Разведка Маша• 20 сентября 2022

Бизнес на секонд-хенде.

Сегодня попала на завоз в секонд, а там капец. Я думала, что люди просто одеваются. Но одна девушка взяла гору детских вещей. Кроме того, я увидела там подобную пижаму, как купила на одной из площадок как сток... Видимо люди нормально на этом зарабатывают. Кто сталкивался?
Мій не такий• 20 сентября 2022
в мене знайома іграшки перепродувала. вона оптом з складу коробками брала. років 3-4 назад в місяць більше 10 тис. чистими мала.

Мне без сахара• 20 сентября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
До речі, в останній день теж бачу людей, які гребуть неймовірними кількостями, точно не для себе. Теж думала чи перекупщики, чи можливо закупляють як гуманітарну допомогу для якоїсь благодійної організації.
Знайома зараз купує дешево певних кольорів.
На сітки хлопцям.
Живе на півдні, там дуже актуально.
Спасу мир• 20 сентября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Так я читала, що замочують у воді з аміаком
і бірки були? Може, справді був сток, на розпродажі нахапали і продають. Так багато теж хто робить. Якщо прати і вимочувати, то тільки продавцю за труд доплата
Мой_ужин• 20 сентября 2022
Подруга набирає футболок, штанів по 10 грн, на ринку по 150 продає. Десь 1-2 тисячі в день чистих виходить
tianija• 27 сентября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Ось і я замислилась над цим. На роботі скоротили. Треба чимось заробляти. Вони теж так скуповують в день завозу?
Колись на доньку не знайшла зимові сапожки, якіб мені сподобались, аирішила викупити оптом ящик, одну пару залишила їй, а інші 7 пар з успіхом продала. Потім були весняні чобітки, босоніжки... і я втягнулася, з кодним разом об´єм ящиків збільшувався, в розпал сезону заробіток став переаищувати зарплату. Асортимент розширювався постійно, почала вже не встигати із замовленнями, а треба було ходити на роботу і ще дітьми займатися. Хотіла звільнитися з роботи цим літом, щоб розширювати свій бізнес. Але війна всьому завадила. А дитяче взуття потрібно завжди, мені і досі пишуть, питають, хоча вже нічого у мене немає. То це від мене для вас ідея ))
Одного разу теж в секонді набрала дитячого одягу, але брала новий, там такого багато було і ще знижки хороші, продати вдалося