Надувная пыль• 23 сентября 2022
Дівчата рятуйте. Хто користується автоклавом
Дістала щойно банки з тушонкою. А кришки певно під тиском повідкривало, не повністю, але шиплять і їх можна просто рукою відкрити. Як її можна врятувати, вони ж стояти небудуть. Можливо можна просто перезакатати новими стерилізованими кришками? Чи що з ними робити? Підкажіть будь-ласка
Теодор Бастард• 23 сентября 2022
Без проблем можно перезакатать и если банки под ключ - то надо в автоклав ещё дополнительно накачивать давление. И сами банки паковать в кассеты либо сверху ставить ограничитель, чтоб их не срывало. Перезакатать можно на режиме 110/5, если больше то тушняк сгорит
Надувная пыль
• 23 сентября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
А крышки какие? Твист офф или под ключ?
Під ключ
Надувная пыль
• 23 сентября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Дякую. Зараз так і зроблю.