Кашпо• 24 сентября 2022
Вам подобаються сфінкси?
В попередній темі зафукали мого кіцика, а мені так дивно для мене сфінкси самі найкращі самі красиві котики, такі які повинні бути ізящні та грациозні
А вам подобається ця порода?
Результат:
вже голосів:
75 (35.21%)
Так, милі красунчики
49 (23%)
Ні, фу гадость
35 (16.43%)
Нейтрально
30 (14.08%)
Немає і даром не потрібен
15 (7.04%)
У мене такий є/був
9 (4.23%)
Немає, але дуже хочу
Путающаяся• 24 сентября 2022
Ответ для75В
Вживу не бачила і не жмакала. Але по виду здається що вони на дотик як пісюни
Вы правы.
Дама с собачкой• 24 сентября 2022
Терпеть не могу лысых котов. Они вызывают у меня отвращение. Люблю нормальных котов, с шерстью). Но хозяевам сфинксов они наверняка нравятся. Это главное)
Дама с собачкой• 24 сентября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Мне не нравятся. Но это мне, а так, каждому своё. Кому-то нравятся сфинксы, кому-то пушистые. Мой вот такой. Вообще, я брала гладкошерстного, было маленькое лысое недоумение. Кто же знал, что у него мать ангорская.
красавчик
Дама с собачкой• 24 сентября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Тварин вдома не тримаоа ніколи. В чоловіка сильна алергія на котів. Вночі стаються приступи, схожі на астму. Але менша донька дуже просить кота. Я пропонувала завести сфінкса. Чоловік проти. Хто знає реально від них є котячий запах? І в них є якась шерсть, взагалі?
Если у мужа аллергия на котов, то никаких заводить не надо.
База_птеродактилей• 24 сентября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
Алергія буває не тільки на шерсть, а і на слину котів і їх виділення. Тому сфінкс не гіпоалергенний кіт.
А шерсть в них як пушок чуть помітний і зовсім мало
Не любовница• 24 сентября 2022
Это какое-то мерзкое страшилище. На черта похоже. Ужас. А вот пушистых котиков обожаю. Сфинкса даже к котам причислить сложно, в классическом понимании кошачьего образа.
Маруська Му• 24 сентября 2022
Котиков люблю, и без разницы на породу, как можно сказать на котика фу, гадость? На некоторых людей можно, а на кошек никогда.
Да, я блондинка!• 24 сентября 2022
Отвратительные коты. У меня у подруги два. Вечно в глазах какие то кизяки. Болезненые. На коже сразу какие то высыпания как болеют. Ну и у неё цвет розовый у них. Отвратительные, неприятные животные. Для меня каждому рускому надо по такому коту. Фу и фу и фуфуфу.
Кашпо
• 24 сентября 2022
Ответ дляМаруська Му
Я не знаю, але подивитись на наступний комент 35, може там запитайте
База_птеродактилей• 24 сентября 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Навіщо ви ображаєте котиків?
Да, я блондинка!• 24 сентября 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Навіщо ви ображаєте котиків?
Только моё мнение. На истину не претендую. Моё впечатление от общения.
База_птеродактилей• 24 сентября 2022
Ответ дляДа, я блондинка!
Я би кожному «рускому» тільки гімна на лопаті видала б і побільше.
А котика нізащо, навіть якщо він не красень з чиєїсь точки зору
былоИпрошло• 24 сентября 2022
Котов обожаю, но все же шерстяных, хотя, когда мой линяет, то жесть просто. Мужу предлагала завести такое чудо, он отказался категорически.
Алина-1240• 24 сентября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
О,это другое дело,шерстяный,как положенно
bezpe4na_mavpa• 24 сентября 2022
Я себе очень хотела такую красульку, но цены конечно не малые на них
Маруська Му• 24 сентября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Красавчик 😍
Ответ дляМеряно-перемеряно
Хм,у мого чоловіка якраз на сфінкса і виявилася аллергія.
У куми сфінкс,як тільки в гості заходимо, то у чоловіка одразу очі червониють,сльозяться,чхати починає. Ну і сліди від жирної шкіри кота на одежі ще те задоволення. Не,краще вже шерсть прибирати.