Веселуха Муха• 20 сентября 2022

Як повернути гроші?

Доброго ранку
Син купив три книги в цьому магазині , на 330 грн
І не дочитав що вони електронні ( тільки посилання так в не прийшло)
І йому не потрібні електронні
Я одразу кинулась їм писати на пошту ( ні номера телефону , ніяких даних там більше немає)
А письмо моє не доставляється (( невірна пошта ;(
Як можна зв’язатися з магазином ?
https://magicbook.com.ua/uk/content/4-pro-nas
Здрасьтенька• 20 сентября 2022
Там вообще нет никак х телефонов, кроме почты. Я такие магазины обходу стороной.

Пушкининиана• 20 сентября 2022
Сделайте заказ на наложку и ждите звонок. Но мне кажется, что электронные книги не подлежат возврату
Пушап Ми• 20 сентября 2022
Ответ дляПушкининиана
Прикольно. Ви думаєте, електронні книги приходять на нову пошту з післяплатою? :)))
Пушкининиана• 20 сентября 2022
Ответ дляПушап Ми
Там же не только электронные книги
Снежнакомка• 20 сентября 2022
Ответ дляПушкининиана
Печатные издания в принципе не подлежат возврату ни в печатном, ни в электронном виде. Так что только долбать магазин за непришедшую ссылку
Пушап Ми• 20 сентября 2022
Ответ дляПушкининиана
Там же не только электронные книги
На електронні книги навіть не питають данні для відправки.
Мама фифти цента• 20 сентября 2022
Шахраї( Телефони відсутні, за фізичною адресою: Кирилівська, 24 шоуруму чи офісу немає( Інформація в угодах аж занадто загальна. Куди син перерахував кошти, на фізичну особу?
Мама фифти цента• 20 сентября 2022
Писали на цю пошту: support@magicbook.com.ua?
автор Веселуха Муха • 20 сентября 2022
Ответ дляМама фифти цента
У них на сайті ввів дані картки ((

автор Веселуха Муха • 20 сентября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Так
автор Веселуха Муха • 20 сентября 2022
Ответ дляСнежнакомка
Как долбать ? Если к ним не достучаться (((
Мама фифти цента• 20 сентября 2022
Ответ дляВеселуха Муха
Ну дивіться, оформила типу замовлення на стару електронну адресу, але вибрала післяплату, в мене ані телефону, ані особистих даних отримувача не запитали. Ось такий результат мені видало, звичайно ж, що на мою електронну адресу нічого не надійшло:
Повідомлення відправлено на вашу адресу
Ваше замовлення на CifraBook прийняте.
Ви обрали Оплату готівкою.
Ваше замовлення буде Вам відправлено найближчим часом.
При виникненні питань або необхідності в додатковій інформації, будь ласка, звертайтесь в нашу службу підтримки.
Мама фифти цента• 20 сентября 2022
Тобто шахраї 100%. Щоб не втратити більше коштів, попіклуйтеся про карту з якої син сплачував.
автор Веселуха Муха • 21 сентября 2022
Ответ дляМама фифти цента
Дякую , я в шоці