Привіт!
Я вчуся в Проджекторі і сподіваюся здобути навчики спілкування з користувачами, тож мені для учбового дослідження потрібна ваша допомога!
Шукаю людей, які зареєструвалися на Шафі, але ніяк не користуються сервісом (тобто не купували, не продавали, не листувалися, не ставили лайки, тощо).
Одразу кажу: нічого не продаю, нічого не рекламую. Хочу тільки поспілкуватися про ваш особистий досвід і дізнатися, які ваші враження. За допомогою ваших чесних відповідей, ми з командою студентів спробуємо сформулювати, які проблеми є зараз і як їх можна усунути в майбутньому.
Якщо у вас є бажання поспілкуватися, заповніть будь ласка оцю коротку гугл-форму:
Ответ дляТатьяна-bfd8
Зайдите в любой отзовик и посмотрите , что не так с шафой
Так, відгуків дууже багато! Але для нашої навчальної практики нам потрібно саме поговорити з живими людьми особисто і детально обговорити їх досвід та їх бачення. Таке вже завдання.
Ответ дляklaraneill
офигительный вариант!
Дякую, що помітили помилку! Прибрала цю опцію.
Angel-Tereza• 22 сентября 2022
Найгірший сайт в Україні. Для прикладу. Минулого року продала свою норкову шубку на Шафі. Відправила наложкою, покупець на почті приміряла і забрала. Але прийшла додому, і виявилось, що не дуже їй підходить. Попросила повернення. Я згодилась, гроші їй повернула. Але Шафа виставила відразу % за продажу, навіть не прочитавши нашу переписку. Я звичайно не оплатила, мене заблокували. До цього в мене було багато продаж і хороших відгуків. Більше з ними не зв’язуюсь, і нікому не рекомендую!!!
vika200920093• 22 сентября 2022
странный сайт. обьявления светятся как активные но на самом деле деактивированы. поддержка на сообщения вообще никак не реагирует.
victoria1602• 22 сентября 2022
Ответ дляAngel-Tereza
Вам нужно было написать в службу поддержки, указать номер возврат ной накладной, по которой было бы видно, что товар вернули, сделки не было. И комиссию бы вернули. В этом вообще нет проблемы
klaraneill• 22 сентября 2022
Ответ дляМарина-10
на сегодняшний день лучшая площадка это олх- шафа не самый лучший вариант. Сравните их правила и всё станет понятно.
для покупателя шафа лучше, там удобный поиск и интерфейс, приятно листать и открывать объявления, вечное хранение ВСЕХ чатов. но для продавца очень много минусов, и ’покупатель всегда прав’, и комиссия, и чтение чатов модерами, и бан ни за что...
Ответ дляklaraneill
Не соглашусь,многие продавцы отключили ’безопасную сделку’-покупателю надежнее воспользоваться бесплатной доставкой на олх и продавец защищен,если товар не подойдет.
klaraneill• 22 сентября 2022
Ответ дляМарина-10
так на олх за покатушки платит покупатель, а на шафе продавец. очень удобно, ага
klaraneill• 22 сентября 2022
Ответ дляМарина-10
олх доставкой ничего кроме комиссии не платит
если отказался от товара, тоже не платит за услуги почты?
Angel-Tereza• 22 сентября 2022
Ответ дляvictoria1602
Так я комісію не заплатила, тому мене і заблокували. Але дуже швиденько виставили комісію, не розібравшись. Немає бажання з ними більше працювати