младокошкина• 27 сентября 2022
Де ви замовляєте дівчаткам 2-3 роки гарний одяг?
Настає період, коли хочеться гарно одягти доньку, а не просто запхати в комбез))
Хочеться якісь базові гарні речі без дурних принтів. Може, є класні українські недорогі бренди, щоб підтримувати своїх.
ЛолитаНеРазлита• 27 сентября 2022
Ще прикольні речі, в інсті baby organic, але для мене дорогувато
Самый умный• 27 сентября 2022
Так щоб швидко приїхало то некст замовляю.
Так щоб почекати-картерс, гап, джордж, зара.
ТигрЛьвович• 27 сентября 2022
Ответ дляСамый умный
Некст привозить зараз норм?
ТигрЛьвович• 27 сентября 2022
Ответ дляСамый умный
Вже даввно
Чи берут якісь додаткові гроші за доставку? І скільки днів йде посилка? Дуже дякую!
Самый умный• 27 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Зазвичай днів 10, доставка безкоштовна від якоїсь суми (треба дивитись, бо я багато замовляю за раз)
Зараз ось поставило достаку 2 тижні прогнозовану, але бачу що відправили вже наступного дня, то може буде швидше.
Самый умный• 27 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Від 700 грн безкоштовна
ТигрЛьвович• 27 сентября 2022
Ответ дляСамый умный
Дякую. І більш ніяких доплат нема? Все згідно сайта. Я давно не замовляла там.
Самый умный• 27 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Наче подвійну конвертацію відмінили, не бачила щоб у мене списували
ТигрЛьвович• 27 сентября 2022
Ответ дляСамый умный
ще раз дякую
Осторожная• 27 сентября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
я також давно не замовляла, але в групі по замовленням пишуть, що стягують подвійну конвертацію суми.
начебто в деяких банках можна відключити подвійну і будуть стягувати % лише за одинарну конверацію. а так щоб без конвертації взагалі наче нема такого тарифу.
младокошкина
• 27 сентября 2022
Ответ дляПасти Ла
В таком возрасте одевала в next
А де замовляти некст? А то в мене посилання вибивае в розетке и т.п.
Пасти Ла• 27 сентября 2022
Ответ длямладокошкина
На офицыальном сайте,next,выбираете страну Украину и делаете заказ