100%• 20 сентября 2022
Дівчата, порадьте, будь ласка, зимові дутіки
або спортивні черевики, не знаю як правильно їх назвати, тому пишу дутіки, бо так їх в народі називають) я раніше такі не носила, а тепер травмувала ногу і потрібно міняти взуття на зручне.
Дайте, будь ласка, пораду якого бренду таке взуття краще брати? Щоб зручні, теплі і не промокали? Ну і звичайно не за всі гроші світу)
МЕСТО_Встречи• 20 сентября 2022
Угг, якщо можете собі дозволити
Я в минулому році розтягнула зв´язку, до цього бігала на каблуках, купила собі і задоволена
В цьому році жодного дня не одягала каблуки, перейшла на джинси і кросівки, але мені на роботу на метро дві пересадки робити
100%
• 20 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Краще угги купіть, або щось такого плану.
угги промокають, голяться тільки на мороз і суху погоду
100%
• 20 сентября 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Угг, якщо можете собі дозволити
я теж розтягнула зв´язку і частково надірвала(( Угг ви маєте на увазі чоботи чи угги?
Я натуралка• 20 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Угги, это абсолютно плоскоходая обувь и она не подходит и не рекомендована ногам как с плоскостопием, так и после травм. Это по сути вообще как комнатная обувь задумывалось.
Я натуралка• 20 сентября 2022
Ответ для100%
И здоровым ногам подзодят и еще они в большинстве безумно скользкие.
Я натуралка• 20 сентября 2022
Ответ для100%
Вам нельзя такую обувь как угги, после такой травмы. Вам нужен плотный задник, фиксация ноги и не скользкая подошва и ортопедичская стелька в идеале.
100%
• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
дякую за слушну пораду. Я дивилася коламбію, моделі подобаються, але щось мені здається, що там підошви тонкуваті. Хоча дивилася тільки в інтернеті, вживу глянути ще не мала нагоди
Кокосиха• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
Індивідуальна устілка вирішує всі проблеми
Кокосиха• 20 сентября 2022
Ответ для100%
Є шкіряні - їх можна і на мокру погоду
Я натуралка• 20 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Не все, там мягкий задник, это плохо и не правильно. Ну и суть стельки в удобстве, а в уггах, на слой овчины, весь кайф пропадет и тепла не будет такого, как нужео.
Я натуралка• 20 сентября 2022
Ответ для100%
Ой, взяла раз каламбию, расхваленную, но не слюбились мы с ней, я в ней мерзла..... Пока идешь, нормально, только остановилась, холодно. Пришлось как-то транспорт ждать минут 20-25, я окалела ногами.....
Кокосиха• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
Не в усіх м´який. Є з жорстким. В мене ноунейм з жорстким, і перед ними були бірпи теж з жорстким.
Дутіки теж не вирізняються ні задником, ні підошвою.
Я натуралка• 20 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
В дутиках есть не большой, но есть уклон и задник там крепче и жестче. Я с вами спорить не буду, я лишь озвучиваю свои наблюдения, потому как имела проблемы со стопой именно в зимний период и искала подходящую обувь.
100%
• 20 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
отож і я так думаю, що замерзну, надто тонка підошва. Бігові вони якісь, для стояння на зупинці не підходять явно
Я натуралка• 20 сентября 2022
Ответ для100%
Ну возможно и так. Покая гла до остановки, тепло, стояла, замерзлаи ,а в транспорте не топилось, то вообще посинела..... Потом что шла, что нет, ноги капец как замерзли и уже не отгревались, пока домой не пришли и не соглрела.....