13чудоСВЕТА• 23 сентября 2022
Що привезти мамі з Англії?
Дівчата, що везете батькам? Щось не йде до голови що набрати. Зазвичай ласощі везу, але вони тут не дуже, як на мене..
Що ще можна придумати?
13чудоСВЕТА
• 23 сентября 2022
Ответ длямладокошкина
Сир (чедер), горіхи (кешю або мікс), кава (Делюкс, Беларум)
А вони не такі як в нас?
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2022
Нам зашел только чеддер, хотя потом у нас нашл такой же, и клюквенный соус в баночке. Все остальное, особенно сладости, мерзость.
13чудоСВЕТА
• 23 сентября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А де брали клюквенний соус?
13чудоСВЕТА
• 23 сентября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
Molton Brown.
Щось з їх лінійки. Чудові аромати.
Дякую, парфуми не варіант
АБВГДэшница• 23 сентября 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
Дякую, парфуми не варіант
Там різні продукти - гель, мило та інше.
Постачальники королівського двора
Сигарный шланг• 23 сентября 2022
чай Twinings, красиву порцелянову чашку, набір банних пляшечок від Marks and Spencer´s (лимонний гель для душу - нямка), кашеміровий шарф або рукавички.
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
А де брали клюквенний соус?
Не знаю точно, это сестра шлет, но обычно она в недорогих магазинах типа Лидла покупает.
Ёшки_Матрёшки• 23 сентября 2022
Вот кстати, присоединяюсь к комменту о продукции Маркс энд Спенсер, одежда там не сильно молодежная, белье хорошее. Еще мне очень нравиься английская марка Тед Бейкер, но она небюджетная