Барабан для взрослых• 27 сентября 2022

Де купити зимові речі на дівчинку 11 років.

Де купити зимові речі на дівчинку 11 років. В дитячих відділах вже нема розміру, в дорослих ще нема. Зріст 155.
автор Барабан для взрослых • 27 сентября 2022
Київ

Без Баяна• 27 сентября 2022
Дорослі самі малі розміри, наприклад манго,бенетон.
Я 155 зріст, до родів була 42 кг. Одягалася в дорослих магазинах
А_я_ЛОЖУ!• 27 сентября 2022
Детские до 170
А иногда до 176. Как это нет.
Кредитная• 27 сентября 2022
купувати в дорослому з розрахунку щоб було як оверсайз
Облако в кедах• 27 сентября 2022
А что именно вам надо?
ПрипоРошенная• 27 сентября 2022
у минулому році доньці купляла пальто зимове на Некст. дуже задоволена і якістю і ціною.
котопёс• 27 сентября 2022
Поливіться куртки Anernuo, точно були до 176 розміру

Ответ дляОблако в кедах
А что именно вам надо?
Верхній одяг перш за все
Ответ дляПрипоРошенная
Раніше теж брала.Зараз боюсь. Чула, що збої у них, довго везуть
MacOS-ница• 27 сентября 2022
Про куртки не скажу,но вещи уже почти все во взрослых магазинах беру,House,Нью Йорк и т.п.Зимнюю куртку ещё не смотрела, в резерве осенние оверсайз полномерные и джинсы,ещё там можете это взять
Зайка11• 27 сентября 2022
Автор , та ж сама проблема у мене ще й худа- є деякі речі в резервд , також знайшли дуже гарні магазинчики в дитячому світі, якщо ви з Києва?
Помилуйте мадам• 27 сентября 2022
Спробуйте шукати в дорослому ххс-хс. Я доросла, але вузькі плечі та спина, попа. То на мене підходили дитячі речі 152/158/164. 13-14років. Різних марок. Zara яка нажаль зараз зачинена. Ovs. Та навіть Н&М та Waikiki. Треба з нею їхати і міряти
Отмотала своё• 27 сентября 2022
Це розмір ’13 років’, чому це немає?
Отмотала своё• 27 сентября 2022
У мене такого віку і зросту син, ми люди прості, купуємо на речовому ринку, всього вдосталь.
Сундучок с каникулами• 27 сентября 2022
Ответ дляБез Баяна
Не то. Не підходить всерівно груди, бедра. В нас така сама проблема