Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022
Спонсори в Британії дивно себе поводять.
Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.
Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.
Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.
Ну, добре.
Проблема #1.
Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.
Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.
Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.
Проблема #2
Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.
То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?
В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.
І останній дзвіночок. Проблема #3
Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.
Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.
Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.
Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?
І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?
Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.
Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.
Це якийсь махровий егоїзм?
Ну, добре.
Проблема #1.
Проблема #2
І останній дзвіночок. Проблема #3
Це якийсь махровий егоїзм?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляГоловная
А вы живете в квартире или частном доме? Если в квартире то я слышала что в ночное время у них смывать унитаз нельзя дабы не будить соседей.
Будинок, справа не в сусідах бо в сусідів хвора дитина, яка сильно кричить вночі і навпаки, заважає нашим.
ОхиИВздохи• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
ведите ли проблема в том. что это не ее печенье. а хозяйское. я вообще не представляю. как можно так жить. и спрашивать можно ли съесть печенье или выпить кофе
Перечитайте ще раз старпост! Автор навіть якщо купує сама продукти, спонсор ображається з істериками. Але коли запитує чи можна печиво їй відповідають, що неможна бо печиво їдять не зранку( як хотіла автор) а в певний час. Тобто печиво можна тільки тоді, коли в них прийнято. Чому я вам розжовувати повинна?
Тріль!• 27 сентября 2022
Ответ дляChakra
Как к такому привыкли?))

Я сама себе на уме. У меня свое восприятие жизни. Живем по своим порядкам, нам с мужем за 45. И переехали мы сюда не от нужды. У мужа долгосрочный контракт. Но многое мне у них нравится, а именно- отсутствие хамства и вежливость .
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
Ответ дляБольшая_медведица
Ну что тут скажешь, крепитесь
Для меня самое страшное из описанного выше - не смывать, я не брезгливая - но запах говна и вид до рвотных позывов, поэтому я очень болезненно отношусь к общественным туалетам.
Остальное неприятно но терпимо.
а для менясамое тяжкое быть нанькой другому человеку, ни вздохнуть ни перднуть у таких
Пушистый Пельмень• 27 сентября 2022
Автор,прежде ехать, вы не изучали эту тему ? Ятоже сначала хотела туда рвапуть изза языка. Но прчмтала рассказы как ваш, резко передумала)))) Таких тем многои не только в Англии с этими спонсорами. Ну их нафиг..
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ длямегамоСГ
а як ви з ними спілкуєтеся? це ж капець.як звикли? до речі,розкажіть про чоловіків. які вони? бо моя знайома втекла від чоловіка і дуже хоче вийти заміж за британця. каже,що вони жінок дуже поважають. їхні жінки не стоять годинами на кухні,раком не миють підлогу. і чоловіки дуже забезпечують. це правда?
Щодо чоловіків правда, рівні права, жінка тут не обслуга. Але я б напевне не вибирала британця, бо люблю прямолінейних
звездная галактика• 27 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
зачем мне разжевывать? в чужой монастырь со своим уставом не ездят. если автора все устраивает - она живет дальше. не устраивает - съезжает. какие еще варианты?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
Я хотіла саме те печиво, в шафі було ще три вида яке купила саме я. Просто йе ще не встигла купити.
Yellow berry• 27 сентября 2022
А Ви жили коли-небудь з іншими людьми. У родичів, наприклад, на квартирі у студентські роки?
Скелет дыни• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Пишу як розмовляю, погано знаю чисту українську, по русски не хочу.
Так читайте книги на украинском, а не какашки принимающей семьи считайте
Ответ дляБюст Березуцкого
Бо я можу їх образити. Коли я запитую - можна запустити стірку? Вони кажуть - так.
А потім оказується шо не можна бо в них в неділю пральний день.
Хоча я прямо запитала.
Періть в неділю, у чому проблема? Їх будинок - їх правила. Це у нас звикли не економити воду, світло, газ, ще з часів совка, коли все це коштувало копійки. Весь світ економить ресурси і живе за правилами.
Вам краще жити окремо, дійсно.
бибизяна• 27 сентября 2022
Автор , я приехала к мужу британцу и сбежала живу в маленьких Апартаментах 30 м кВ от администрации , я никогда не жила у него,женаты 2 года , он в основном приезжал ко мне . У нас в Украине мы и в гости ходили, гости к нам домой, шашлыки , танцы , путешествия по Украине . Когда война, приехала к нему и начался ад : упрекал деньгами, куском хлеба , кричал что бы в свой карман лезла за деньгами, своё тратила ,кричал я езжу на его спине. посуду мыл в тазике , моющее - окунул в тазик с фейри, достал - все в пене и это помыто. Мочу не смывал в унитазе , экономил , отключал телевизор , что бы горящая точка красная не горела и свет не тянула и это экономит ему 15 их копеек в день , еда - только с акции , у меня дворец а не квартира , у него - потолки 2.30, и ремонт 80-х. Подала на развод
ОхиИВздохи• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
Ой, ясно. Пришла тут гаргуль‘я з повчаннями. Йдіть самостверджуватись в іншому місці
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляТріль!
Они хотят опекать. Всем рассказывать, как вас спасли. Помогли. Показали нормальную жизнь)
Я когда сказала своему боссу, что говорю на 4х языках и побывала в 30 странах, разбираюсь в музыке и искусстве, она перестала меня пытаться вывести в люди’.
Блін, ви крута!
Голубая устрица• 27 сентября 2022
Ответ дляТріль!
Британцам не интересно видеть независимых украинцев. Они хотят опекаться бедными и несчастными беженцами. В этом и проблема. Они не готовы к тому, что приезжают наши ухоженные грамотные самодостаточные женщины с хорошими зубами, волосами и фигурками. Дети в основном говорят на английском .
Вы не поверите, но даже молдаване были в шоке от благосостояния украинцев).
Я одесситка, мы выезжали с детьми в самом начале войны.
Так молдаване очень удивлялись, что у нас у каждой женщины своя машина (мы 4 семьи ехали) - прям космос для них. Хз почему они считали Украину нищей...
Головная• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
да. читала. она спросила можно ли ей печенье. ей сказали - нет! что не понятного?
Не знаю как вы читали но там такого не было ей сказали что они утром не едят.
звездная галактика• 27 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
нет. надо обосрать хозяев. только это приветствуется. да?
Тріль!• 27 сентября 2022
Ответ длямегамоСГ
Мой муж - украинец)
Варю борщ и поддерживаю чистоту в доме. Но без фанатизма.
Общаюсь с британцами- на английском) и получаю удовольствие от того, что ко мне уважительно относятся клиенты. Но я себя веду очень сдержанно и держу дистанцию. Меня даже побаиваются) работаю в маленьком кафе в богатом селе. Все всех знают))
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
Влучно сказали. Постійно треба з ввічливості все питать, а вони наче й кажуть щось, але те ще треба перевірити на правду.
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Молдаване никогда не считали нас нищими. Они наоборот всегда говорили что мы все время плачемся,а живем как цари.
Но вы и их смогли удивить
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляПушистый Пельмень
То справа в тому, що країна в цілому мені підходить, просто перший час поки встану на ноги потрібно ось так жити. Хоча, здається, отримаю свою зп 10 числа і тікать…
LarsonPeterson• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
То я так і почала здогадуватись, коли вона зі мною почала ходити по магазинам і кафе і всім наголошувати, що вона спонсор а я українка. Плюс вона носить значки, прей во юкрейн і тд.
то чт о вы описываете, это ’синдром Геракла’. то есть она Геракл,ваш спаситель, благодаря вам она хвастается и возвышается в обществе. ну вы поняли, во что вы играете.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Вам краще жити окремо, дійсно.
Немає проблеми, їх булинок їх правила. Просто вони не кажуть прямо, правил я не знаю, а потім винна що не знаю, а вони не кажуть прямо.
Тріль!• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Блін, ви крута!
Да ладно)) просто осанку держим и не прогибаемся! Нас хотят вижеть слабыми и несчастными. Им так легче оправдать свое невежество зачастую. Но они реально добрые и отзывчивые.
ОхиИВздохи• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
К вас дислексія? Чи ви важко сприймаєте написане? Де автор обсирала спонсорів? «Хозяєва» то у вас може? Вона хоче розібратися в ситуації, запитати в тих, хто живе там. Куди ви лізете?
УлыбАчка• 27 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
так сами украинцы считают себе нищими, при этом для всех норма покупать детям мороженое, есть красную рыбу, сливать унитаз, принимать ВАННУ, а не душ 4 мин и много-много чего другого, что начинаешь понимать только после сравнения
звездная галактика• 27 сентября 2022
Ответ дляГоловная
так ей и сказали - нет!
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляYellow berry
Так, в студентські знімала кімнату в бабусі, потім на роботі кімнату з іншими людьми. Проблеми були, але все вирішувалсь при діалозі.