Україна наше все• сегодня в 10:08

Чем можно заменить мясо в блюдах?

Пробую больше растительной пищи, но хочется узнать, как заменять мясные блюда.
Ліплю вареники• сегодня в 10:10
Соєві продукти, бобові

ЯблокоРаздора• сегодня в 10:11
Фалафель
бЭйбА• сегодня в 10:11
А навіщо? В мʼясі білок, амінокислоти, залізо. Все, що потрібно для організму.
Українка Маша• сегодня в 10:12
Бобовими, рибою, грибами, горіхами (калорійні!), яйця, творог 5%, твердий сир і з пліснявою, розсольні сири (всі калорійні!),
Бесбардак• сегодня в 10:12
не їм мʼясо десь років 35, але їм рибу, яйця, сир твердий,...
що саме у вас не виходить с заміною?
Ща как дам• сегодня в 10:13
Смотря в каких блюдах. К каждому рецепту свой «подход»
Саджу все зарання• сегодня в 10:16
А звідки ви будете брати білок?
Радуга-дуга• сегодня в 10:18
А зачем это вам? Врач назначил? Или пытаетесь закрыть психологические проблемы новым «увлечением»?
Українка Маша• сегодня в 10:21
Можете ще купити соєве м’ясо. Місяців 2 назад чомусь згадала це популярне ’блюдо’ з кінця 90х і 2000х і купила соєвий гуляш. Але його треба правильно готувати, щоб воно було смачним, є свої нюанси. Я за роки вже забула ті нюанси і. вийшло не дуже смачно)) В інеті почитайте всі нюансі, якщо вирішите купити.)