Плакулька• 27 сентября 2022
Укрпошта і шафа
Відправила посилку через сайт шафа уп, 12.09 посилка прибула на відділення. Одержувач не забрав. У кв. вказано ,що посилка повернеться після 7 днів назд. По сьогоднішній день ніяких змін в статусі не має. Коли вона нарешті повернеться.
Мороженная курица• 27 сентября 2022
Что вы уже что нибудь предприняли автор? Или только создали тему на кидстафф?
ЛолитаНеРазлита• 27 сентября 2022
А коли прибула до отримувача? В мене нещодавно 9 днів їхала посилка укрпоштою, я думала що вже десь загубилась, написала в фейсбуці на сторінку укрпошти і мені пояснили що відправка була в якесь село і отримувач вже забрала відправлення, просто інформація оновлюється дуже довго. Раджу вам теж написати в фейсбуці повідомлення на сторінці укрпошти, вони дуже швидко в робочий час відповідають, та й вже зорієнтують що вам робити щоб повернути відправлення.
Плакулька
• 27 сентября 2022
Ответ дляЛолитаНеРазлита
В том то і діло що це велике місто. На фейсбуці написали що посилку одержано, а на сайті ще досі пише що не отримано.
ЛолитаНеРазлита• 27 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
Це безпечна?
ЛолитаНеРазлита• 27 сентября 2022
Ответ дляПлакулька
Якщо ви маєте на увазі що на Шафі в діалозі статус не змінюється і вам кошти не нараховують за продаж, то для Шафи це норма. Може статус в діалозі змінитись і через 6 днів і тоді зарахують кошти. В мене вже декілька раз таке було з укрпоштою, писати на довідкову шафи нема сенсу, кошти зараховують впроовж 7 днів.