Rocka Rolla• 21 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Интересно, ванькам из раисии выезд за границу закроют?
Уже 😁 потрібна довідка з військомату))
Ответ дляRikitikitavi_2022
да, линия фронта слишкам растянута. Меня другое интересует, они (русские) говорят что референдумы в запорожской и херсонской областях будут проводить в границах оккупированных, но при это результаты референдума будут распростроняться на всю область, даже если она под контролем Украины. Это правда?
їхня маячня вже не має сенсу, хай мелять
brenda2305• 21 сентября 2022
как бы мы тут не ржали с их мобилизации, это эскалация конфлика
хотя выбора у нас-то и нет
Ответ дляsvetlapanna
Мені більш за серце бере те,що по факту наші хлопці ,наші соколятки воюють самі,по суті,яке НАТО.Я нещодавно до лікарні поправила,впала та ногу зламала,рани та.п.і бачила наших воїнів,хлопці і важкі і не дуже але .Жаль кожну людину,кожного воїна,їх рани-ек знаю кому як,а мені наче ножем...Стояла і плакала,хлопців зашиті,і в шрамах,якісь спиці в ногах(((
Так, це наш нескінченний біль. Я про те ж кажу, навіть якщо це м´ясо небоєздатне, воно наробить лиха нашим хлопцем. Одна надія, що будуть ховатись як щури по підвалах, ламати собі руки-ноги, щоб уникнути мобілізації
Ответ дляKvitkaliliia
⚡️ 24 февраля 1920 года Гитлер впервые огласил программу нацистской партии.
21 сентября 1925 года был отдан приказ формировать подразделениия СС во всех городах и районах Германии.
Распространите.
Это должны понимать ВСЕ: Путин специально даты подбирает
Коли вже санітари приїдуть?
Распространите.
Коли вже санітари приїдуть?
То що, чекаємо 30.04? Хотілося б раніше, але най буде!
Ответ дляЛорисель
до речі, королева Англії жила чітко і відповідно до фаз місяця і усі важливі рішення приймалися відповідно до руху планет. Коронація королеви (саме той день) вибраний був не просто от фонаря. це був один з найсильніших днів,коли планети вистроювалися у відповідну форму і це було запорукою її довгого і дуже успішного правління. а от її син буде правити короткий час ,бо коронація відбулася на ретроградний місяць,а це дуже невдало. Ні операції,ні переїзди,ні шлюби не укладаються на ретроградні місяці. провал 200%. навіть техніка,куплена на ретроградний місяць,дуже швидко зламається. це вже перевірено мною.
Ретроградний Меркурій закінчиться 3 жовтня, і що до цього часу не можна приймати важливих рішень? А якщо вони були заплановані раніше?
L-i-s-a-92af• 21 сентября 2022
Ответ дляОль_Вія
сука продажна з гніздом на голові
от недарма кажуть, що не так страшні чужі воші, як свої гниди
Її батьки в Черкасах поховані
LudaSHOPSale• 21 сентября 2022
Ответ дляbrenda2305
хотя выбора у нас-то и нет
есть такое. но это козырь их из последних. мы все его ждали с весны. ничего нового. готовимся
Kvitkaliliia• 21 сентября 2022
Ответ дляLenysua
Дивилась російського блогера,то каже вже розносять повістки в ростовській області. Типу деякі підписники розповіли. Блогер доречі за Україну звичайно.
Кто не спрятался, мы не виноваты
Ответ дляMeraya
не можна. навіть якщо заплановані. на ретроградний не планують нічого. я навіть зуби не лікую, кухню не замовляю,бо з того нічого не буде.
LudaSHOPSale• 21 сентября 2022
Ответ дляKvitkaliliia
Кто не спрятался, мы не виноваты
Россиянам состоящим на воинском учёте запрещён выезд с места жительства без разрешения военного комиссара.
Совсем не хочу уезжать из дома, здесь так душевно.
Пришел звездный час агрессивных русских патриотов, завешавших агрессивными медведями и флагами свои аватарки в соцсетях, все знающих про ЦИПСО и военное дело.
Приветствующих войну и требующих идти до конца.
С сегодняшнего дня они смогут продемонстрировать патриотизм и
воинственность не в комментариях.
( толик шарий)
воинственность не в комментариях.
( толик шарий)