АгатаХристя• 24 сентября 2022

Той хлопець із ЗСУ виявився аферистом

На днях створювала тему, що мене щось бентежить і як виявилось недаремно https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3202530 -моя попередня тема. От він і розкрився. Він уже поїхав якби в Херсон. А потім говорить мені що в суботу приїде в Київ на одну ніч. Наче по справах і мене дуже хоче побачити. Напрошувався в мене залишитись. Коли я сказала, що сексу не буде, бо в мене місячні. То замість того щоб сказати що нічого страшного я до тебе їду а не за сексом, почав рахувати дні що вони вже мають закінчитись. От я йому тоді і вивалила, що мені багато чого не зрозуміло. Що пише одне, а складається враження що використовує мене. Він писав щоб я себе не накручувала. І в той же час жалівся, що у них там жесть, що половину їхніх уже вбили, що вони сидять в окопах. Перестав виходити на зв’язок день. Я дзвоню, в трубці занято, смс не доходять. Виявилось він мене заблокував, як я розумію, щоб потім мені розказувати, що у них не було зв’язку там і знов чимось давити на жалість. Але я подзвонила з іншого номера він зразу взяв трубку, як почув що я, вибив і цей номер заблокував. Потім через пару хвилин написав на мій основний номер, що вийде через 24 години на зв’язок. Я написала «ага, можеш уже комусь іншому розказувати свої басні і щоб не подавився моїми грішми». Він написав «як знаєш» і видалив весь наш чат. Що це в нього за ігри такі були я так до кінця і не зрозуміла. Невже 42 тис цього варті? В мене вже думки-добре що не впустила його до себе в квартиру, мало що він міг вкрасти чи винести. Навіщо маніпулювати було такою болючою темою? В людей взагалі немає нічого святого? От такий у мене вийшов урок. Добре що швидко вияснила і не відправила ще більше грошей. Багато дівчат в тій темі писали, що щось не чисто з ним. Так воно і вийшло. Буду тепер надалі свою совість тримати під замком. Просто пожалітись вам. На душі так гидко, я ж думала, що допомагаю його життю.
Манный комочек• 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Ну так это обычная стратегия аферистов
От денег он сам долго отказывался отнекивался, но автор таки его нагнула настояла... Я думаю, что не аферист. Здесь что-то другое.

riri• 24 сентября 2022
Автор, срочно мне дайте его номер в личку. Сейчас мне знакомые с привата помогут . Попробуют
автор АгатаХристя • 24 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Він перший раз написав, що йому соромно просити. Другий раз «може не треба, зай» На третій раз скинув карту. Вмовляння зайняло хвилини 2
Манный комочек• 24 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Не розумію. Якби я чекала хлопця на побачення, я б про місячні не сказала.
Об этом можно было перед фактом сказать, потом. А тут прям как угрозу - за пару недель наперед..
riri• 24 сентября 2022
Автор, срочно дайте его номер тел в личку ..згакомый ждет
Не умею мерить• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ну он Вас не уговаривал , получается. Откуда у Вас это вообще оплачивать что-либо мужчинам?
Астановитесь• 24 сентября 2022
Ответ дляriri
Вряд ли тот номер будет его финансовый.
автор АгатаХристя • 24 сентября 2022
Ответ дляriri
Написала
На иголках• 24 сентября 2022
Было бы ещё неплохо, что бы оператор сотовой сети пробил, в какой области Виталька. Может, есть у кого то знакомые там?

Не умею мерить• 24 сентября 2022
И еще к себе домой мужчин не зову. И вы не зовите. Что это такое звать к себе домой? Деньги давать.
Это такая удобная барышня получается. А вы их еще и кормите?
Lia K• 24 сентября 2022
Не Ви перша, не Ви остання. Номер телефона зі скаргою занесіть до переліку сайтів по типу ’Кто дзвонив?’ ’Отзовік’ та багато інших. Також можливо анонімно поскаржитися операторам зв´язку та у правоохоронні органи для долучення цієї особи та телефону до чорного списку.
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
33. Я була заміжня. Мене і любили, і цінували, і забезпечували. Мої гроші були лише моїми. Я не зовсім дурна як може здатися. От вперше так змогла вляпатись.

Я думала Вам лет 19
Гага Газу• 24 сентября 2022
Ответ дляЖелезный коготь
Заяву в поліцію на нього напишіть. 42000 не малі гроші. І хто знає, скількох ще він ошукав?
То ж автор якби і сама йому дала наскільки я поавильно зрозуміла і які докази того є,що б звертатися в поліцію?Але можна спробувати
Не умею мерить• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ппц
На иголках• 24 сентября 2022
Ответ дляLia K
Не треба поспішати, здається мені, там ’невсетакадназначна’
_MadonnA_• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Є тільки номер карти. Там фио не писалось. Я переводила з приват на моно. В смс він підтрердив що прийшло, чат видалив тепер
Извините , вы переводили 42 без фио ?) просто по номеру карты ?
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Автор вважайте це найдешевшим своїм уроком. Він не скалічив вам життя, не зіпсув біографію, не розсварив з близькими. Гроші це мабуть в тій ситуації найлегша плата за урок.
Якщо ви хоч трошки заможня, будьте готові зустрічатися по життю ще не з одним таким персонажем. Не всі чоловіки вміють заробляти гроші, але однозначно всі хочуть жити достойно. Плюс мабуть ви занадто відверта і він вас прочитав. Повірте бувають такі профіки, і вони якогось чорта знають наші слабкі місця і вміють ненав’язливо на них тиснути.
Історія подруги: швидке знайомство, залицяння, подарунки, сварка через дрібницю. Вона звісно страждає, плаче. Він зник. Через кілька місяців знову появляється з букетом і колечком. І каже або зараз, або ніколи. В неї ейфорія, вона знову не сама, ніхто її не кидав і все таке. Він прискорює весілля, каже треба вже. Говори з батьками. Через місяць, або ніколи. Але один нюанс, я зараз трохи без грошей бо взяв квартиру в кредит. Але типу нічого, будемо мати де жити. Батьки раді, єдина доця знову щаслива, не реве. І вирішують самі зробити їм весілля повністю за власні гроші. Його батьки тип десь за кордоном, може приїдуть, а може ні.
Одним словом величезне весілля, купа гостей. Конверти несуть. Наречена щаслива. Батьки ревуть від радості, такий гарний наречений, такий молодець, квартиру купив, одружитись сам захотів. Ідеально. Тиждень після весілля муженьок каже, може давай закриємо кредит і вже квартира буде наша, на решту поїдемо відпочинемо. Відпочили, посварились і він подав на розвід. В чувака своя квартира, оформлена до шлюбу. Обновлений гардероб, купа подарунків від нової родини. А доця вже рік в соплях і щиро вірить, що на відпочинку вона оділа не той купальник.

А цей чувак далі десь по тіндерах комусь голову кружить.

Про купальник - это пять!
Да, есть такие.
Но блин, родители невесты тоже без мозгов? Они не видели что это за персонаж?
Или они из тех, кто хотел дочку поскорее замуж выдать?
Lia K• 24 сентября 2022
Ответ дляНа иголках
Далеко ходити не будемо... моя родичка якби мені не подзвонила лишилась би зараз без машини, на яку вона збирала 3 роки.
Алиса в стране Советчица• 24 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Ахринеть
Перших чотири місяці вона думала, що то такий пунктік в нього, пропадати і потім все ок. Але коли всі вистигли, включили аналіз, то схему вже було дуже чітко видно. Квартира в новобудові, незавершене будівництво. Тобто вона по суті там не те що не жила, вона всього там два рази була. Перший раз, як тільки помирились. Він її там розкатував, тут зробимо спальню, тут дитячу, а який ти б хотіла колір і т.п. А другий раз їздили відвозити в офіс забудовника довідку з банку про закриття кредиту і заїхали шампанського випити в вже повністю свою дворівневу квартиру.
Тобто її навіть не прийшлось виселяти по суті з її квартири. Як потім виявилось, він оформив кредит, вніс пеший платіж за тиждень до примирення. А всі ті місяці телефонував періодично її друзям і так ненавязчиво розпитував чи вона страждає без нього. А далі дєло тєхнікі і чітке розуміння, що батьки в стані зробити доці швидко весілля. А доказів що він платив кредит її грошима звісно немає. Квартира звичайно вже перепродана.

Гага Газу• 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
А Вы реально не знаете что броник 8 тысяч стоит, а не 42?
8 месяцев войны. Вы с Марса?
Та ну,20
був давно,сусіду скидалися і то простий
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Вы такая же наивная как автор
автор АгатаХристя • 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч

Я думала Вам лет 19
Я розумію що виглядаю я дурненько. В мене вперше хлопець менш забезпеченіший ніж я. Я совістлива, на кону його життя… розумію що дурна, бо ніколи такого не було в житті. Тепер буду розумнішою)
Гага Газу• 24 сентября 2022
Ответ длясоветский цирк
Я знаю, что 42 тысячи стоит высокого класса защиты.
Так,бронежилети дуже дорогі
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Больше никогда ни при каких обстоятельствах не давайте мужчине ни одной гривны.
Пусть хоть ногой дёргает.
Клептоманка• 24 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
После какого секса человек считается не малознакомым, а средне знакомым к примеру ?)
ну уж точно не после первого и даже не после 10
должно время пройти
нужно быть введенной в его семью, круг друзей и его ввесьи в свой круг близких сооответственно
понимать какие его планы в жизни чем он живет какой видит свою жизнь через пять десять лет
а пару перепихонов это ниочем
знаете, как в анекдоте - секс это еще не повод для знакомства
Ответ дляСемен Семеныч

Про купальник - это пять!
Да, есть такие.
Тут напевно два фактори: єдина дочка раз, другий вона ревіла за ним відверто довгий час і не могла сформулювати причину сварки, а потім бац і доця знову сіяє. От вони і повелись. Ну і не без того. що він себе такім молодцем подав, квартиру купив, офіційно одружитися захотів. Прям мєчта. Поламав стереотипи)))
из_под_тишка• 24 сентября 2022
его не Сергей зовут?)) пожох стиль на одного такого
Клептоманка• 24 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Вы 42 штуки чуваку незнакомому подарили?)))
заплатила за пару сексов, почему подарила
Клептоманка• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ви вже знущаєтесь? Я і не додумалась до поліції, якби тут не написали
почему вы так обесцениваете деньги
42000 это дохрена
большинство жителей нашей страны и за год столько насобирать не сможет
я бы даже за 4000 заяву накатала
охеревший тип
реально может оказаться что таких как вы у него десятки
неплохл устроился
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Почему незнакомому?
Он ее Заюсичкой называл, наверное не помнил как ее зовут, потому что она у него не одна.