Етитьская богомышь• 19 сентября 2022

Просто цікаво. Наркоз.

При загальному наркоз і завжди вставляють трубку в трахею? Чи може просто укол бути?
Gvenna• 19 сентября 2022
Ответ дляХолодная каша
Ну, виходить при загальному наркозі людина фактично мертва і їй штучно підтримують роботу легенів
Не мертва.
Скоріш паралізована.
Горизонтальный самовар• 19 сентября 2022
Когда удаляли желчный-была трубка, в реанимации говорят-Подними голову. Я смогла, и трубку убрали. Рядом мужик не смог, и ему не держали ещё какое-то время. При гистерах, геморрое трубки не было. Наверное, все же от времени операций зависит. Можно погуглить.
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2022
Ответ дляGvenna
Мне трубкой зуб выломали, я точно знаю, что была.
Це не трубкою, а ларингоскопом
Gvenna• 19 сентября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Це не трубкою, а ларингоскопом
Саме так. При постановці.
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2022
Ответ дляХолодная каша
Я так цього боялася. Наслухалась історій, що при загальному наркозі як щось не так може піти при доставанні трубки 2 передніх зуба можуть вибити. Після того як в себе приходила перевіряла язиком наявність зубів
Трубка м´яка і зуб можуть зламати тільки при постановці - ларингоскопом
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2022
Ответ дляТрактор Вика
Ні. Точно ні. Бо в мене були загальні наркози не однарозово і трубку вставляли тільки 2 оази з 6. Мабуть залежить від часу операції.
Загальний наркоз - завжди інтубація. Значить у вас була седація
Gvenna• 19 сентября 2022
Я ще й прокинулась з тою трубкою, йоханий бабай, жестами медсестрі якось показала що важко з нею дихати, пішла врача покликала.
А під час наркозу в себе прийшла ненадовго.
І ще той зуб.
Набралась вражень))
ПАЦАНКА О• 19 сентября 2022
Ответ дляХод конём
Мне капельницу ставили
Крапельницю підключають для підтримки вени, а седативні і наркотичні анальгетики вводять шприцом дозовано в катетер. Сама крапельниця наркоз не дає.
Ход конём• 19 сентября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Я помню, что я требовала анестезиолога и наркоз, а медсестра ставила капельницу и успокаивала меня, говорила, что анестезиолог сейчас придет. Потом у меня поплыли лампы над столом. Очнулась в палате. Больше ничего не помню.
ПАЦАНКА О• 20 сентября 2022
Ответ дляХод конём
Анестезистка вводить препарати премедикації згідно протоколу, якщо ви буянили або вона виміряла тиск і він був підвищений - то ввела вам сибазон як мінімум.
ПАЦАНКА О• 20 сентября 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Гістероскопія вважається короткочасною малоінвазивною процедурою, тому використовується медикаментозний сон, короткочасний наркоз, не загальний.
Ход конём• 20 сентября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Дуже цікаво, але незрозуміло. І якщо чесно - не хочу вникати. Я не буянила, я тихенько лежала і питала, коли прийде анестезіолог. І тиск у мене завжди 120 х 80. І взагалі, це було в 1995 році.
А вам бажаю здоров´я!
Горизонтальный самовар• 20 сентября 2022
Ответ дляПАЦАНКА О
Я в курсе. А внутренний гемор-вряд ли малоинвазивный, ещё и со сваркой. Отходняком совершенно необычные, но без трубки.