Invictusgirl• 27 сентября 2022

Взорван Северный поток!

Кто это сделал , ваши мысли ?
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2022
Ответ дляlammama
Такой душевный был Северный поток 2,так все было по домашнему!

автор Invictusgirl • 27 сентября 2022
Ответ дляKlodia
’У Польщі офіційно відкрили Балтійський газопровід, що замінить російську трубу.
Газ постачатиметься з норвезького шельфу через Данію і морем до Польщі. Таким чином, країна стає незалежною від російською газу.
“Сьогодні Балтійський газопровід — це газопровід свободи, суверенітету, безпеки та миру’, — коментує прем’єр Матеуш Моравецький
Круто !
любительница• 27 сентября 2022
Ответ дляЕлена 2016
как человек, который 12 лет работал на ЯПЦ (циркониевое производство, гафний для твелов ядерно-промышленного комплекса). Мне первый раз в жизни страшно... они с нас не слезут.
як ці кацапи вже задовбали
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
Смысл в том, чтобы Европа без газа сидела.
Они и Северный поток 2 построили только чтобы Украина без денег за транзит осталась.
Гроші за транзит - то фігня. Газопровід через Україну без альтернативи - це була наша гарантія ненападу. Я вже колись писала в схожій темі: альтернативний газопровід дозволяв розв’зати руки в нападі на Україну. Розрахунок був би на те, що сита Європа і це проковтнула би, як Крим і окуповані райони Донбасу, якщо це не буде їй спричинювати внутрішніх неудобств. Типу, знову виразять обеспокоєність і на тому скінчиться
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2022
Ответ дляAlex_Kri
Пока в проигрыше немцы. Выигрывают США.
Німеччина не пропаде

А США хай виграють
YN8678• 27 сентября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
раша і не хоче, це її метод шантажу - ви всі замерзнете
Не думаю, что замёрзнут)
А если что,то будут искать альтернативу. Кстати,давно пора слазить с газовой иглы этого психопата
ольгалев• 27 сентября 2022
Энергетический шантаж для Европы
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляlammama
то все скандинавські бандерівці, не інакше
ёжовые рукавицы• 27 сентября 2022
Без параші тут не обійшлось....

автор Invictusgirl • 27 сентября 2022
Ответ дляVlada-Maria
100%
Виноваты продажные европейцы , которые дали добро на этот СП
РойЛеля• 27 сентября 2022
Ответ дляЕлена 2016
Пояснювальну бригаду, будь ласка.
Обгрунтуйте, щоб і ми боялися
автор Invictusgirl • 27 сентября 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Без параші тут не обійшлось....
Так и есть
Взорвали сразу после заявления Европы , что обойдутся без газа раши.
Как им своим ванькам объяснить , что пуйло лишил их рынка сбыта газа ?
Вот и взорвали , чтоб свалить на диверсию
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляЕлена 2016
сильніше і швидше треба зашморг затягувати цілим світом на горловині цієї цистерни з відходами. А то жують соплі, бояться неконтрольованого розвалу, а в результаті гімно тільки бродить сильнішше
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляKlodia
поляки взагалі молодці
Mrs.Ochmonek• 27 сентября 2022
Ответ дляYN8678
Не думаю, что замёрзнут)
Так вони цим і займалась останні місяці, на щастя

Europe´s pipeline gas from Russia now only stands at 9% of imports, down from 40% at the start of the war.
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Круто !
крім того, прискореними темпами споруджують термінали для прийому зрідженого газу
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляольгалев
Энергетический шантаж для Европы
вже пізно))))
kuskus• 27 сентября 2022
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
100%
так, тільки не європейці, а продажна європейська верхівка, котра сиділа на підсосі у хуйла

Мила 26• 27 сентября 2022
Ответ дляCocomamzel
Северный поток газовый висит как ган**н многоразовый
мне тоже нравятся его песни)
Елена 2016• 27 сентября 2022
Ответ дляVlada-Maria
соглашусь, только размер этого дерьма огромен.... растечется по всему миру....
ёжовые рукавицы• 27 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Так и есть
Ну, могли б просто перекрити.
Shade_of_the_Sun• 27 сентября 2022
Ответ дляYN8678
Не думаю, что замёрзнут)
Возможно, наконец-то в Европе поймут ,что невозможно в таких старитегических вопросах быть зависимым от одного поставщика. Тем более такого на всю голову, как рашастан
kuskus• 27 сентября 2022
Вони в морі газ спалювали, ця інформація періодично випливала в пресі, потім типу у них ламався газопровід, а тепер питання, хто це зробив?
Vlada-Maria• 27 сентября 2022
Ответ дляЕлена 2016
бо нєх* випускати, законопатити треба було відразу, обрізати все. І чим дальше тягнуть, тим більше це гімно розтечеться. У цьому випадку практика багаторічного затискання, як було із совком, не спрацює... інші реалії. Скаженого пса треба бити наповал
Cordoba• 27 сентября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Німеччина не пропаде

А США хай виграють
Подлизнул, так подлизнул
Жули-ули• 27 сентября 2022
Ответ дляЕлена 2016
Так
Ви маєте на увазі, зараження води?
Елена 2016• 27 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Так
Ви маєте на увазі, зараження води?
нет, я о человеческом факторе.
Жули-ули• 27 сентября 2022
Ответ дляЕлена 2016
нет, я о человеческом факторе.
Аааа зрозуміла !
ольгалев• 27 сентября 2022
Ответ дляVlada-Maria
вже пізно))))
так зима еще не началась... самое время