чаревна• 21 сентября 2022

Выступление пуйла

Оль_Вія• 21 сентября 2022
Ответ длячир
свежак -

Совфед после референдумов проведет работу по присоединению ЛНР, ДНР, а также Запорожской и Херсонской областей к РФ в максимально сжатый срок. Об этом сообщила председатель Совета Федерации Валентина Матвиенко. (с)
сука продажна з гніздом на голові от недарма кажуть, що не так страшні чужі воші, як свої гниди

Zanka_• 21 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
Вибачте, всю гілку не читала. Мені здається, я розумію плани фюрера і причину звернення. Єдиний реальний профіт тих фейкових референдумів - це ´легальна´ мобілізація чоловічого населення на окупованих територіях. І заград.загони кадирівців їм в спину нададуть прискорення. Раша називає ´своїми´ ті території після ´референдумів´, роздає книжечки з куркою (частково вже роздала) і разом повістки всім і кожному.
І все, масковські і пітерські любителі смузі поки спокійно чекають своєї черги на новий айфон. Профіт.
Не думаю, що лише в цьому сенс, зважаючи на те, скільки вже мобілізовано в днр і лнр в скільки загинуло, навіть повальна мобілізація там і в новоокупованих територіях проблеми не вирішить.
yuyarosh• 21 сентября 2022
Ответ дляZanka_
Це вже остаточне безсиле намагання налякати, ну типу це ж не блеф, вірте мені, ну чого ж ви не боїтеся!
Так, мені це теж так виглядало. Дуже добре, що він усвідомив, що його вже не бояться. Вже він боїться. Вже не знає чим налякати.
svetlapanna• 21 сентября 2022
Ответ дляNature is a miracle
Боже бережи їх. Сьогодні, до речі, Різдво Пресвятої Богородиці.
Так .Кажуть,матір Божу можна просити щось важливе
frumoasa17• 21 сентября 2022
Ответ дляМалышка
Прийшов час звільнити бідну росію і росіян від тієї фашистської путінської влади!
Час вже переходити до спецоперації по звільненню народу росії
росіяни просіться і ми введемо війська
Нехай самі вже наводять порядок, досить з українців.
Ю_льчик• 21 сентября 2022
Не понимаю, за что они умирать готовы
За деньги что-ли, ну явно же не за идею
svetlapanna• 21 сентября 2022
Ответ дляMarusya22
Не, уже НАТО во всем виноваты. И омерика
А . То есть они с НАТО типа воюют..Дебильі

Rikitikitavi_2022• 21 сентября 2022
Ответ дляStrelka_007
так, якщо результати референдумів будуть розповсюджуватись на не окуповані залишки територій Запорожської та Херсонської областей, то вони зберуть там українських чоловіків та погонять на них, але не обов язково кадиривці цим будуть займатися, можуть це зробити і пригожинські амністіровані зеки з росії, вони зроблять з тих окупованих територій ад
natapril• 21 сентября 2022
Ответ дляЮ_льчик
Йошкин кот, у меня ж сегодня годовщина свадьбы, спасибо за ваш комментарий, так бы и не вспомнила
С праздником!!!
Гл@ша• 21 сентября 2022
Ответ длячаревна
Распространяем по рашке! По их пабликам
Пішла, попрацюю там
Marusya22• 21 сентября 2022
Ответ дляsvetlapanna
Ну да, они давно уже об этом верещат со всех утюгов
Оль_Вія• 21 сентября 2022
Ответ дляLove more
Доколе это булет продолжаться...
доти, поки в росії не почнеться розпад і внутрішні конфлікти. З усього виглядає, що вже дуже скоро
Cdtnkfcz• 21 сентября 2022
Ответ дляVale29
Я ни разу не военный, но у нас же есть свой спутник. То есть видно перемещения всех этих недовояк будет. И по идее их же ещё на подлёте можно будет хаймарсами жарить, чтобы даже на то поле боя вступить не успели
То є так! Для того та утилізація і проводиться) але не треба ос так наші плани палити
Zanka_• 21 сентября 2022
Ответ дляNature is a miracle
Так, стоп. Мобілізація під що? Хіба не потрібно об´являти ВС?
А кого це хвилює? Думаєте хтось на путіна в суд подасть за незаконні дії?
svetlapanna• 21 сентября 2022
Ответ дляГл@ша
Пішла, попрацюю там
Добре)))
Mozarella• 21 сентября 2022
Интересно митинги будут?
rybka21• 21 сентября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Агент Держдепа? ЦРУ?
Да
Судить его еще и за госизмену
Оль_Вія• 21 сентября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Тогда у нас нет надежды...никто в том быдлостане не восстанет могу поспорить, долго писать почему, там и менталитет и пропоганда и много чего. Повозмущаются чуть и все. Не восстанут они.
Вся надежда на наши родные всу и оружие
+1, в історії повстання рабів можна на пальцях одної руки порахувати
Малышка• 21 сентября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Нехай будуть в хазяйстві !
Вони раби, їм все рівно на кого без зарплат і пенсій працювати, будемо здавати рабсилу в оренду іншим країнам

Элли Иванова• 21 сентября 2022
Ответ дляNature is a miracle
Так.
Аж интересно как они себе это представляют. Я про ЗП сейчас. Каким местом к нам их референдум дебильный?
LudaSHOPSale• 21 сентября 2022
Ответ дляrybka21
Нет
Уже тикают
Чумак
— Папа, а почему нас везут на фронт?
— Не знаю, сынок, я политикой не интересуюсь.
frumoasa17• 21 сентября 2022
Ответ дляМалышка
Нехай будуть в хазяйстві !
Нафтогазові регіони можна було взяти щось по типу працюють вони, а гроші йдуть нам на відновлення та розвиток, а м’ясо рабів непотрібно.
Ворона• 21 сентября 2022
Ебанатик. Страшно, когда у власти сумасшедший.
rybka21• 21 сентября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Дівчата, хто тролить вже?https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3202794
Бггг
Cdtnkfcz• 21 сентября 2022
Ответ дляVasilina7755
фото
Какая прэлэсть)
svetlapanna• 21 сентября 2022
Ответ дляMarusya22
Мені більш за серце бере те,що по факту наші хлопці ,наші соколятки воюють самі,по суті,яке НАТО.Я нещодавно до лікарні поправила,впала та ногу зламала,рани та.п.і бачила наших воїнів,хлопці і важкі і не дуже але .Жаль кожну людину,кожного воїна,їх рани-ек знаю кому як,а мені наче ножем...Стояла і плакала,хлопців зашиті,і в шрамах,якісь спиці в ногах(((
Еленнн• 21 сентября 2022
Ответ дляЮния13
я тоже заметила больше укр.комментароторов, интересно почему-спят что-ли)))
..мову відибрало з переляку...- їм же раніше розказали,що у нас негри вооють НАТА, НАТівською зброєю.....,то вже ховаться побігли по єбенях,а так,як з цивілізацією там погано,по і інета не буде..і коментарів русні поменшає. )))))))))).
---
’послушали путина и местные бизнесмены. И о чудо - индекс московской биржи на открытии торгов упал до 2000 пунктов, снижение составило -9,45%. Индекс ртс составил 1025 пунктов, снижение - больше 11%. Доллар и евро начали дорожать. То ли еще будет))
На россии так хотят мобилизоваться на войну, что за несколько минут после выступления путина раскупили все прямые билеты на 21 сентября в Стамбул, Тбилиси и в Ереван, пишет издание ’Вёрстка’.
’
Alika_1• 21 сентября 2022
Ответ дляDino4ka1984
А на замену, в ходе отрицательного наступления, оставили более современную технику))
Диночка, я наверное стопяцьоттысячная, кто говорит вам: вы бы убрали с авы серпик с молоточком, а? Тем более судя по году рождения вы тот эсэсэр только в детском саду и видели
Nature is a miracle• 21 сентября 2022
Ответ дляЭлли Иванова
Вся ця ідея дебільна, незаконна, тупа та нелогічна. Але це прозвучало від голови сусідньої держави з усіх екранів. Я просто чекаю реакцію світової спільноти на цей висер.
Marusya22• 21 сентября 2022
А шотакоя?