Все будет, но потом• 26 сентября 2022

Випадіння волосся

Добрий день всім.
Питання тільки для дівчат, хто використовував наружні засоби проти випадіння - Амінексіл та Міноксіділ.
Про аналізи, дефіцити т інше писати не треба, я це все знаю
Прий маю всі внутрішні засоби, але хочу підсилити ефект та прискорити зупинку випадіння
Раніше використовувала ампули Амінексіл від Лореаль - дуже допомогло
Зараз прочитала про Міноксіділ - хотіла б спробувати, але багато відгуків, що дуже посилюється випадіння. А мені вже зовсім критична кожна волосинка(((

Будь ласка, напішить хто користувався? Що все ж таки обрати? Поки що схиляюся до Амінексілу...
Стетоскопуло• 26 сентября 2022
Я раджу Capixyl - у нього немає ефекту відміни і він набагато ефективніший за Міноксіділ.
автор Все будет, но потом • 26 сентября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
ого!! А це що таке? Пішла гуглити
Сумка с непогодой• 26 сентября 2022
Лореаль також подобався, але років 8 назад.
Зараз щиро раджу ці
Л@кМУс• 26 сентября 2022
Заходьте я вам порадити можу японські засоби. Відгуків в мене дуже багато
Сумка с непогодой• 26 сентября 2022
А на рахунок міноксидилу дуже добре подумайте, там є ефект відміни
Ответ дляСумка с непогодой
так. Теж боюся цього.
Просто мені треба не тільки зупинити, але й стимулювати ріст нових(( в районі лоба дуже печальна картина((
після амінексілу росли нові й багато
Ответ дляСумка с непогодой
Зараз щиро раджу ці
Подивилась Віші як приклад. Вартість 1474 грн за 21 ампулу!!!
Лореаль 1581 за 10.
Чому така різниця в ціні? Може вони не дієві? Напишіть будь ласка що ви помітили при його застосуванні?
маминаБубочка• 26 сентября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Это средство? 5 % это не сильное для женщин?
маминаБубочка• 26 сентября 2022
Ответ дляСумка с непогодой
Зараз щиро раджу ці
Мені віши дуже сподобався. Ефект був гарний.
маминаБубочка• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Лореаль 1581 за 10.
Віші гарний засіб. Мені зупинив випадіння волосся. Сипалось дуже.
Стетоскопуло• 26 сентября 2022
Ответ длямаминаБубочка
Это или другое, чтобы было 5 %, это рабочая концентрация пептида.
Сумка с непогодой• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Лореаль 1581 за 10.
Віши брала раніше, зараз вже другий раз беру dsd. Там дуже велика ампула, її вистачає на 4-5 разів. Мені радила їх трихолог. Нових волосків багато
Ответ дляЛ@кМУс
Та ні, японські мабуть дуже дороги, як і все їхнього виробництва. Не можу собі дозволити таке.
Ответ дляСумка с непогодой
дякую вам ! гарного Вам волосся)
Кима_кепка• 26 сентября 2022
Мне здесь девушка рекомендовала втирать болтушку витаминную в корни. Я сделала 2 раза и волосы перестали сыпаться. Если нужно напишу что надо.
Ответ дляКима_кепка
напишіть будь ласка
Кима_кепка• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
напишіть будь ласка
В аптеке брала витамины в капсулах, в1,в2, в6, в12, никотиновую кислоту. Смешать все +1 ст л репейного масла+ 1 ст л мёда. Перемешать и нанести втирая немного в корни. Ходить 1-1,5 часа. Попробуйте. Это супер маска. Хотя до этого перепробовала что только можно. По цене маска 15 грн где-то
Солнечный день• 26 сентября 2022
Ответ дляКима_кепка
Можно без масла, которое потом хрен смоешь.
И меда.
Я просто втирала в кожу.
Кима_кепка• 26 сентября 2022
Ответ дляСолнечный день
И меда.
Я просто втирала в кожу.
Это вы мне? Масло смывается обычным шампунем. Мёд я добавляла для роста.
Ответ дляКима_кепка
дякую...
в мене певно гормональне випадіння- бо волосся дуже жирне...гінеколог виявила певні гормональні зміни та прописала індол.
не буде олія забивати пори? і ще більше жирнити? може робити без нього?
Кима_кепка• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
дякую...
Попробуйте без масла
из желе я• 26 сентября 2022
Ответ дляКима_кепка
А як часто треба робити таку маску?
Стетоскопуло• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
дякую...
Автор, як фахівець скажу Вам - ці ’болтушки’ як мертвому припарка. Є механізми проникнення та дії амінокіслот і пептидів. Мед, олія, вітаміни - це все не має змоги дійти до фолікула, тож не принесе жодного результату.
Ответ дляКима_кепка
Попробуйте без масла
дякую. спробую поки гроші зарплатні не прийдуть на Віші
Кима_кепка• 26 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
А як часто треба робити таку маску?
2 раза в неделю . Мне хватило двух раз
из желе я• 26 сентября 2022
Ответ дляКима_кепка
2 раза в неделю . Мне хватило двух раз
Дякую!
из желе я• 26 сентября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
Підкажіть як фахівець, що робити
Ответ дляСтетоскопуло
Дуже жаль... Але знаєте, що я Вам скажу? Колись при випадінні волосся мені допоміг відвар кори дуба та цибулиного лушпіння. В кипятила жменю лушпіння та 3 столові ложки кори дуба в півлітрі води. І теплим відваром поливала на волосся, а потім ще годину ходила в рушнику. Допомогло з третього разу))) Не знаю що там і як доходило до фоллікула, але спрацювало. Єдине, що підходить тільки шатенкам, бо кольорую волосся в дуже приємний відтінок
Стетоскопуло• 26 сентября 2022
Ответ дляиз желе я
Підкажіть як фахівець, що робити
Я вище написала. Є кілька препаратів, які мають свої плюси і мінуси. Але я проти Міноксіділа, який має побічні та ефект відміни.
Ответ дляСтетоскопуло
І ще питання тоді, як фахівцеві) а що тоді з ампул ви порадите? Поки що я зупинилась на Віші