АгатаХристя• 24 сентября 2022

Той хлопець із ЗСУ виявився аферистом

На днях створювала тему, що мене щось бентежить і як виявилось недаремно https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3202530 -моя попередня тема. От він і розкрився. Він уже поїхав якби в Херсон. А потім говорить мені що в суботу приїде в Київ на одну ніч. Наче по справах і мене дуже хоче побачити. Напрошувався в мене залишитись. Коли я сказала, що сексу не буде, бо в мене місячні. То замість того щоб сказати що нічого страшного я до тебе їду а не за сексом, почав рахувати дні що вони вже мають закінчитись. От я йому тоді і вивалила, що мені багато чого не зрозуміло. Що пише одне, а складається враження що використовує мене. Він писав щоб я себе не накручувала. І в той же час жалівся, що у них там жесть, що половину їхніх уже вбили, що вони сидять в окопах. Перестав виходити на зв’язок день. Я дзвоню, в трубці занято, смс не доходять. Виявилось він мене заблокував, як я розумію, щоб потім мені розказувати, що у них не було зв’язку там і знов чимось давити на жалість. Але я подзвонила з іншого номера він зразу взяв трубку, як почув що я, вибив і цей номер заблокував. Потім через пару хвилин написав на мій основний номер, що вийде через 24 години на зв’язок. Я написала «ага, можеш уже комусь іншому розказувати свої басні і щоб не подавився моїми грішми». Він написав «як знаєш» і видалив весь наш чат. Що це в нього за ігри такі були я так до кінця і не зрозуміла. Невже 42 тис цього варті? В мене вже думки-добре що не впустила його до себе в квартиру, мало що він міг вкрасти чи винести. Навіщо маніпулювати було такою болючою темою? В людей взагалі немає нічого святого? От такий у мене вийшов урок. Добре що швидко вияснила і не відправила ще більше грошей. Багато дівчат в тій темі писали, що щось не чисто з ним. Так воно і вийшло. Буду тепер надалі свою совість тримати під замком. Просто пожалітись вам. На душі так гидко, я ж думала, що допомагаю його життю.
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляКлептоманка
почему вы так обесцениваете деньги
42000 это дохрена
большинство жителей нашей страны и за год столько насобирать не сможет
я бы даже за 4000 заяву накатала
охеревший тип
реально может оказаться что таких как вы у него десятки
неплохл устроился
Это моя зарплата за 3,5 месяца.
Я почитала тему автора и охерела просто.
И тетка такая ’ будет мне урок’.
Я бы уже прокуратуру на уши подняла за такие деньги.

Пингвинчик сизокрылый• 24 сентября 2022
Автор,он обьявится еще,вот увидите!!!
Лапшу будет вешать в свое оправдание,обещать много!!!
Только Вам зачем такое???!!!!
Больно,но время лечит,а люди не меняются
Формат таких отношений уже нездоровый!!!
Пережила подобное предательство,3 года назад
Одолжила такую же сумму,после чего пропал и заблокировал
Спустя пол года появился и еще просил занять😯
Как я эти пол года рыдала никто не знает(((((
Но хватило ума, теперь его заблокировать и послать
Денег уже , спустя время не жалко, хорошо,что так все закончилось!!!
Обнимаю !!!
Мудрости!
Мост_Устал• 24 сентября 2022
Ответ дляЧорнобаївка
Та може дійсно хлопець зараз на передовій, йому не до вас в цей час , от і заблокував, щоб недокучали дзвінками с розборками, там чоловіки зараз живуть іншим ((( почекайте , може він з’явиться і все пояснить, чогось хочеться щоб він не був шахраєм. В мене ще до віни були стосунки з підполковником, так той тоже раз мене заблокував коли я дзвонила з розборками)) а він працював на той час
Я чомусь теж так думаю.
Чоловічий колектив, війна, а йому дівчина наярює... то простіше тимчасово заблокувати, якщо зараз не до розборів.

Автор, вже як є. Тому заспокойтесь, живіть далі і побачете, як воно буде. Якщо у вас вже були стосунки, то можливо він ще все пояснить
Ирина Веселуха• 24 сентября 2022
Автор, якщо ви його зараз не зупините, не подасте заяву в поліцію, він ще когось обдурить. Таких мерзотників треба провчати, обов´язково.
автор АгатаХристя • 24 сентября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Автор,он обьявится еще,вот увидите!!!
Только Вам зачем такое???!!!!
Обнимаю !!!
Мудрости!
Дякую
Дайте подуться• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Я розумію що виглядаю я дурненько. В мене вперше хлопець менш забезпеченіший ніж я. Я совістлива, на кону його життя… розумію що дурна, бо ніколи такого не було в житті. Тепер буду розумнішою)
А ви точно були у військовій частині? Ви цого там бачили?
Печенюшка• 24 сентября 2022
Автор, покажіть його фото. Я теж багато сижу на СЗ і можу його там зустріти. Якщо не зараз , то пізніше . Такі сидять роками там. Знайду що йому написати
автор АгатаХристя • 24 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
В самій частині не була. Він знімав квартиру для зустрічі. Але спілкувались по відео коли він був в частині
автор АгатаХристя • 24 сентября 2022
Ответ дляПеченюшка
Я не знаю чи можна тут. Бо його телефон зо я писала тут видалили. Можу в приватні

Дайте подуться• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Був у частині в формі?
автор АгатаХристя • 24 сентября 2022
Ответ дляДайте подуться
Був у частині в формі?
Так, і рація говорила в нього, коли на посту був
harchushyn• 24 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
1.Я не знецінюю Вас, ви зробили це самі.
2.Мене взагалі дратують дурні, безтактні люди з їх дурними питаннями. Особливо тоді, коли ці люди намагаються вклинитись в мій діалог з моїм співрозмовником.
3. Я задовольнила вашу цікавість?
Удалено администрацией...
harchushyn• 24 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
3. Я задовольнила вашу цікавість?
Удалено администрацией...
Kate04-ecfa• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Давайте в приватні
Mary-d35b• 24 сентября 2022
Ответ дляНафаня Маня
После какого секса человек считается не малознакомым, а средне знакомым к примеру ?)
Прочла ваш комментарий и поняла, что после НИКАКОГО СЕКСА. Вот поэтому я могла строить отношения только с теми, с кем у нас есть общие знакомые, работа, школа, что-угодно. Иначе не доверяю)
harchushyn• 24 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
3. Я задовольнила вашу цікавість?
3.Ознайомтеся з правилами форуму.
Тут немає діалогу.
УСІ мають право коментувати любий допис. Це відкритий форум.
Усі особисті діалоги в приватних повідомленнях.
Так вам зрозуміло тепер???
Бо ви виглядаєте саме такою як написали ’дурною і безтактною’
harchushyn• 24 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
3. Я задовольнила вашу цікавість?
4.
Задовільнити себе, а не мою цікавість.
Чи чоловіка ,якщо він у вас є .
Мамаша в бигудях• 24 сентября 2022
Как в воду глядела. Где там эта барышня, которая меня стыдила, не хочет ли она свои слова назад?
Автор, пусть это будет самой большой потерей в вашей жизни. Постарайтесь забыть и впредь не доверять так слепо, кто б и что не говорил.
Борисфенка• 24 сентября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
О, а я інше зрозуміла - авторка очікувала шаленої вдячності на 42 тисячі. Чудак зрозумів, що не потягне стільки разів дякувати і тупо заблокував телефони.

harchushyn• 24 сентября 2022
Ответ дляЧукИГеки
3. Я задовольнила вашу цікавість?
2.Мене взагалі дратують дурні, безтактні люди з їх дурними питаннями.

Ще раз пишу, питання моє було не дурне , а досить логічне.

А от ваш попередній коментар ,як і ви такі,як ви написали дурна і безтактна.
ЧукИГеки• 24 сентября 2022
Ответ дляharchushyn

Звездолётчица• 24 сентября 2022
Автор ви дурепа але не 100% раз в квартиру не пустили
А як ви думаєте, якщо ви так легко 42 тис скинули , то він зрозумів що грошей у вас має бути немало, а гроші де? Вдома ж де ще 😅
Я_з_Франека• 24 сентября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Перших чотири місяці вона думала, що то такий пунктік в нього, пропадати і потім все ок. Але коли всі вистигли, включили аналіз, то схему вже було дуже чітко видно. Квартира в новобудові, незавершене будівництво. Тобто вона по суті там не те що не жила, вона всього там два рази була. Перший раз, як тільки помирились. Він її там розкатував, тут зробимо спальню, тут дитячу, а який ти б хотіла колір і т.п. А другий раз їздили відвозити в офіс забудовника довідку з банку про закриття кредиту і заїхали шампанського випити в вже повністю свою дворівневу квартиру.
Тобто її навіть не прийшлось виселяти по суті з її квартири. Як потім виявилось, він оформив кредит, вніс пеший платіж за тиждень до примирення. А всі ті місяці телефонував періодично її друзям і так ненавязчиво розпитував чи вона страждає без нього. А далі дєло тєхнікі і чітке розуміння, що батьки в стані зробити доці швидко весілля. А доказів що він платив кредит її грошима звісно немає. Квартира звичайно вже перепродана.
Звідки він знає її друзів, якщо швидко познайомився? Толку від зіграного весілля це ж прогуляні гроші. Їм подарували 50-50000000 доларів? Дворівнева квартира від 150 т доларів. Може він не досвідчений аферист, а просто колишній козел вашої подруги
Мамаша в бигудях• 24 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Да вы что? А я думала помимо 42 тыс еще и на секс рассчитывал на последок, а тут месячные, пришлось слиться.
Борисфенка• 24 сентября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
Та чого напоследок, міг би ще доїти авторку роками, вона ж не проти.
Фрося_Бурлакова• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
33. Я була заміжня. Мене і любили, і цінували, і забезпечували. Мої гроші були лише моїми. Я не зовсім дурна як може здатися. От вперше так змогла вляпатись.
Ким Ви працюєте, якщо не таємниця?
Алиса в стране Советчица• 24 сентября 2022
Ответ дляЯ_з_Франека
Нажаль мені довелося все це проживати з нею і бути на тому весіллі, і втішати її після розлучення. Це близька і рідна мені людина. Вони зустрічалися кілька місяців, він увійшов в довіру абсолютно до всіх її знайомих. Відсвяткували Новий рік разом, і через якийсь час він раптово зник. Ніхто з нас зараз не розуміє як так, невже так легко можна втертися в довіру. Вона з забезпеченої сім’ї, батько свого часу мав дуже впливову посаду. Весілля було пафосним і великим. Точної вартості квартири я не пам’ятаю, але точно більше сотки.
Розумієте, він себе подав якимось таким ідеальним, що коли вони розбіглися, ми всі подумали, що це вона щось утнула. Плюс це було ще в період пандемії і якось всі тоді на якийсь період перестали так щільно зустрічатись. І по суті повну картину ми зрозуміли вже аж через кілька місяців після розлучення.
Хвець-тець• 25 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Він Віталій. Я наче і не дурна. Це трохи менше моєї місячної зарплатні. Але виявилось що дура
Та не дура, але надто довірлива й добра.
Я_з_Франека• 25 сентября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Нічого святого у людей немає ((( і одружився і всі тепер бажають йому щоб вдавався.....
Чорнобаївка• 25 сентября 2022
Автор , як справи ? Не з’явився ваш жених ?