Просто красавица• 26 сентября 2022

Вы против садика?

Морковку дай• 26 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Вважаю садок злом для дитини. Так, вона звикне, до всього звикають. Але дома спати скільки хочеться краще і їсти домашнє і з мамою( бабусею) в парку гуляти з такими ж дітками.Садок це совкова система муштри. Матері ж повинні були працювати на благо і передовиками бути, а діти це таке... другорядне . Ні я ні мої діти в садок не ходили.
ну так откуда вы знаете, как в садике, если сами туда не ходили и детей не водили?
В нормальные садики дети ходят с удовольствием, да и мама надо работать часто не вынужденно, а опять таки в удовольствие.

маминаБубочка• 26 сентября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
Разные садики и разные дети. Есть те,кому сад необходим,а есть дети,которым хорошо дома
а чем занять ребенка дома целый день? особенно в осенне-зимний период?
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляЛастоноша
Всё это можно делать не посещая сад
Чому не відвідувати, якщо дітям подобається?
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
В багатьох країнах Європи садок обов´язковий, це частина освіти, і в СРСР вони не були
Янка-угомонись• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Ні, не правда. Це вже рахується школою.
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Ні, не правда. Це вже рахується школою.
Так, називається школа, в яку діти ходять з 3-х років, а до того яслі
Янка-угомонись• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Не з 3. І не рівняйте наші садки з їхніми. Дітей вчать і розвивають. У нас же зберігають живими і без ’ увєчій’ до приходу батьків. Як можна чомусь навчити 20 трирічок?
Янка-угомонись• 26 сентября 2022
Ответ дляМорковку дай
На практиці була це по перше, по друге живу поруч з садіком, по третє багато прикладів в колі родини.
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Якраз з 3-х років обов´язково, і в Україні, і тут дуже хороші садки, з дітьми справді цікаво займаються. Прекрасно можна навчити, в групі 25 дітей і вони якраз вчаться між собою взаємодіяти

Мааарковная• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Це не обов’язково точно, шкода з 6 обов’язкова. А до того - по бажанню
Мааарковная• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
А після 3 років вони вже не навчаться? Обов’язково в3?
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляМааарковная
Точно обов´язково, ви просто не в курсі особливостей різних країн
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляМааарковная
Вчаться все поступово, програма побудована саме з 3-х років
Янка-угомонись• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Я впевнена, що дітям садок зовсім не потрібен, особливо до 4 рочків. Це для мам. Якщо працює, тут питань нема, але основна маса дома. І стараються, щоб їхню дитину доглядали і вчили інші.
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Я ж вам пишу, що з 3-х років обов´язкова школа, аналог нашого садка, а ви далі сперечаєтесь, що це відголоски СРСР
Янка-угомонись• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Не обов´язкова!
Брюнетка в Мармеладе• 26 сентября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Садик - вынужденная мера для работающих родителей.
Но некоторые любят использовать аргумент ’а как же социализация’, и это якобы наивысшая ценность садика)))
Вместо того чтобы честно признаться что лень водить ребенка по кружкам, разнообразно готовить, и тратить свое время на ребенка.
А дехто використовує аргумент ’водити на гуртки, різноманітно готувати і витрачати час на дитину’ щоб не працювати, спати до 10год і приділяти більше уваги собі...
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Не обов´язкова!
Обов´язкова, з 3-х років всі йдуть в школу
Мааарковная• 26 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Я живу в одній з таких країн. Це не обов’язково

Янка-угомонись• 26 сентября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вони дуже щасливі, ці мами! І їхні дітки! А ви завидуєте.
Разумная Губка• 26 сентября 2022
Ответ дляМааарковная
В моїй обов´язково
Брюнетка в Мармеладе• 26 сентября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Це жінки в яких часто вигорання, відсутність ресурсу, і депресії. Але їм нав´язали думку, що це щасливе материнство.
Мааарковная• 26 сентября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви знаєте, в людей є бізнеси, не всі з ранку до вечора на роботі. В декого пасивний дохід. Є також люди (мої знайомі), які живуть на 2 країни. І можуть дати дітям більше як садок з 9 до 6.
палка-копалка• 26 сентября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я успеваю и то и то
Хотя вообще полноценная готовка + занятия с ребенком + выгуливание + поддержание чистоты - вполне себе тянет на рабочий день.
Так что если есть возможность не работать и заниматься ребенком и домом и своим хобби - это отлично
Янка-угомонись• 26 сентября 2022
Кожен живе так, як вважає правильним. У мене така позиція щодо садка, у вас інша. Те, що я вважаю садік злом, не заставить вас не водити туди дитину. Для своїх дітей я вибираю краще.
Брюнетка в Мармеладе• 26 сентября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Я успеваю и то и то
І я встигаю і те, і те. І не працюю, і дитина в садочку)
палка-копалка• 26 сентября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ну и наслаждайтесь, ваше право
Для моего ребенка сад не подхожит, и вообще стадная система образования не подходит
Брюнетка в Мармеладе• 26 сентября 2022
Ответ дляпалка-копалка
Ну и наслаждайтесь, ваше право
Скільки років дитині?
палка-копалка• 26 сентября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Скільки років дитині?
Уже 11)
Мааарковная• 26 сентября 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви любите проводити час з дитиною?