Великий сатирик• 23 сентября 2022
Фейсбук. Налаштування.
Допоможіть, будь ласка, розібратися з Фейсбук.
В налаштуванні сторінки стоїть так, що всі можуть бачити моїх друзів (фото 1). Але ніхто їх не бачить (фото 2).
Чи десь ще потрібно шось включити чи це якесь нововведення від Фейсбук?
Бо дивлюся сторінки інших, у всіх не відображаються друзі.
Барышня_Смольный• 23 сентября 2022
Зайдите в Настройки и Конфиденциальность.
Выберите пункт:
Как можно Вас найти и связаться с Вами.
Следующий пункт:
Кто может видеть список Ваших друзей.
Далее:
Доступно всем.
Только друзья.
Собственный список.
Только я.
Выберите пункт:
Как можно Вас найти и связаться с Вами.
Следующий пункт:
Кто может видеть список Ваших друзей.
Далее:
Доступно всем.
Только друзья.
Собственный список.
Только я.
Барышня_Смольный• 23 сентября 2022
Спробуйте в ФБ переключити мову, зайти в Налаштування, обрати так, як я запропонувавала в попередньому коментарі, а далі повернутися на головну і знову обрати україньську мову.
Іноді ФБ буває капризний.
В мене п´ять років тому, тільки на англійській мові вдавалося налаштувати його правильно.
Іноді ФБ буває капризний.
Великий сатирик
• 23 сентября 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Іноді ФБ буває капризний.
Дякую! Не допомогло, на жаль.
Вже другий день роздивляюсь чужі випадкові профілі. У всіх не показує друзів.
Як таке може бути? Дивно. Здається, що то фейсбук зробив всем. Але ніде не знайду інфи.
Барышня_Смольный• 24 сентября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Дякую! Не допомогло, на жаль.
Так, дійсно, в фейсбук прибрали можливість, щоб можливо було бачити друзів.
Я теж глянула в профілі деяких знайомих, та свекрухи.
Теж саме, їх друзів побачити зараз не можливо.
Скоріш за все, Фейсбук зробив це заради безпеки, як раніше в зв´язку з талібами для Афганістану це зробили.
У них правила дуже суворі в зв´язку з конфіденційністю користувачів.