Барабан для взрослых• 27 сентября 2022
Де купити зимові речі на дівчинку 11 років.
Де купити зимові речі на дівчинку 11 років. В дитячих відділах вже нема розміру, в дорослих ще нема. Зріст 155.
Без Баяна• 27 сентября 2022
Дорослі самі малі розміри, наприклад манго,бенетон.
Я 155 зріст, до родів була 42 кг. Одягалася в дорослих магазинах
ПрипоРошенная• 27 сентября 2022
у минулому році доньці купляла пальто зимове на Некст. дуже задоволена і якістю і ціною.
Барабан для взрослых
• 27 сентября 2022
Ответ дляОблако в кедах
А что именно вам надо?
Верхній одяг перш за все
Барабан для взрослых
• 27 сентября 2022
Ответ дляПрипоРошенная
Раніше теж брала.Зараз боюсь. Чула, що збої у них, довго везуть
MacOS-ница• 27 сентября 2022
Про куртки не скажу,но вещи уже почти все во взрослых магазинах беру,House,Нью Йорк и т.п.Зимнюю куртку ещё не смотрела, в резерве осенние оверсайз полномерные и джинсы,ещё там можете это взять
Помилуйте мадам• 27 сентября 2022
Спробуйте шукати в дорослому ххс-хс. Я доросла, але вузькі плечі та спина, попа. То на мене підходили дитячі речі 152/158/164. 13-14років. Різних марок. Zara яка нажаль зараз зачинена. Ovs. Та навіть Н&М та Waikiki. Треба з нею їхати і міряти
Отмотала своё• 27 сентября 2022
У мене такого віку і зросту син, ми люди прості, купуємо на речовому ринку, всього вдосталь.
Сундучок с каникулами• 27 сентября 2022
Ответ дляБез Баяна
Не то. Не підходить всерівно груди, бедра. В нас така сама проблема