Бесстыдница• 21 сентября 2022

Такі туфлі актуальні зараз?

Цікавить саме фасон. Можна носити, чи не позоритися?
Мульйонерша• 21 сентября 2022
Нормальні туфлі

ПМСница• 21 сентября 2022
Краще не варто носити
Тим паче якщо є сумніви
Коко Шанель• 21 сентября 2022
фасон - да
IQ 80• 21 сентября 2022
фасон класичний, а він завжди актуальний
Булку Дай• 21 сентября 2022
Нормальный фасон, а если есть вкус, то вообще можно собрать очень крутой образ с ними.
Коробка с карандашандрами• 21 сентября 2022
Класичні, норм
КокошинЭль• 21 сентября 2022
Актуальные, носите на здоровье
автор Бесстыдница • 21 сентября 2022
Ответ дляБулку Дай
Мене саме носок бентежить, що заокруглений.
Крутий образ? Цікаво. Поділіться ідеями
Тут надолго• 21 сентября 2022
Я как то не представляю такой расцветки туфли под что можно одеть?
Были бы они бежевый или черный или хотя бы однотонные а тут питон да ещё ярко красный
Ну таке

ФФФФристайла• 21 сентября 2022
Нормальные, носить
ФФФФристайла• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Крутий образ? Цікаво. Поділіться ідеями
У вас классика по форме, можно сказать. такие долго остаются актуальными
автор Бесстыдница • 21 сентября 2022
Дякую дівчата. Ношу з джинсами, брюками та платтями довгими. Правда, порада про крутий образ тепер не відпускає, треба гардероб передивитися
автор Бесстыдница • 21 сентября 2022
Ответ дляФФФФристайла
В мене класика чомусь асоціюється під гострим носком
Gala_la_la• 21 сентября 2022
Брюки (джинси) палаццо з ними добре і тренч наприклад довжини міді-максі. Головне не одягайте їх з ,,вчительською,, спідницею до коліна і куцим приталеним піджачком.
Мао_Мяо• 21 сентября 2022
Не
ФФФФристайла• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Та не, это тоже классика- круглый носок.
Просто есть понятие «тренд»-да, это быстротекущая актуальность, полгода и можно выбрасывать.
А есть стиль/база - это долгоиграющее понятие, несколько лет такие вещи и обувь актуальны.
Шумелкамышь-1• 21 сентября 2022
Тююю , в полне себе приличные туфли . Главное , чтоб нога изящная была .
parfummaniak• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Крутий образ? Цікаво. Поділіться ідеями
В моді і досі гострий носок
автор Бесстыдница • 21 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
Дяк. Такого точно немає. Правда, і палаццо не придбала ще

Гомосноб• 21 сентября 2022
Я б подумала про гарне кольорове поєднання, цікаво можна обіграти оливковий, голубий. Низ - спідниця чи кюлоти. Зверху сорочка, водолазка, щось лаконічне.
Gala_la_la• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Будь яку річ (навіть якщо вона видається трохи не актуальною) можна стилізувати актуальними речами. Я бачу широкі джинси палаццо, довжина до середини підбора хоча б, висока талія; оверсайз, можливо з об´ємним рукавом, але короткий светр кольору бордо чи стиглої вишні (або інші осінні відтінки червоного) зверху тренч, м´який об´ємний клатч у руки, або навпаки структурована невелика сумка.
Gala_la_la• 21 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
Автор, зверніть на образ Кейт увагу. Тільки брюки довші, бо така довжина не усім іде, може урізати зріст. А так дуже класний осінній образ.
автор Бесстыдница • 21 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
Саме пліссе спідниця є оливкова. Дякую. Завтра взуваю
автор Бесстыдница • 21 сентября 2022
Ответ дляGala_la_la
Так, подали ідей. Дякую і вам
Федорино Горе• 21 сентября 2022
Ответ дляТут надолго
Ну таке
например под однотонный костюм или платье
Гомосноб• 21 сентября 2022
Ответ дляБесстыдница
Рада допомогти))
Уси Пуси• 21 сентября 2022
Ні!!!
автор Бесстыдница • 21 сентября 2022
Ответ дляУси Пуси
Ні!!!
О.