Не умею мерить• 23 сентября 2022
Допоможіть, яка назва пам´ятки?
Допоможіть знайти. Був колись проект 1+1 "Моя країна", десь 2015 рік. І там були пам´ятки України, або дуже гарні місця.
Так от запам´яталась пам´ятка: типу сцени, але на березі річки, без даху.
І так побудована, що звук виходить дуже гарний. Колись давно знаходила назву, але зараз вже не пам´ятаю. Здається вона знаходилась в чиємусь маєтку.
Хто знає назву, та місце розташування.
Зараз відео вже не знаходжу.
Хто знає назву, та місце розташування.
Зараз відео вже не знаходжу.
Не умею мерить
• 24 сентября 2022
Ответ дляСекретница
Співочі тераси на Харківщині?
Так! Дякую!