Бесстыдница• 21 сентября 2022
Такі туфлі актуальні зараз?
Цікавить саме фасон. Можна носити, чи не позоритися?
Булку Дай• 21 сентября 2022
Нормальный фасон, а если есть вкус, то вообще можно собрать очень крутой образ с ними.
Бесстыдница
• 21 сентября 2022
Ответ дляБулку Дай
Мене саме носок бентежить, що заокруглений.
Крутий образ? Цікаво. Поділіться ідеями
Тут надолго• 21 сентября 2022
Я как то не представляю такой расцветки туфли под что можно одеть?
Были бы они бежевый или черный или хотя бы однотонные а тут питон да ещё ярко красный
Ну таке
ФФФФристайла• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Крутий образ? Цікаво. Поділіться ідеями
У вас классика по форме, можно сказать. такие долго остаются актуальными
Бесстыдница
• 21 сентября 2022
Дякую дівчата. Ношу з джинсами, брюками та платтями довгими. Правда, порада про крутий образ тепер не відпускає, треба гардероб передивитися
Бесстыдница
• 21 сентября 2022
Ответ дляФФФФристайла
В мене класика чомусь асоціюється під гострим носком
Gala_la_la• 21 сентября 2022
Брюки (джинси) палаццо з ними добре і тренч наприклад довжини міді-максі. Головне не одягайте їх з ,,вчительською,, спідницею до коліна і куцим приталеним піджачком.
ФФФФристайла• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Та не, это тоже классика- круглый носок.
Просто есть понятие «тренд»-да, это быстротекущая актуальность, полгода и можно выбрасывать.
А есть стиль/база - это долгоиграющее понятие, несколько лет такие вещи и обувь актуальны.
Шумелкамышь-1• 21 сентября 2022
Тююю , в полне себе приличные туфли . Главное , чтоб нога изящная была .
parfummaniak• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Крутий образ? Цікаво. Поділіться ідеями
В моді і досі гострий носок
Бесстыдница
• 21 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
Дяк. Такого точно немає. Правда, і палаццо не придбала ще
Гомосноб• 21 сентября 2022
Я б подумала про гарне кольорове поєднання, цікаво можна обіграти оливковий, голубий. Низ - спідниця чи кюлоти. Зверху сорочка, водолазка, щось лаконічне.
Gala_la_la• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Будь яку річ (навіть якщо вона видається трохи не актуальною) можна стилізувати актуальними речами. Я бачу широкі джинси палаццо, довжина до середини підбора хоча б, висока талія; оверсайз, можливо з об´ємним рукавом, але короткий светр кольору бордо чи стиглої вишні (або інші осінні відтінки червоного) зверху тренч, м´який об´ємний клатч у руки, або навпаки структурована невелика сумка.
Gala_la_la• 21 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
Автор, зверніть на образ Кейт увагу. Тільки брюки довші, бо така довжина не усім іде, може урізати зріст. А так дуже класний осінній образ.
Бесстыдница
• 21 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
Саме пліссе спідниця є оливкова. Дякую. Завтра взуваю
Бесстыдница
• 21 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
Так, подали ідей. Дякую і вам
Федорино Горе• 21 сентября 2022
Ответ дляТут надолго
Ну таке
например под однотонный костюм или платье
Гомосноб• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Рада допомогти))