кира_з• 19 сентября 2022

Дівчата місто Суми. Шукаю порядну жіночку для прибирання квартири

Дівчатка поділіться контактами, дуже треба раз на тиждень прибирання у двокімнатній квартирі, р-н Прокоф. Дякую.
Irinaina• 19 сентября 2022
Цена вопроса в месяц?

автор кира_з • 19 сентября 2022
Ответ дляIrinaina
Цена вопроса в месяц?
90 грн час
Irinaina• 19 сентября 2022
Ответ длякира_з
90 грн час
Не дуже зрозуміло, вибачте. Якої складності квартира? Плюс вікна? Плюс кухня? Чи тільки дві кімнати? Скільки годин працювати?
Цікавить платня за одне прибирання хоча б?