Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022
Спонсори в Британії дивно себе поводять.
Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.
Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.
Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.
Ну, добре.
Проблема #1.
Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.
Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.
Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.
Проблема #2
Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.
То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?
В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.
І останній дзвіночок. Проблема #3
Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.
Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.
Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.
Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?
І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?
Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.
Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.
Це якийсь махровий егоїзм?
Ну, добре.
Проблема #1.
Проблема #2
І останній дзвіночок. Проблема #3
Це якийсь махровий егоїзм?
А_я_ЛОЖУ!• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Я купила недавно дві пачки, собі і їй, то вона образилась, що я щось купую. А я просто хотіла спокійно їсти свою їжу і про всяк випадок і їй
Може то не образа? Їй може бути незручно, хто ж їх знає шо там у голові? Приймайте як данність ну от такі вони, не поталанило вам.
мегамоСГ• 27 сентября 2022
насправді,вони дуже дивні. і багато з них,незважаючи на хороші доходи,дуже скупі. це правда. так,не змивають,бо економлять воду і сосовно шуму в них бзік у всік. має бути дууже тихо.не можна кричати..
знайома сидить з дітьми. її вистачило на 3 міс.переїхала в інший будинок. тепер сама. загалом 50 тис грн коштує оренда будинку. 35 тис платить держава і 15 тис платить вона( це в перерахунку на наші гривні).
Чавонадо• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Я питаю ротом, вони кажуть одне, а на ділі друге, я не можу добитись правди(
Ой, ну вы тоже ушлая
Хотели бы есть , что и когда хочется , то сами бы покупали и вопрос бы отпал .
А то вам хочется и рыбку съесть и сковородку не помыть
тогдалия• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Спасибо) Та я так і роблю, купую та їм. Якби вона ще й не ображалась на це. Якись психологічний абьюз.
Ігноруйте образи. І кажіть щось на кшалт - мені так приємно порадувати вас чимось там.
Або дуже люблю ось такий сир, купила сьогодні , покуштуйте, може і вам сподобається?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляЧавонадо
Походу вас как комнатного пёсика взяли .
Сорри , но прям очевидно
То я так і почала здогадуватись, коли вона зі мною почала ходити по магазинам і кафе і всім наголошувати, що вона спонсор а я українка. Плюс вона носить значки, прей во юкрейн і тд.
Настенные трусы.• 27 сентября 2022
Боже, храни Украину, реально лучший край на свете.
Как читаю про жизнь в прыймах, так волосы дыбом
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ длямегамоСГ
Просто я не зрозуміла логіки, за економію, вона каже, що може й не працювати бо вони багаті, а тут не змивають туалет, тут взагалі якось не складається. Одяг в секонді купляє, але і я дуже люблю секонди і теж купляю там.
Я скоріше за все зніму кімнату, бо на квартиру в мене не буде коштів, плюс треба берегти гроші.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляЧавонадо
Ой, ну вы тоже ушлая
Так я і купую, а вона псіхує, я на всяк випадок купую і собі і їм те саме, щоб не обьїдать, мені чужого не треба.
ОхиИВздохи• 27 сентября 2022
Ответ дляЧавонадо
Ой, ну вы тоже ушлая
Ви взагалі старпост читали? Автор купує й так, а вони ображаються, що вона свої гроші витрачає
звездная галактика• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
в смысле - добиться правды? пошла. купила. и ешь свое. зачем чего то добиваться?
Тріль!• 27 сентября 2022
Расскажу) живу тут давно.
Британцы любят всем демонстрировать свою помощь, участие в чарити, все, что касается благотворительности. Для них это действительно важно. Поэтому и бесконечные гости. У меня так же на работе, всем мой босс рассказывает, что я украинка. Хотя, я тут давно. И клиенты начинают охать- ахать и начинается политический митинг..
Британцы экономные и консервативные. После ковида цены на еду и коммуналку выросли ужасно. Тут есть правило 4 мин принятия душа. Даже присылают плсиавщики воды и тепла специальные маленькие песочные часы на 4 мин, которые помогают контролировать время, проведенное в душе. Также нам присылали специальные надувные подушечки, которые помещаются в унитаз для экономии воды. Отходы в унитаз выливать запрещено. Услуги прочистки труб- мега дорого.
Едят все по регламенту. И по своим правилам. В магазинах все покупается по списку. Скажу, что живут скромнее наших и их дети реально(!) Рады мороженному. Работаю в кафе и вижу радостные лица деток, когда я их спрашиваю, какое именно мороженное они хотят.
Голубая устрица• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
А в чем будет разница, если комнату снять?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
Бо я можу їх образити. Коли я запитую - можна запустити стірку? Вони кажуть - так.
А потім оказується шо не можна бо в них в неділю пральний день.
Хоча я прямо запитала.
звездная галактика• 27 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
Треба з нею поговорити. Що ви жива людина і вам потрібно бути на самоті. Не бійтесь включати дурочку. Печиво можна? Не їсте, а я прям не можу. То МЕНІ можна печиво?
зачем спрашивать как попугай. если можно купить себе то. что хочешь и ничего не спрашивать?
Аль_де_Барановна• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
а чего Вам дома не сиделось?
Белоснежко• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Знакомо.
Моя тоже везде со мной ходила и кричала даже соседям на другой стороне улицы, что я из Украины, а она спонсор.
мегамоСГ• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
вони дуже незрозумілі для нас люди. мають гроші, але змивати не будуть,одяг у секонді купуватимуть. вони так грошима не смітять як наші баби.. 3 пальто,6 плаття, сумка така,сумка сяка...у подорожі будуть їхати у старих кедах
звездная галактика• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
За їжу, вона дуже нервує коли я купую і влаштовує обідки, що я трачусь(
Просто зараз немає за що зняти, будуть в слідуючому місяці, а як зараз бути не знаю. І то, на аренду вистачить, а на життя не знаю.
а. так у вас просто нет денег. тогда к чему это - я и сама могу купить!
ОхиИВздохи• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
Омг! Ви читати вмієте? Чи просто зашли злити жовч?
Интимная• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
То я так і роблю, вона наче не чує, я і не розумію, чи це ввічливість чи щось з психікою. Каже одне, на виході інше, а я не екстрасенс.
Ви ж написали, що погано розумієте англійську. То може справа у вашому розумінні?
Про туалет не вірю.
Всё равно не понимаю как можно запретить покупать свою еду которая нравится и вестись на обиды нелепые?
Вы скажите ей всё таки что вы любите есть то и то, и пусть или она покупает вам или вы сами. Почему вы должны из-за какой-то британки ущемлять себя и есть только то что хотят они? Вы же тратите свои деньги, какое они имеют отношение к ним? Может я не понимаю что такое спонсор, может у вас там договор какой-то подписан. Но это такая дикость что на голову не налазит.
звездная галактика• 27 сентября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
да. читала. она спросила можно ли ей печенье. ей сказали - нет! что не понятного?
Дюйм оф о4ка• 27 сентября 2022
Я бы сидела голодная, но снимала бы свой, хоть пятиметровый угол. Это мой кошмар жить с чужими людьми и делить быт.
Для меня все эти ситуации дикие в принципе. Да, они спонсор, вы собачка
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляТріль!
Расскажу) живу тут давно.
Дякую! Трохи прояснили ситуацію, бо я спочатку не зрозуміла, навіщо собі відмовляти в усьому, якщо є за що купити.
То напевно бісквіт вона не дозволила, бо в них не прийнято себе балувать.
Може, знаєте, де почитати про їх менталітет? Бо я так можу їх образити ненароком десь.
І ще питання якщо можна - чому вони постійно стараються проводити час зі мною, їм так цікаво чи вони з ввічливості? Треба відмовляти? Просто приглашають на екскурсії і тд, а я чесно не хочу бо погано переношу дорогу і не цікаво, в собі постійно в своїх думках. Як правильно відмовляти?
Головная• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
У вас разговорный английский хороший? Может вы просто не совсем понимаете друг друга?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
а чего Вам дома не сиделось?
В Україні?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Я зможу ні в кого не питать, що мені можна а що не можна.
ОхиИВздохи• 27 сентября 2022
Ответ для звездная галактика
Пздц
Автор не песик і не дитина, щоб їй забороняти їсти печиво. Чи їй треба купити печиво, заникати під подушку і їсти, коли вона хоче, а не тоді, коли прийнято їсти печиво в Англії? Я розумію про прийняття традицій. Але печиво в певні години/дні, ну камон