На морозе• 25 сентября 2022
Чи може бути вагітність?
Останнє місячне почалося 25 серпня, зазвичай цикл +-25 днів, тобто виходить уже затримка. Симптомів вагітності нема взагалі ніяких, статеві контакти тільки з презервативами, точно нічого не рвалося, не протікало і тд. Але цього місяця статеві контакти були часто, тоді як останніми місяцями до того 1-2 в місяць. Може це викликало затримку? І стреси були сильні, але вони були й до того. Також приймаю антидепресанти. І набрала ваги 5 кіло.. Може це все викликати затримку, чи пора робити тест?
выходные пролетают• 25 сентября 2022
Стрес, антидепресанти і вага могли викликати затримку. Багато причин збою циклу. Але нащо накручувати себе, зробіть тест. Хоча презики - надійна контрацепція, якщо кажете нічого не рвалось…
Купи слона• 25 сентября 2022
Не знаю щодо вас, але в мене теж щось незрозуміле
затримка вже майже тиждень, захист як і у вас, тест з однією смужкою і навіть натяку на другу немає. Завтра записуюсь до лікаря. Давайте разом ;)
На морозе
• 25 сентября 2022
Ответ длявыходные пролетают
Я прочитала, що презерватив на 100% не захищає, навіть якщо не рвався і всі правила використання було дотримано.. Ми навіть вузлом зав‘язуємо кожного разу, зоб перевірити, чи не було протікання, але щось боязно все одно
А вот недавно• 25 сентября 2022
Стрес скоріше всього. Тут спецом намагаєшся, робиш тест на овуляцію, пробуєш уже який місяць і не виходить. А у вас з презервативом і вийде.. Ну таке, думаю накручуєте себе
Ластоноша• 25 сентября 2022
Невже тест так дорого /важко купити ?
А взагалі від стресу і не таке може бути ...
На морозе
• 25 сентября 2022
Ответ дляА вот недавно
Та я теж так думаю, то в мене статевого життя півроку майже не було, бо в розлуці з коханим, і я толком за циклом не слідкувала, а як знову повернулася в Україну, сексу стало багато і оце я щось запереживала.
На морозе
• 25 сентября 2022
Ответ дляЛастоноша
Невже тест так дорого /важко купити ?
Та куплю завтра зранку, просто зараз себе накрутила і вирішила запитати)
Ответ дляНа морозе
Зміна клімату теж може дати гормональний збій.
На морозе
• 26 сентября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Автор, що сказав тест?
Місячні прийшли зранку😁