Творческий типаж• 18 сентября 2022
Чи нормально, коли хлопець на побаченні нікуди не веде?
Сам не упавший, гроші точно має , елементарно, сходити на каву кудись, тратитись багато не треба. Наше перше побачення, познайомились в тіндері. Просто нікуди не відвів. Зустрілись в центрі, і просто ходили по вулиці, я кажу «куди підемо?» , він каже, що в парк… Дивно якось.. І на другому побаченні теж нікуди не повів, я кажу , куда йдемо, він либиться , і каже : « на качельки, в парк, тобі ж минулого разу там так сподобалось» (пояснюсь, в нас є парк з великими гойдалками, на яких катаються і дорослі..
ні.. ну якась дивна поведінка.. просто нікуди не веде.. я так подивилась на нього, після тих слів , і кажу «ні, ми йдемо зараз на каву, я хочу кави» ну і заплатила сама за себе , він пропонував заплатити, я відмовилась, так як запропонувала піти я сама .. якщо б він запросив , то би платив.. а так гордість мені не дозволяє.. Ну в кінці він мені ще квіти подарував
Як ви думаєте , чому себе так веде ? Ну і об’єктивно , я йому подобаюсь.. але що за поведінка? йому не 17 років, щоб він не розумів, що дівчину треба кудись повести, а не на холоді кататись на качелях і плентатись по центру , ніби вам 15, кудись треба і зайти)
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
ps я дівчина видна , розкішна, доглянута, з довгим волоссям і гарно одягнута
Магиня• 18 сентября 2022
Ответ дляТворческий типаж
Така гарна, така гарна, а мужика нормального нет. Подобное притягивает подобное.
Айболитная• 18 сентября 2022
Ответ дляТворческий типаж
Розкішній видній дівчині знайомитись не гоже в тіндері) Хіба у вас в оточенні немає гідних чоловіків, які би вашу розкіш і красу зацінили? ))
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
в мене взагалі оточення нема, бо я зараз переїхала у нове місто, а навчаюсь заочно у своєму університеті.. різні бувають ситуації, я тут лише два тижні, тому знайомлюсь в тіндері
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляМагиня
я у цьому місті два тижні. звідки йому взятись ?
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
та і давайте не до цього докулупуватись. мене більше по темі цікавить )))
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Може перевірка на меркантильність?
та ну.. до чого тут меркантильність? до чашки кави?
Слабый пол• 18 сентября 2022
Задумайтесь над тем что он элементарный жлоб... если в следующий раз повторится подобное не думаю что вам нужно продолжать с ним отношения
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляСлабый пол
ви праві , мабуть
{СоJIнТсЕ}• 18 сентября 2022
Ответ дляТворческий типаж
Я з одним спілкувалася, то каже що на 1 побаченні зїхав що нема грошей , на 2 пополам , і..якщо дівчина ще не втікла, тоді він заплатить у кафе. А то ж всі на його статки заряться ( масажист)

Бамбарбия! Кергуду.• 18 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
Глупости) в тиндере есть нормальные. Так неприятно, когда кто-то себя может описать ,,роскошная, ухоженная,,?))
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляБутербродница
У якому ви місті?
а це щось змінить? чи роз’яснить вам ситуацію?
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
люди зараз не вміють так про себе говорити, вони наоборот , коли їм говорять компліменти, починають самі себе сміттям обливати
так , я розкішна і прекрасна, і ця думка базується не тільки на відображенні у дзеркалі, а зі слів інших людей.. сьогодні мені продавщиця в магазині сказала , що завжди милується, коли я приходжу, що дуже симпатична, хоча ми і не знайомі. приємно він незнайомої людини))
Радостина• 18 сентября 2022
Автор, не встречайтесь дальше. Если парень вам интересен, то можно еще на 1 свидание сходить присмотреться. Я старше вас, тоже ходила на несколько свиданий, тоже знакомилась в Тиндере. Выгляжу неплохо. Но не все даже вели в кафе. С некоторыми тоже ходили-гуляли. С некоторыми, ездили на машине, говорили. Подвез с работы там, например. Очень много шлака, жлобов, мужчин, которые не востребованы или просто женаты. Некоторые тупо сразу приглашают к себе домой, типа проститутка бесплатно, я ник кому домой не ходила, но предложений таких было много. Фильтруйте. Я всегда беру с собой деньги, вдруг у кавалера не будет денег расчитаться. Пока были. Но нормального мужчину я не встретила. Обычно раз в неделю у меня свидание.
Радостина• 18 сентября 2022
Ответ дляТворческий типаж
Автор, если у вас действительно отличная внешность, то тем более, в 20 лет можно найти кого-то нормального.
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляРадостина
в мене було багато побачень вже , буди і нормальні, але я постійно знаходила якісь мінуси і прощалась
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляРадостина
але, я буду продовжувати
Ручки-Крючки• 18 сентября 2022
Ответ дляТворческий типаж
Ви дуже сильно себе любите і прагнете такої ж уваги від чоловіків. Але, не забувайте, що є й інші люди, які теж щось хочуть і для яких ви можете бути не такою розкішною, як ви себе рахуєте. Та і не тільки розкішніть і доглянутість моє значення...
Радостина• 18 сентября 2022
Ответ дляТворческий типаж
У меня так же. Ну и быстро переходить к сексу я не готова, хотя мне 40+
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляРадостина
так, ви права. я піду ще на одне побачення, якщо так буде і далі, то не буду вже з ним ходити
Семена рукколы• 18 сентября 2022
Ответ дляТворческий типаж
до этого момента я Вам верила)
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
ні, не «дуже сильно себе любите» .. у мене завжди була низька самооцінка, але я стараюсь це змінювати.. та і завжди мене цікавить людська душа
Творческий типаж
• 18 сентября 2022
Ответ дляСемена рукколы
до этого момента я Вам верила)
ок