Все возможно• 26 сентября 2022
Сын надерзил дяде мужа. Вся родня в бешенстве.
Тот спросил сколько зарабатываешь и где работаешь
А сын сказал - это некрасивый вопрос и чужие деньги считать не надо.
Там человеку 72 года, он уже по всей родне растрепал мол какое хамло.
Скромняшка• 26 сентября 2022
Нічого страшного! Зате син не дав порушити свій особисті кордон. Молодець, що поставив на місце
Все возможно
• 26 сентября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
В чем дерзость то?
Что старшему так ответил грубо
Фрося_Бурлакова• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Что старшему так ответил грубо
Грубо это когда вслед за кораблем посылают, а это так, просто не озвучил зарплату)
Ищу Аленя• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Что старшему так ответил грубо
А старшему пора было бы уже ответить так грубо, чтобы перестал такие вопросы задавать
Кнопус• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Что старшему так ответил грубо
Іноді старість приходить одна.
Black Umbrella• 26 сентября 2022
старе пердло вирішило запхати носа, куди голова не влазить
хлопець дав відкоша
і на кого ж тут ображатись?
хлопець дав відкоша
і на кого ж тут ображатись?
Фигура мечты• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Что старшему так ответил грубо
Ну і правильно, шо за питання:
- коли заміж?
- де дітки?
- скільки заробояєш?
Що це взагалв за ублажнєніє родичів?
- коли заміж?
- де дітки?
- скільки заробояєш?
Що це взагалв за ублажнєніє родичів?
Курочка-чубаточка• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Что старшему так ответил грубо
В чому грубість?
Бабульция• 26 сентября 2022
А родня чего в бешенстве? Что не узнали зп?
Все правильно сын ответил. Неприлично такие вопросы задавать. Хамство со стороны деда больше.
Кнопус• 26 сентября 2022
Ответ дляБабульция
Ще й дід не рідний)
Все возможно
• 26 сентября 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Сколько раз в год Вы и ваш сын видите этого родственника? Забейте!
Очень редко
СиренаФеоктистовна• 26 сентября 2022
Пока хамло в этой ситуации дядя )) такие вопросы не задают
Все возможно
• 26 сентября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Еще спросил когда сестра замуж наконец выйдет
Хорошенькая• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Быдло он обыкновенное
МАМА НИКИТКИ-2• 26 сентября 2022
Пофіг скікі років дядьку. Син абсолютно прав. Як за 70 років не навчився коректності, то молодь навчить.
А ви, мама, меньше думайте що про вас рідня скаже. А більше про сина.
Наивная Хо• 26 сентября 2022
Мене колись свекруха питала скільки чоловік грошей заробляє. Я їй кажу: спитайте у нього. На що відповідь : мені не зручно у нього питати🤣
Правильно син все сказав.
Якщо дядько йому не дає гроші чи щось інше, то не його справа взагалі
Правильно син все сказав.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Я б відповіла, після ваших похорон, чесно. Ненавиджу, коли до мене в сім’ю лізуть
Вареный лук• 26 сентября 2022
Син в своєму праві, це так. Але було б добре (для нього ж самого) навчитися спілкуватися з людьми, особливо родичами і тим більш старими, без хамства.
МАМА НИКИТКИ-2• 26 сентября 2022
Ответ дляВареный лук
Е ні. Спочатку старим потрібно культурі навчиться.
Вареный лук• 26 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Старим вже не треба. Їм це в житті не допоможе, вони своє віджили. А молодому хлопцю чи дівчині треба вчитися спілкуватися і відстоювати свою думку, не виглядаючи при цьому хамлом.
ПП-шница• 26 сентября 2022
Ответ дляВсе возможно
Что старшему так ответил грубо
а что грубого? Нормальный ответ. Очертил рамки дозволенного.
Я бы просто перестала общаться с такими, да и все. Жизнь коротка, зачем ее тратить на хамов, которые сунут нос не в свои дела.