АгатаХристя• 24 сентября 2022
Той хлопець із ЗСУ виявився аферистом
На днях створювала тему, що мене щось бентежить і як виявилось недаремно https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3202530 -моя попередня тема. От він і розкрився. Він уже поїхав якби в Херсон. А потім говорить мені що в суботу приїде в Київ на одну ніч. Наче по справах і мене дуже хоче побачити. Напрошувався в мене залишитись. Коли я сказала, що сексу не буде, бо в мене місячні. То замість того щоб сказати що нічого страшного я до тебе їду а не за сексом, почав рахувати дні що вони вже мають закінчитись. От я йому тоді і вивалила, що мені багато чого не зрозуміло. Що пише одне, а складається враження що використовує мене. Він писав щоб я себе не накручувала. І в той же час жалівся, що у них там жесть, що половину їхніх уже вбили, що вони сидять в окопах. Перестав виходити на зв’язок день. Я дзвоню, в трубці занято, смс не доходять. Виявилось він мене заблокував, як я розумію, щоб потім мені розказувати, що у них не було зв’язку там і знов чимось давити на жалість. Але я подзвонила з іншого номера він зразу взяв трубку, як почув що я, вибив і цей номер заблокував. Потім через пару хвилин написав на мій основний номер, що вийде через 24 години на зв’язок. Я написала «ага, можеш уже комусь іншому розказувати свої басні і щоб не подавився моїми грішми». Він написав «як знаєш» і видалив весь наш чат. Що це в нього за ігри такі були я так до кінця і не зрозуміла. Невже 42 тис цього варті? В мене вже думки-добре що не впустила його до себе в квартиру, мало що він міг вкрасти чи винести. Навіщо маніпулювати було такою болючою темою? В людей взагалі немає нічого святого? От такий у мене вийшов урок. Добре що швидко вияснила і не відправила ще більше грошей. Багато дівчат в тій темі писали, що щось не чисто з ним. Так воно і вийшло. Буду тепер надалі свою совість тримати під замком. Просто пожалітись вам. На душі так гидко, я ж думала, що допомагаю його життю.
Санька-4b93• 24 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
А сейчас почему вы не в полиции заяву пишете?)
О чём? Если он служит в зсу действительно и не обманывал ее в этом? И на ’волонтёрские’ деньги купил себе новую снарягу.
Алина-1240• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Ви вже знущаєтесь? Я і не додумалась до поліції, якби тут не написали
Ну хоть это сделали,прогресс
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Блин, Вам по теме говорят, Вам 12 лет?
Вас нее....ли, жестоко, а Вы сидите по форуму сопли мажете как Вы его любите. Вы адекватная???
Леди_в_ночи• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Так він мене кругом уже заблокував, я не можу з ним поговорити. А коли подзвонила з іншого номера, він як почув що це я кинув трубку і теж заблокував
Давайте номер, ми зараз всі будем йому дзвонити
, виведем аферюгу на чисту воду
Чорнобаївка• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Так навіщо блокувати кругом і кидати трубку без причини. Через те що я сказала що не буде сексу, бо місячні. Мені дивна і незрозуміла його поведінка в такому випадку
Та може дійсно хлопець зараз на передовій, йому не до вас в цей час , от і заблокував, щоб недокучали дзвінками с розборками, там чоловіки зараз живуть іншим ((( почекайте , може він з’явиться і все пояснить, чогось хочеться щоб він не був шахраєм. В мене ще до віни були стосунки з підполковником, так той тоже раз мене заблокував коли я дзвонила з розборками)) а він працював на той час
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Переписку он удалил чтобы вы не заскринили и сам факт перевода денег..фио его есть ? Перевод куда был? Идите в полицию . Подпишите его в гетконтакте
Да.
Но она этого не понимает и страдает что там Заюсичка было написано, а он удалил
Борисфенка• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Зрозуміла до кінця тільки сьогодні. Коли дізналася що опинилася в блоці. А так він взагалі мав в мене сьогодні ночувати. Але пропав
Тобто якби ви не розповідали про свої місячні, він би не був аферистом?
ЯспАкойнаЯ• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Не в саму частину. В то місто де він. Але він був у формі. І коли по відео з ним спілкувались, то він на посту сидів, рація у нього говорила. Я вірила, не бачила до останнього обману. І зараз до кінця не можу зрозуміти що це було насправді.
Срочно его данные ищите ..он служил может и разводняком занимается . Врет что их кудато кинули. В том горрде наверное и сидит.
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка

Тантрический кекс• 24 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Подождите .. не спешите его обвинять мол мошенник. Вы сами в первой теме писали, что сами настаивали чтоб он от вас деньги взял, а он долго отнекивался от ваших денег но вы настояли ему некуда было деваться он принял. Я предлагаю ещё разузнать о нем или поговорить с ним, но не будет человек просто так сколько внимания уделять.. Если он участвует в военных действиях ему нужна психологическая поддержка или может психиатрическая даже.
Обычная тактика матерого афериста.
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляМизимец
Ну может потратил тысяч 5, а получил42.
Прям как в моей любимой программе ’Аферисты в сетях’
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляМанный комочек
Ну так это обычная стратегия аферистов
Борисфенка• 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч

Та я вже тиждень слідкую за цією трагикомедією.
Залишилася і без грошей, і без сексу, через свій довгий язик.
ЯспАкойнаЯ• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Факти, що він мене просто заблокував. А на моє повідомлення про гроші просто видалив чат. Міг би написати, я верну тобі твоі гроші і знати тебе не хочу. А тут блок
Правильно. Чтобы доказательства скрыть .. вы через банк перечисляли ? Фио есть?
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляБорисфенка
Можливо і на час це б розтягнулося. Якби я випадково не дізналася що я в блоці, то продовжувала б спілкування, поки б не вичудив щось. У нас було спілкування «двох закоханих». Ви ж теж у стосунках, маєте розуміти. В мене до цього не було такого досвіду, щоб я в кожному чоловікові бачила шахрая. Тому звикла якось довіряти своїм хлопцям.
Семен Семеныч• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Сколько Вам лет?
Тантрический кекс• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Совершенно неудивительна.
Человек получил деньги.
Цель достигнута.
Вы его больше не интересуете.
Вы все правильно поняли, к сожалению, он вас обманул.
Человек получил деньги.
Цель достигнута.
Вы его больше не интересуете.
Борисфенка• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Не розумію. Якби я чекала хлопця на побачення, я б про місячні не сказала.
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Сколько Вам лет?
33. Я була заміжня. Мене і любили, і цінували, і забезпечували. Мої гроші були лише моїми. Я не зовсім дурна як може здатися. От вперше так змогла вляпатись.
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
На моно через приват. Там прізвище не писало. Він потім тільки підтвердив що гроші прийшли.
Бармалеина• 24 сентября 2022
Ответ дляАгатаХристя
Так, на бронежилет як би
Я в той теме вам про броник и писала как раз. Что слишком странно, он уже на передовой не первый день. Там ребята знают. Где и как покупать. Да и ссылку дал на инет магазин, где цена слишком завышена для того описания.
Алиса в стране Советчица• 24 сентября 2022
Автор вважайте це найдешевшим своїм уроком. Він не скалічив вам життя, не зіпсув біографію, не розсварив з близькими. Гроші це мабуть в тій ситуації найлегша плата за урок.
Якщо ви хоч трошки заможня, будьте готові зустрічатися по життю ще не з одним таким персонажем. Не всі чоловіки вміють заробляти гроші, але однозначно всі хочуть жити достойно. Плюс мабуть ви занадто відверта і він вас прочитав. Повірте бувають такі профіки, і вони якогось чорта знають наші слабкі місця і вміють ненав’язливо на них тиснути.
Історія подруги: швидке знайомство, залицяння, подарунки, сварка через дрібницю. Вона звісно страждає, плаче. Він зник. Через кілька місяців знову появляється з букетом і колечком. І каже або зараз, або ніколи. В неї ейфорія, вона знову не сама, ніхто її не кидав і все таке. Він прискорює весілля, каже треба вже. Говори з батьками. Через місяць, або ніколи. Але один нюанс, я зараз трохи без грошей бо взяв квартиру в кредит. Але типу нічого, будемо мати де жити. Батьки раді, єдина доця знову щаслива, не реве. І вирішують самі зробити їм весілля повністю за власні гроші. Його батьки тип десь за кордоном, може приїдуть, а може ні.
Одним словом величезне весілля, купа гостей. Конверти несуть. Наречена щаслива. Батьки ревуть від радості, такий гарний наречений, такий молодець, квартиру купив, одружитись сам захотів. Ідеально. Тиждень після весілля муженьок каже, може давай закриємо кредит і вже квартира буде наша, на решту поїдемо відпочинемо. Відпочили, посварились і він подав на розвід. В чувака своя квартира, оформлена до шлюбу. Обновлений гардероб, купа подарунків від нової родини. А доця вже рік в соплях і щиро вірить, що на відпочинку вона оділа не той купальник.
А цей чувак далі десь по тіндерах комусь голову кружить.
Сыро_Ежка• 24 сентября 2022
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
От гандон. Співчуваю. В гетконтакті вбийте його номер як шахрая.
Почему он гандон? Это автор жертва ходячая. Пусть взрослеет и мудреет. Мужикам раздаёт деньги и плачет потом.
АгатаХристя
• 24 сентября 2022
Ответ дляЯспАкойнаЯ
АВТОР . Я ЕЩЕ РАЗ СПРАШИВАЮ ФИО ЕСТЬ ЕГО КУДА ДЕНЬГИ ШЛИ?
Є тільки номер карти. Там фио не писалось. Я переводила з приват на моно. В смс він підтрердив що прийшло, чат видалив тепер
Клептоманка• 24 сентября 2022
42000 гривень в Україні це 22 прожитуових мінімуми
чи ви така багата що не розумієте що це дуже велика сума? думаю і за 4000 цей хлопець повівся би так само
але розумів що з вас можна більше витягнути
я б в поліцію за щахрайство заяву написала
може він і не в зсу
просто так подаруєте йому ті гроші? а могли б дійсно комусь кому це потрібно допомогти
може він і не в зсу
Зілля до весілля• 24 сентября 2022
Хто може допомогти автору підготувати заяву на негідника? Нехай завтра занесе в поліцію, зареєструє
Дайте подуться• 24 сентября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
Ахринеть