БезникаЯ• 27 сентября 2022
ім´я... яке?
маю донечку Еліночку, ось чекаємо на другу через тиждень -два.
Яке з імен буде найсозвучніше до старшої доні?
Олександрівна по батькові 😉
Результат:
вже голосів:
57 (49.57%)
Яніна
44 (38.26%)
Олівія
14 (12.17%)
Агнія
Херсон це Україна• 27 сентября 2022
Олівія подобається, чому в мене не донечка теж так хотіла назвати
БезникаЯ
• 27 сентября 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Илария
було як варіант, чоловік і мама забракували🤪 сказали що це буде Лара, Лора....Лариса
АдеКВАтная• 27 сентября 2022
Выбирайте наоборот не созвучное. У меня есть знакомая семья у них 2 мальчика погодки и оба в группе по футболу Макар и Марат - каждый раз называя одного три раза думаешь, а правильно я называю его... Очень неудобно и не понимаю зачем
Дайте подумать• 27 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Автор, вы из какого населенного пункта?
БезникаЯ
• 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подумать
Автор, вы из какого населенного пункта?
місто Житомир, а це має якесь значення?
БезникаЯ
• 27 сентября 2022
Ответ дляАдеКВАтная
у подруги три донечки Емілія, Еліна та Еделіна 👌 тож не бачу нічого ’неудобного’
ЗаведУющая• 27 сентября 2022
Ответ дляАдеКВАтная
У нас в класі так, двійнята Макар і Назар. Теж завжди їх плутають.
Дайте подумать• 27 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
місто Житомир, а це має якесь значення?
практически всё объясняет
БезникаЯ
• 27 сентября 2022
Ответ дляЗаведУющая
у дочки в класі теж двійнята Марк та Макар
Стебель_березы• 27 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
нормальне на вашу думку яке, Іра, Таня чи Оксана?
Анна и Мария - самые популярные имена в мире. Назовите Марьяной. Красиво.
Губы рыбы• 27 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Блин...сногшибательный трэш. Вот это мама извратилась неслабо.
Дежурный по кухне• 27 сентября 2022
Ответ дляБезникаЯ
Омг

БезникаЯ
• 27 сентября 2022
Ответ дляДайте подумать
практически всё объясняет
тю...яке має значення місце проживання? останні 3роки ми живемо на дві країни там з іменами взагалі ’очі на викот’ не буває! раджу і вам простіше ставитись
Губы рыбы• 27 сентября 2022
Оливия, мне кажется, имя европейское и не предусматривает отчества.
ЗаведУющая• 27 сентября 2022
Ответ дляСтебель_березы
Або Маріанною, чи Анною-Марією.
Губы рыбы• 27 сентября 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Янина - я Нина
Как тебя зовут? - Янина . Нина?

Точно так и будет.
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
Ответ дляГубы рыбы
Агния? Это вы сами выдумали, да?
Ви справді не знаєте це ім´я?
Я_поехала• 27 сентября 2022
Якщо прізвище іноземне, а не а-ля Петренко тоді Олівія. Якщо наше, то жодне ім´я красиво не звучатиме. Ім´я має пасувати до прізвища, а не імені сестри
Губы рыбы• 27 сентября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ви справді не знаєте це ім´я?
Да знаю. Вспомнила. Но, согласитесь ,это имя даже через раз не встречается;) редкое.
Тюрюнь_Тюнь• 27 сентября 2022
Ответ дляГубы рыбы
Так, але гарне. Думаю дівчинці буде приємно мати таке ім´я, яке не повторюється у групі/ класі і ін
БезникаЯ
• 27 сентября 2022
Ответ дляЯ_поехала
А толку, заре моя донька носить фамілію Вієльгорська, та коли вийде заміж наприклад за Табаку(фам.її однокласниці) , то що далі?
БезникаЯ
• 27 сентября 2022
Ответ дляГубы рыбы
я думаю нас також це чекає, відмова від по батькові 🤔