Прикуси Язык• 26 сентября 2022

Як в Англії використовують ВОДУ? Душ, прання....

Маємо їхати у сім´ю.Цікаво,як там використовують воду?
Як миють посуд я трошки знаю.
А як ,щодо прийняття душу та рання?
Знаю що економісти,але до чого слід підготуватися?
Зоя Жорівна• 26 сентября 2022
Ответ дляМоль Молливна
Я ці рахунки чудово бачу і кажу як заведено в сім´ї наших хостів.
Ваші хости заробляють для цього, коли платитеми ви- правила будуть ваші

Моль Молливна• 26 сентября 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
які правила?))
Не прохожу мимо• 26 сентября 2022
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви пледи, штори і сезонний одяг кожен тиждень перете?
яка Ви розумничка!
ну добре, відпишусь.

окрім стандартного прання приблизно щотижня ще є щось, окрім постелі і одягу. Іноді штори, іноді куртка, іноді килимки з ванної, іноді нічого.

але сам факт, що аж ніяк не 2 прання в тиждень, де світле і темне.
Зоя Жорівна• 26 сентября 2022
Ответ дляМоль Молливна
які правила?))
Правила вживання усіх послуг, прання, прибирання та ін.
Моль Молливна• 26 сентября 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Якщо ви вмієте читати, то напишу ще раз, що такого в наших хостів нема і не було ніколи за півроку.
Самі не економлять і нас не просили ніколи.
Зоя Жорівна• 26 сентября 2022
Ответ дляМоль Молливна
Вони можуть собі дозволить , а ви зможете? Чи ви тільки за їх рахунок така ?
Моль Молливна• 26 сентября 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Коли ми обирали спонсорів, то питалися усіх про правила дому.
Так ось правилам саме цих спонсорів не вимагається економія ресурсів.
Звісно, що ми користуємося будь чим у розумних межах, але писала я саме про те, що не усі тут так маніакально ставляться до економії, і приклад тому наші хости.
Гопница-Советчица• 27 сентября 2022
Залежно до якої родини їдете і яке коло Лондона.
Наші нічого не економлять, лиють, як з криниці. Кожний день - ванна по півгодини-година, світло всюди включене.
Тож якщо бідні, то буде складно
Я сама бігаю по 100 раз все виключаю і економлю. Відчуваю себе жмотом.
А ви куди плануєте? Який район? Будинок чи квартира?
Фенте Фря• 27 сентября 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
В мене кіт п´є воду тільки з під крану поки нап´ється куб води блін витече
у мене теж)))

автор Прикуси Язык • 27 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Тож якщо бідні, то буде складно
Будинок, Нортгемптоншир
Мадам Тю-лю-лю• 27 сентября 2022
Смотря какой тариф за коммунальные у хозяев дома. Есть вариант, когда платишь определенную сумму в месяц, и используешь газ, воду и электричество сколько угодно. У моей британской свекрови такой, она ничего не экономит, во всем доме свет горит 24/7, принимают ванну каждый день, стиральная машинка загружается по несколько раз в день, отопление выключают только на ночь в холодное время года.
А есть тариф, где платишь, сколько используешь. Там, конечно, люди стараются экономить, особенно сейчас, когда все подорожало, некоторые говорят, что не смогут себе позволить включать отопление зимой.