Морская свинка• 18 сентября 2022
Чому деяким чоловікам подобаються старші жінки, як думаєте?
Сама знаю три випадки:
1. Старшокласник закохався у свою вчительку, одружились
2. Чоловіку подобаються лише жінки 40++, доглянуті, йому 30
3. Чоловік несвідомо обирає жінок старших за себе, ніби само собою виходить. Розуміння того, що це вже не співпадіння немає. Одного разу були стосунки з ровесницею, ще в інституті.
А ще у подруги колишній молодший років на 9, причому він її утримував, навіть після розставання. Їм було 26, 35.
Последний вагон• 18 сентября 2022
Со слов любовника младше на 7 лет:просрал на нее 83 зарплаты, а она ламается встречатся с тобой или нет, секс миссионерская поза.Открывает рот-сплошные капризы, ногтики, инстаграм и.т.д.
А мадама на пару летстарше такая же красивая, но нету этого всего гемора
Пысы:за меня он платит, а не я за него
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Тому що вам зручно бачити лише перші 2. Все є в якійсь мірі, питання пропорції.
Я бачу те, що є насправді, як би вам не хотілось навпаки. Хоча допускаю, що у інших може бути інше. Але якщо обидвох це влаштовує, то в чому проблема?
Царевна_несушка• 18 сентября 2022
Значит из детства какие-то проблемы с мамой, бабушкой, всё в нашей голове.
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляМорская свинка
Ну от мені особисто завжди подобались чоловіки старші за мене, 30-35 років, з моїх 15, зараз мені 36 а уподобання та самі))
але не факт, що завтра-післязавтра вони можуть так змінитись, що самі собі вірити не будете
курасаны• 18 сентября 2022
Это молодым мальчикам нравятся, а за 40 уже на старух посмотрит из за денег или не куда приткнуться, у меня муж женат был на 12 лет старше, когда она умерла он себе уже постарше не смотрел , а выбрал намного помоложе жену
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляОднозначная
У мене є такий знайомий, у нього дуже близькі стосунки з мамою, а у мами фішка ’молодитися’, ’дружити’ з сином, гуляти з ним по барам, клубам (йому 32, їй 50). При цьому відверто одягається, виглядає як мама Стіфлера. І якось все життя у цього знайомого стосунки з жінками дуже подібними на маму і старшими на 8-12 років. Вважаю, що такий вибір через гіпер-участь мами у житті сина, при цьому сама мама дуже сексуалізований об´єкт сама по собі.
не факт, моя свекруха - повна протилежність описаному Вами образу, звичайна жінка
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляЦаревна_несушка
а коли жениться на ровесниці своїх дітей, то через які проблеми із дєтства? Ах, забула, тоді - мачо)))
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ длякурасаны
Молодець, розумний)))) найкращі роки прожив зі старшою жінкою, а молодуху - собі на старість, аби горшки носила і старого обнюхувала)))))))))
ЯяяКакаджамбо• 18 сентября 2022
Ответ длямуха в кедах
голова — предмет тёмный, исследованию не подлежит.
отличный фильм-цитатник)
ЯяяКакаджамбо• 18 сентября 2022
Ответ для100%
А коли подобаються молодші, то шукають доньок?
Але ні з мамами, ні з доньками сексом не займаються. Щось не сходиться)
зато ’это же элементарно’))
А я на шпагате• 18 сентября 2022
ну, прежде всего секс, это самое главное что движет, у большинства установка, что дамы за 35 опытные раскованные. Конечно это не так, сколько даже тем тут на форуме от женщин, не умеют даже мастурбировать, я уже не говорю про оргазмы. Но мальчики свято верят, что постарше все секс-гуру)) Хотя то что, дамы раскрываются после 35 в общем верно. Второе, с нами проще, часто ищем просто отношения без обязательств, замужем были, дети есть, никто типа не окрутит ягодку)
Чудо в декрете• 18 сентября 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Сожительнице бывшего мужа 58, выглядит на свой возраст
Значит сожительница чемто другим зацепила. Для этого не обязательно быть красавицей. Можно в постели не быть бревном, не быть по жизни пилой, быть доброй, нежной, секси и тп. Какая разница кто как выглядит
ВыФсеВрете• 18 сентября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Да ему вообще не нужно, чтобы женщина выглядела моложе своих лет, и не обязательно, чтобы она была красивой
КонФФетОшка• 18 сентября 2022
А почему женщины могут любить мужчину старше? Просто потому, что мужчина любит эту конкретную женщину. И в чём проблема , если она старше ? У меня муж на 5 лет младше. Тоже он обнспечивает нас с ребёнком. Отчим на 4 года моложе мамы, немало в окружении пар где муж моложе на несколько лет. В чём проблема, что вас так удивляет и беспокоит?
Морская свинка
• 18 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Це ваше сприйняття.
Я написала, які випадки мені цікаві.
5 років це не різниця.
Я написала, які випадки мені цікаві.
5 років це не різниця.
КонФФетОшка• 18 сентября 2022
Ответ дляМорская свинка
Це ваше сприйняття.
Я написала, які випадки мені цікаві.
5 років це не різниця.
Я написала, які випадки мені цікаві.
5 років це не різниця.
Есть среди знакомых пары где жена старше на 9 лет и на 13. Живут счастливо много лет вместе. У вас тоже своё восприятие. И у многих мужчин оно не такое как у вас, поэтому женятся или живут с женщинами старше и их это не напрягает.
Морская свинка
• 18 сентября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Ви не зрозуміли, моє питання було без негативу і без ’ та ну не може бути!’, А ви сприйняли його в штики . Мені просто цікаво чому так. От мені чоловіки подобались тим що дорослі, вміють себе поводити, мужні і привабливі. Але зараз все одно подобаються однолітки +-, ті що молодше 30 сприймаються як діти. Хоч я розумію що вони дорослі, але недостатньо) я сама в 25 і 35 це різні речі) інше світосприйняття і тд