Мавка• 22 сентября 2022
Допоможіть будь ласка з географією
Можливо у когось є ГДЗ або хтось знається в географії! Дякую
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2022
Плитам відповідають низовини, щитам - височини та плоскогір‘я.
Це у підручнику 101% написано.
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2022
Світло-рожеве - плита, яскраво-рожеве - щит. Уявно накладіть на цю карту звичайну фізичну, і запишіть відповідності.
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2022
Оці більш детальні, якщо вам треба знати назви платформ, із яких ви будете ці щити та плити брати
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Вчитель мав пояснити, що таке тектонічна плита. Ви не пам‘ятаєте, то ваше право. Тут розрахунок на батьків.
Респект Пиу!Пиу! - роз‘яснила краще вчительки.
Та я і була вчителька колись))
Дякую
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Вчителька чого?))) Якщо хімії - мої всі респекти. Єдиний предмет, який не вдупляла)
Математики. І школа з золотою медаллю, але якщо мене спитати про домашку з хімії, то я теж наврядчи швидко зоорієнтуюся
Пиу!Пиу!• 22 сентября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
фото
За висотою рівнини поділяють на низовини (0-200 м), височини (200-500м) та плоскогір‘я (від 500 м).
Але дякуємо за скріншот підручника)