Бауди на ауди• 25 сентября 2022

Начало отношений и секс

Как часто у вас секс на начальной стадии отношений?
Ща как дам• 25 сентября 2022
Ответ дляСмыкалка
Бывший рассказывал, пригласил на первое свидание женщину, 46 лет.
Часок посидели в кафе и она предложила поехать к нему домой 🤷‍♀️ Притом бывший явно не ален делон
Может женщина не алё и он единственный кто позвал её на свидание за последние 5 лет!?
ГейСюда• 25 сентября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не судіть всих по собі. Дві вільні людини, не обтяжені квартирним питанням, дітьми можуть кожного вечора зустрічатись і займатися сексом. Що вас хвилює? Радикуліт?
Я не знаю кто может. У меня такого никогда не было. У всех есть определенные дела и заботы. Это тогда надо оставаться на ночь каждый день, а это уже жить вместе и в начале отношений многие к такому еще не готовы. У меня мужчина живёт в другом конце города. Он не сможет после работы приезжать ко мне на пару часов, а на ночь домой. Пару раз в неделю ещё ладно, но не каждый день точно. А пока я его вообще ещё в свою квартиру не пускаю и он снимает для встреч. Мне надо присмотреться к человеку, а не водить кого попало домой.
Смыкалка• 25 сентября 2022
Ответ дляЩа как дам
Да нет, на вид нормальная обычная женщина. Но вот такая вот затейница ))
Смыкалка• 25 сентября 2022
Ответ длявре_Динка
А як швидко з‘їхались, якщо це вже не перші стосунки?
З першим чоловіком зустричались півтора роки, з другим співмешканцем, назвімо його так три тижні, секс був по вихідним лише, потім з‘їхались.
З нинішнім хлопцем через дві ночі десь зустрічаємось, то в мене то в нього.
Першого побачення не було, стосунки трапились трохи імпульсивно і неочікувано, після сексу. Знайомі вже дуже давно, він був моїм кращим другом
Импульсивно и неожиданно - это с незнакомцем на дискотеке. А вы друг друга давно обхаживали
Любовь Калистратовна• 25 сентября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так а нашо мені чужі люди вдома?
Тобто? Ми ж не про незнайомців розмовляємо, не про випадковий секс. А про відносини. Як ви з такими принципами взагалі заміж вийшли?
Любовь Калистратовна• 25 сентября 2022
Ответ дляГейСюда
Ну, бачите кожен судить по собі. І всі різні з різними відносинами та обставинами. Тому не розумію коментаря, що не потрібно вірити тим, хто кожен день зустрічається.

Ми з майбутнім чоловіком бачились кожного дня. За винятком якихось обставин. При тому, що я жила на Харківській, а він ра Шулявці. Також не по сусідству) Але нам було 22-23. Можливо зараз я б також не була готова кожного дня зустрічатись. Але не бачу в цьому чогось нереального, що б піддавалось сумніву.
Лиса Патрикевна• 25 сентября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Щасливо.
І доречі, не вперше
ГейСюда• 25 сентября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

Виделись или и секс был каждый день? Я ведь отвечала на комментарий что не понимают как в Начале отношений можно иметь секс каждый день. Что это тогда надо сразу жить вместе. Ну или быть соседями
Любовь Калистратовна• 25 сентября 2022
Ответ дляГейСюда
Я про секс.
Лиса Патрикевна• 25 сентября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Просто в моєму юнацтві була така приказка «секс - не повод для знакомства», і я повністю її підтримую.
Був у мене коханець, довго зустрічались, кілька разів на місяць, але я одразу сказала, до мене - зась, він платив за готель, організовував «розважальну програму», усі його намагання потрапити до мене у квартиру вважаю просто бажанням економити, а нашо воно мені?
У мене є свій світ, у якому я живу, я не хочу осквернять його випадковими людьми (і що, що ми знайомі років з десять? Він від цього не став мені близьким чи рідним).
Такий же принцип був у відносинах, що були до шлюбу, ми зустрічаємось десь у середмісті, він мене веде до ресторану чи у театр, можливо буде продовження, можливо ні. Чого його перти до себе додому? За два роки він жодного разу в мене не був, власне я до нього теж не дуже набивалась, з мамою ніхто не жив, секс на нейтральній території.
ГейСюда• 25 сентября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я про секс.
А как так? Ну я честно не понимаю. Кто-то из вас уже жил отдельно и мог к себе пригласить? И что не ночевали, а ехали домой?
Любовь Калистратовна• 25 сентября 2022
Ответ дляГейСюда
Обоє жили окремо. Частіше ночували один в одного. Інколи на таксі по домам. Можливо дійсно вік, я ж кажу, що зараз можливо мені б було не до того, що б кожного дня бачитись. А в 22 самі розумієте - енергії дофіга, 4-6 годинний сон оптимально, важко відлипнути один від одного
Любовь Калистратовна• 25 сентября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мені важко зрозуміти «я не хочу осквернять його випадковими людьми». Ми ж не про випадковий секс говоримо, а про відносини. Навіщо тоді вони взагалі, якщо для вас кохана людина «оскверняє» ваш дім? А він по аналогії не оскверняє ваше тіло тоді? Чи тільки після штампу в паспорті він автоматично стає своїм в один момент розпису?
Лиса Патрикевна• 25 сентября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ні, «своїм» він стає зовсім за іншим принципом. Коханою людина не стає от як тільки у вас «відносини» почались, і навіть через рік не стане, як не вистачає якоїсь детальки.
Ми з теперішнім чоловіком почали разом жити за два місяці після знайомства, і за три дні від першого сексу, справа не в часі, а у світогляді.
Сладкий лимончик• 25 сентября 2022
Постоянно.
Переписываемся- встречаемся-сидим где-то -едем ко мне. Я мужчина.
Бентливуман• 25 сентября 2022
Дивлячись ЩО саме називати відносинами. Жити разом, шлюб, коханець/коханка, просто зустрічатися... Хоча як на мене, коли буде секс, на майбутні стосунки не впливає. Був секс на першому побачені, я одягнулася встала і пішла. Більше мені та людина не цікава (саме мені, він ще довго писав-дзвонив). Було таке саме, але перейшло в тривалі зустрічання. Було 3 тижні зустріч, потім секс, потім разом кілька місяців жили, потім шлюб. Було півроку зустрічі до сексу, потім тривалі зустрічання з сексом, потім разом жили. Було пару тижнів побачення, потім секс і більше не бачилися, але тоді я йому стала не цікава. Тож закономірності ’тривалість стосунків-час першого сексу’ я не побачила.