Витворунка• 1 час назад
Случайные встречи и их значение
Бывают ли у вас такие моменты, когда встреча с человеком меняет жизнь? Как это произошло у вас?
Леди Г• 1 час назад
Не те щоб життя змінили але були підтримкою в найскладніші часи. Раптові люди знаходили правильні слова, які мені були дуже потрібні. На зупинках, в лікарнях, на роботі, по різному. Вася, мій кіт моє життя зробив значно веселішим. Я його не планувала
Все буде• 59 минут назад
Мій покійний чоловік, був вдівцем з дитиною на момент нашої зустрічі. Життя змінилося кардинально і назавжди.
Значит надо• 27 минут назад
Ответ дляОце фіфа
Думаю, встреча с тцк жизнь многих кардинально изменила