Бабайко• 26 сентября 2022

Ядерка. Хто знає, що робити? Тема не нагнітати, а реальні поради на випадок чого

Всі говорять і трублять,. Як завжди впринципі. Я допускаю, що це реально. Паніки немає. Я в Києві, вся моя рідня в Києві. Але я реально дуб в цьому ділі. Якщо що- то не знаю що робити. Воно ж невидиме все. Якщо вдома чи на вулиці. Чи буде якесь попередження, чи вже дізнаємось постфактум. Якщо вибух буде десь далеко- то теж щось робити чи вже не треба.
Давайте ділитись хто що знає. Тільки без срачу
Thatsme• 26 сентября 2022
Звичайно, оголосять, вас по телефону попередять і чітко розкажуть алгоритм дій - у вас шо, дснс тестування не верещало хіба ні разу?

Лучшаяяя• 26 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Краще за все в метро з торбою харчів мінімум на тиждень-два
Але чи встигнете добігти-питання.
а ничего, что в метро двери открыты и будет проходить воздух? я живу за 20 минут от политеха.
mudryk• 26 сентября 2022
Знаю, що треба спускатись в підвал або вище 10 поверху, якщо можливості немає-заклеіти скотчем вікна та вентиляцію, зайти вглиб приміщення, не підходити до зовнішніх стін та вікон будівлі. Зазделегідь підготувати герметично закриту воду, горіхи, сухофрукти. Закрутити їх додатково в плівку та фольгу. Слухати радіо:(
Pavelolka• 26 сентября 2022
Ответ длясоняшка
ядерка это не только радиация, это мощные ударные волны. несколько штук подряд, сдания просто снесет.
А потом дождик
lilyD• 26 сентября 2022
Ответ дляIlonaMask
Ще не має ніякої ядерки, ми просто обговорюємо, це спілкування, це форум і він для спілкування.
Та і у війну більшість не вірили…
Anna• 26 сентября 2022
Хіросими не буде, але налякати можуть
Леска• 26 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Можете почитать статьи Фридмана, Кофмана и Макдональда б использования ЯО и последствиях для россии и успокоиться
Шо пишуть?

любительница• 26 сентября 2022
Есть же стратегические и тактические яо и каждое из них рассчитано на определенное расстояние а так же имеет разную мощность, плюс там они бывают воздушные, подземные и ещё там какие то( память девичья не помню, хотя недавно читала)
Pavelolka• 26 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Подскажите, по фамилии гуглить? Или ресурс какой?
Каріна17• 26 сентября 2022
А что будет с москвой-страшно даже представить.После ядерной атаки на москву-столицей россии станет махачкала.
Лучшаяяя• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
а оно вам надо? я и представлять не хочу
-Инга-• 26 сентября 2022
если вас реально так сильно волнует вопрос, тогда странно, что вы ДО СИХ ПОР не открыли гугл и задали там этот вопрос.
А пришли с советчицам и заламываете руки со стенаниями.

Вот вам ссылка, получите тот базовый минимум информации, который вам реально необходим.
https://rubryka.com/ru/article/nuclear-strike/

Админы, есть предложение - вынести отдельной темой и запретить постить каждый час дубли с подвываниями.
Виктория.-.ЛИСА• 26 сентября 2022
Для початку. Далі самі вже знайдете
Чашечка чая• 26 сентября 2022
Ответ дляPavelolka
В этом тг канале были статьи
https://t.me/mortisaeterna
Чашечка чая• 26 сентября 2022
США на цьому етапі не бачать жодних ознак підготовки рФ до застосування ядерної зброї, — прес-секретар Білого дому Карін Жан-П´єр.

Писять и спать!
Петрик• 26 сентября 2022
Ответ дляRubiii
Уже вряд ли что-то возможно будет сделать
Как вы собираетесь спастись от ядерного взрыва? Анриал…
Выше написали, это помимо радиации ещё и волны мощные
Это если в эпицетрое, а.если за 300-500 км от взрыва? Есть все шансы спастись ;)
Леска• 26 сентября 2022
Ответ дляЛучшаяяя
Так в метро є броньовані запорки. Ну мають бути.
irisha.rom• 26 сентября 2022
Питала вже в одній темі, якщо буде тактичний удар, наприклад на відстані 200 км, чи потрібно пити йодид калію? І якщо його випити а потім не дай Бог, буде ще один удар через декілька днів, то таблетки вже не можна пити?
Alika_1• 26 сентября 2022
Ответ дляmudryk
Принять одноразово таблетки йода, не помню сколько

Helen-sun• 26 сентября 2022
цiлком реальна порада - подивитись якись серiал, и не забивати собi мозок дурницямi..нiчого не буде, це вс iм зрозумiло, окр iм людей заробояючих на цьомцу форум i
Чашечка чая• 26 сентября 2022
Ответ дляirisha.rom
В случае удара вам все скажут! И о подготовке к этому будет известно за более чем 24 часа
Teonaa• 26 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Им кабзда тоже будет?
irisha.rom• 26 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Читала, що зв´язок і телебачення не працює при ядерному ударі
Чашечка чая• 26 сентября 2022
Ответ дляirisha.rom
Успокойтесь! И меньше читайте
Helen-sun• 26 сентября 2022
Удалено администрацией...
Thatsme• 26 сентября 2022
Ответ дляirisha.rom
Телефони будуть як рація працювати, ніхто радіо не слухатиме
Alika_1• 26 сентября 2022
Ответ дляКаріна17
Махачкала это заслужила и выстрадала митингами против могилизация и против войны
Леска• 26 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая

Писять и спать!
Це добре.
Але готуватися до такого варіанту потрібно, що б в разі чого бути готовим.
Закусенец• 26 сентября 2022
Пост 11, почитайте же ну
PmB• 26 сентября 2022
Ответ дляlilyD
Купа інфи в гуглі навіть впродовж кількох останніх днів
Чи у вас вся надія на форум?))
А вы что тут делаете? Читайте гугл.🤷‍♀️