Етитьская богомышь• 19 сентября 2022
Просто цікаво. Наркоз.
При загальному наркоз і завжди вставляють трубку в трахею? Чи може просто укол бути?
Звоночек• 19 сентября 2022
Ответ дляДоставучая
Якщо не полосна операція, то просто укол
Не полосная, трубка была.
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2022
При загальному наркозі завжди інтубація. Вводять міорелаксанти і людина самауне може дихати
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2022
При внутрішньовенному з пропофолом, медикаментозний сон, не інтубують. Іноді можуть маскою подихати якщо апное
НашлаПерепискуМужа• 19 сентября 2022
Я думаю у всех трубка была, просто они не догадываются об этом.
А вообще надо спросить анестезиологов.
Аноним Анонимыч• 19 сентября 2022
Автор, є загальний наркоз і є медсон. При загальному інтубують.
Аноним Анонимыч• 19 сентября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А вообще надо спросить анестезиологов.
Добре знають. Горло дере після трубки.
Трактор Вика• 19 сентября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Ні. Точно ні. Бо в мене були загальні наркози не однарозово і трубку вставляли тільки 2 оази з 6. Мабуть залежить від часу операції.
НашлаПерепискуМужа• 19 сентября 2022
Ответ дляАноним Анонимыч
Добре знають. Горло дере після трубки.
Три раза была под общим наркозом и ничего не дало. Хотя интубировали точно.
Выше девочки написали ответ.
Зупка_цем• 19 сентября 2022
А звідки ви усі знаєте, була чи ні? Ви ж не в свідомості? Спочатку вам зробили крапельницю, ви вирубаєтесь, потім вставляють трубку, ні?
НашлаПерепискуМужа• 19 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Так и есть))
Но сейчас нам расскажут истории...
Зупка_цем• 19 сентября 2022
Мені робили крапельницю, я вирубилась. Прокинулась без трубок. Але після операції дуже дерло у горлі. От і думайте, була трубка, чи ні)
Аноним Анонимыч• 19 сентября 2022
Ответ дляЗупка_цем
Точно ні, бо ви не бачили
Подскажите плиз• 19 сентября 2022
Не завжди інтубують. Мені міому видаляли 40 хв операція- інтубували. Чоловіку на кишківника оперували, теж 40 зв. але не полосна, загальний наркоз, не інтубували.
НашлаПерепискуМужа• 19 сентября 2022
Я знаю точно, что при общем наркозе человек не дышит, поэтому нужна интубация.
Когда делали мне кесарево, говорили что нужно делать быстро в определенный промежуток времени. Поскольку наркоз попадет в кровь к ребенку и он не сможет дышать, лёгкие не раскроются.
Бывают наркоз внутривенный плюс наркотики, там нет интубации.
{СоJIнТсЕ}• 19 сентября 2022
2 кесарева, при втором точно была трубка при общем наркозе, а при первом не знаю даже.
Радуга-дуга• 19 сентября 2022
если наркоз, то делают интубацию, так как контролировать дыхание сложно.
Холодная каша• 19 сентября 2022
Ответ дляGvenna
Мне трубкой зуб выломали, я точно знаю, что была.
Я так цього боялася. Наслухалась історій, що при загальному наркозі як щось не так може піти при доставанні трубки 2 передніх зуба можуть вибити. Після того як в себе приходила перевіряла язиком наявність зубів
Холодная каша• 19 сентября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну, виходить при загальному наркозі людина фактично мертва і їй штучно підтримують роботу легенів
Ответ дляХолодная каша
Ггг, я про таке не знала.
Як достають то ні, наче як ставлять.
Але свої здорові зуби мають хороші шанси.
У мене був нарощений і ледь тримався. Потім сказав - а чого не попередили мене, я б не упирався в них при постановці. Блін ну спитав би) я звичайний пацієнт, не знаю нюансів.
Як достають то ні, наче як ставлять.