Бабайко• 26 сентября 2022

Ядерка. Хто знає, що робити? Тема не нагнітати, а реальні поради на випадок чого

Всі говорять і трублять,. Як завжди впринципі. Я допускаю, що це реально. Паніки немає. Я в Києві, вся моя рідня в Києві. Але я реально дуб в цьому ділі. Якщо що- то не знаю що робити. Воно ж невидиме все. Якщо вдома чи на вулиці. Чи буде якесь попередження, чи вже дізнаємось постфактум. Якщо вибух буде десь далеко- то теж щось робити чи вже не треба.
Давайте ділитись хто що знає. Тільки без срачу
vikahma09• 26 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Любое перемещение ядерного оружия находится под наблюдением 24/7
Та да, 24.02 как-то заставляет во многом сомневаться

любительница• 26 сентября 2022
Ответ дляKira-973f
Вспомнила, у нас в школе был предмет военная подготовка, помню как нас учительница гоняла по теме хим.оружия, бактериологического, ядерного, что делать, как себя вести, учили противогаз на время одевать, и даже контрольную в нем писали, как же тогда это казалось не реальным, знала бы, слушала бы внимательнее.
Думаю, что после войны, этот предмет снова вернётся в школу
miotornado• 26 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
А подводные лодки?
Kira-973f• 26 сентября 2022
Ответ длялюбительница
Да, однозначно, он должен быть и не только в школах, и в садиках, и в ВУЗах и инструктаж на работе.
sanares• 26 сентября 2022
В ютубе есть ролики на эту запросите. И да, ТСН периодически напоминает там (в ютубе) тоже их ролики
Mush_Mash• 26 сентября 2022
Від вибухів миттєво загинули 70 тис. мешканців Хіросіми та 60 тис. мешканців Нагасакі. З серпня по грудень 1945 року загальна кількість тих, що померли від ран і хвороб, спричинених радіацією, склала близько пів мільйона осіб в обох містах.

Ви прикалуєтесь?
lyuba111• 26 сентября 2022
Ответ дляHelen-sun
Удалено администрацией...
Ага! только обе ботофермы)

Ukrainien• 26 сентября 2022
спейси• 26 сентября 2022
Молиться
natapri• 27 сентября 2022
Ответ дляKira-973f
И у нас типа такого было. Я еще думала, на хрена оно мне надо
ok1904• 27 сентября 2022
Ответ дляMush_Mash

Ви прикалуєтесь?
Це стратегічне бомбардування було, не тактична ЯЗ... Тактичне в Югославії...
Marisya81• 27 сентября 2022
Ответ дляNata.t.1970
Не спорю
Но Вы серьёзно думаете, что нам обьявят в течении 24 ч Куда его планируют запускать?
Ага, как предупредили о войне ((
Все верхушки введут или засядут в бункере, а вы тут делаете что хотите
Northface• 27 сентября 2022
Ничего не поможет. Так что смысл
ОленаЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляmarata
https://www.facebook.com/gasya.oksyukovskaya/posts...
Тут гарно розписано)
Дякую, трішки заспокоїлась. В мене така ситуація, що мене вже два дні погано, ПА, знову безсоння - бо знову скрізь ця ядерка, такий же страх був і навесні, тоді я була на ЗУ, в селі, і заспокоювала себе тим, що в глухе село не прилетить. А зараз за кордоном (приїхали на 3 тижні в гості), на 2.10 квитки додому, 4.10 мали бути вдома (передмістя Києва), а тут цю ядерку скрізь розгонять, в мене паніка, що робити, ми з дітьми вже рахували дні до повернення додому, а тут таке - страшно дітей везти в країну. Що робити - тут вже все остогидло, душею і тілом рвуся додому, а страх за дітей - просто мозок паралізує, апатія, паніка. Розрадьте, дівчаточка.
Leetah• 27 сентября 2022
Ответ дляok1904
По Хіросімі було як раз тактичне.
ОленаЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
А чего вы решили что это будет МБР?
А що таке МБР?
ОленаЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Краще за все в метро з торбою харчів мінімум на тиждень-два
Але чи встигнете добігти-питання.
А якщо вдома забарикадуватися?
Leetah• 27 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
А що таке МБР?
Міжконтинентальна балістична ракета
ОленаЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляLeetah
Міжконтинентальна балістична ракета
Дякую

Ruovet• 27 сентября 2022
Ответ дляЧашечка чая
Я вообще считаю, что в случае чего этого точно будут не эти регионы
Кстати, да. Там в тренде активнее всего мочить русскоязычные регионы. Наверное, по принципу ’бьём - значит, любим’.
Mush_Mash• 27 сентября 2022
Ну такое собі. Найголовніше, я так розумію, триматися подалі....

’Використання Росією навіть ’тактичної’ ядерної зброї проти України буде гірше, ніж удар по Хіросімі в 1945 році, адже йдеться про густо населені райони Європи, заявляє Міжнародна кампанія із заборони ядерної зброї (ICAN).

В ICAN вказують, що так звана ’тактична’ ядерна зброя зазвичай має вибухову потужність 10-100 кілотонн. Бомба в Хіросімі, яка вбила 140 000 людей, мала вибухову потужність 15 кілотонн.’
https://www.google.com/amp/s/ukrainian.voanews.com...
Леска• 27 сентября 2022
Ответ дляmiotornado
Я не понимаю, почему в Киеве рекомендуют спасаться в метро? А если прорвет дамбу от взрыва, разве метро не затопит вместе с людьми?
Тогда пи&*%$да всем