было это выгодно, да и Донецких покупателей, которые брали по 2 Фенди сумки, не смотря на них, говорит в багажник положила потом посмотрю, оплачивая полностью. А за шубы вообще молчу, сижу, смс пришла, что за деньги ещё и сумма такая, девочка, постоянный покупатель увидела у меня шубу в продаже и перевела не уточнив есть ли она. Вот это покупатели были. Лучшие из лучших, деньги рекой лились.
Но я ещё на плаву, но в другом более интересном направление - антикварный фарфор, хрусталь. Тут уже деньги по 6 нолей в доходе, но в то время я была рада и 5ти цифрам, могла и без мужика жить не то, что и не тужить. И сумки диор и водитель личный, куда надо съездить. Так что, много я повидала с разными президентами.
Ключове ’донецьких покупателей’ насправді, це дуже ключове, і саме при янику розповзлись ті данецькі по всій країні, директорами та начальниками. В нашій області навіть головного лікаря в новій дитячий лікарні привезли з Донецьку
Ответ дляСижуревувшоке
К сожалению, она права. Я тоже сначала возмущалась,когда так говорили.. А сейчас что?
Война, все скитаются , возможна зима без отопления, голод. Простым людям при Януковиче жилось нормально... по пунктах напишите,чем сейчас лучше?
А нічого, що зараз війна? По яких пунктах у війну повинно бути краще?
tanysha777• 19 сентября 2022
О, так, свобода слова тепер нам може тільки снитись!
Це ж треба, видаляти відео, яке пройшло навіть цензуру Ютуб!
А 40 сторінок відвертої цинічної брехні не муляє???
Ответ дляСижуревувшоке
Побывав в Европе-,что хочу сказать.. не такая уж там и сказка...дерут налоги с бедных стран Евросоюза, и распределяют на Германию,Бельгию и т.д.. бедные страны стали еще беднее,коррупция, работы нет,зарплаты низкие..
А в рососісі всього цього немає і все пречудово?
Не чіпай - вб ю• 19 сентября 2022
Ответ дляоле-чка
Ви вже не знаете на кого кидаєтесь
Ну як влізли у чужу розмову, то маєте, що вас дивує?
То може аргументуєте оте своє дивне твердження, що усе мною перераховане є шляхом до війни?
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ці ждуни - розмінне сміття, яке нікому не потрібне. Картинка для телевізора. Нічого вони не вирішували, зомбоване гарматне м´ясо
Але ці ждуни, які начебто нічого не вирішують, насправді вагомий вплив мали в інформаційній війні! У 14 році ми інформаційну війну з тріском програли.
Ответ дляПерша на селі
Интересно, с чего вдруг он невыездной из Ростова? И что в Ростове? Тишина и спокойствие. Инцидентов не было. А ЗСУ бьет по окраинам, да по селам, которые в большинстве своем давно эвакуировали.
ЗСУ туди не б´є, то вони самі себе обстрілюють, щоб на нас наговорити.
Не чіпай - вб ю• 19 сентября 2022
Ответ дляУкуси меня
Потому что я украинка! И очень люблю свою Украину - такую, какой она была до 2014 года! И не хочу никуда уезжать с родной земли.
Тобто проросійською? Такою ви її бачите?
Anita123-13ef• 19 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
Почему он не отдал, пока был президентом?
Він на дебатах перед квнщиком піську мяв, те що він зараз з хуйовими менеджерами знімає крінжатіну тількі підтверджує моє ставлення
Anita123-13ef• 19 сентября 2022
Ответ дляОксана-004e
Очень надеюсь, что придет действительно проукраинский президент, который будет заботиться о стране и людях
Стерненко) але він ще замолодий,
Ответ дляagata116
трохи почитала тему і ще більше засмутидась....які в нас падлюки були при владі всі 30 років....нікому з них не було діла до реального розвитку країни, до її демократичного шляху((( всім було наср@ть на все, робили на отЕ..сь. Тільки крали і крали один у одного, і вину перекладали один на одного, а шо там люди і закон то якось буде....
от воно якось і стало! Все що погано починається закінчується ще гірше!!
дуже жаль дітей, яеі загинули і молодих хлопців воїнів((( їх вже не повернути.
Ну це ж ми з вами+ наші батьки їх і обирали. Кого обирали, ті і були при владі.
Наступного року (ттт) вибори в парламент, от подивимось, наскільки ми порозумнішали.
Ответ дляCheburaha
Насчёт выборов в следующем году, я очень и очень сомневаюсь, средства на них даже в бюджет не заложили... И относительно выборов в марте 2024 - сомневаюсь тоже...
Папоротник• 19 сентября 2022
Ответ дляagata116
Так і є. Чорновола вбили за те, що йому таки було діло до розвитку країни. В нас мера міста також вбили, а за його каденції Кременчук просто розквітнув.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 сентября 2022
Ответ дляЯ_поехала
Не було б
Правильно, не було б. Як і Херсонської, запоріжськоі, Харківської, Сумської і Чернігівської області. Зате Мінськ 3 був би
Ответ дляJhenya_Sh
Почему бы просто не выехать тем, кому все равно, где жить. Ну не хочет человек жизнь положить. Он сможет найти себя и в другой стране.
Конституция Украины с соответствующими обязанностями граждан принята 30 с лишним лет назад
.
Кто не согласен - было достаточно времени сменить гражданство.
. Кто не согласен - было достаточно времени сменить гражданство.
Ответ дляCheburaha
«У бюджеті-2023 не буде грошей на вибори Ради: Прогнозується збереження воєнного стану»
Yarina-753a• 12 октября 2022
Якщо б обрали Порошенко, війни б зараз не було б.
Але була б після нього, якби обрали наступну якусь зелену свинку Пепу