Добра всем!• 23 сентября 2022
Может есть на сайте ортопеды детские?
Добрый вечер. У нас была проблема - вальгусная стопа. Теперь, смотрю, ребенок начал стоять так( на фото). Что скажете? Это очень серьезно? На следующей неделе планирую к ортопеду. Но переживаю. Спасибо за ответ на первом фото он пытается сомкнуть ножки
Кнопкотык• 23 сентября 2022
Автор, до лікаря, звісно, сходіть.
Призначать дитині ортопедичне взуття.
Моїй донці призначали, носила пів року, вдома також. Проблема нікуди не ділась. Чесно, забили
Ну це мрак носити 16 годин на добу ортопедичне взуття, воно як дерев´яне.
Зараз ноги рівні. Ортопед оглядав в 12 років - все добре. Зараз 13
Призначать дитині ортопедичне взуття.
Ну це мрак носити 16 годин на добу ортопедичне взуття, воно як дерев´яне. Зараз ноги рівні. Ортопед оглядав в 12 років - все добре. Зараз 13
Кнопкотык• 23 сентября 2022
Ответ дляДобра всем!
9 лет
Ой, я думала менше... У моєї доньки та проблема була в 2-5 років
Добра всем!
• 23 сентября 2022
Ответ дляКнопкотык
Автор, до лікаря, звісно, сходіть.
Призначать дитині ортопедичне взуття.
В 12 прошло?
zoryana_89• 23 сентября 2022
В дочки така ж проблема, плоско- вальгусна деформація, Х образна постановка ніг. Лікується це лише хірургічно, для підтримки хребта і легкої ходьби потрібні орто устілки. З цим вільно живуть люди, не переймайтеся.
ФсеСама• 23 сентября 2022
Ответ дляКнопкотык
Да. И я думала 3-5 лет. И лишний вес у ребенка