И_В_офигительных_штанах• 26 сентября 2022
Камінь в нирці як найбезпечніше і найкраще дістати чи дробити?
Будь ласка, у кого є досвід. Порекомендуйте як краще і куди поїхати. КИЇВ.
ВСІ ВАРІАНТИ РОЗГЛЯНУ ПО ВСІМ МЕТОДАМ І ЦІНАМ.
Дуже дякую за досвід
Шопингмонстр• 26 сентября 2022
Найкраще розчинити, бо якщо видаляти та дробити немає гарантії, що не з´являться знову. Треба впливати на причину.
АсобеннАя• 26 сентября 2022
Я не совсем по теме, но возможно будет интересно.
Не знаю можно ли ссылку на инсту, поэтому прилагаю скрин вырезаный из поста
Тут речь об оксаоатных камнях
Mila_nej2002• 26 сентября 2022
Если около 5 мм- можно вывести без медикаментов травами. Если больше размеры- тогда лучше под наблюдением врача.