Херсон це Україна• 27 сентября 2022

Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.

Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
автор Херсон це Україна • 27 сентября 2022
Цю тему створила для тих хто в роздумах чи їхати сюди. Кому треба можу покидати групи фейсбук щоб почитати більше.
Вообще не факт• 27 сентября 2022
Спасибо, киньте группы, а разве в Британской Колумбии нет соцвыплат ежемесячно?
Мира всем• 27 сентября 2022
Дякую за цінну інформацію
Дверной_Проем• 27 сентября 2022
Автор.
Про корінне населення, чого не пишите, про їх гетто?
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Канада- не країна рожевих поні, як Ви описали.
Фамильная фондюшница• 27 сентября 2022
Спасибо за тему . Сейчас думаю.
Дверной_Проем• 27 сентября 2022
Ответ дляВообще не факт
Є, щоденно.
Фамильная фондюшница• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Пожалуйста,по подробнее.
Маша хороша• 27 сентября 2022
Дякую за гарну інформацію. А можно ще з вами проконсультуватися? У мого чоловіка діаліз, чи там можна отримувати безкоштовно цю процедуру?
Ответ дляВообще не факт
Були по 2000 доларів на сімю здається. Перші пів року.
Але іміграція там важко і довго для тих хто хоче залишитися там.
Чим краща провінція тим більше балів треба набрати і тим менше номінацій від провінції.
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Пишу є тут ферст нейшен неприємні мені люди. Які бомжують і це їх справи. Мені що? Я перестала їх бачити. Морози мінус 40 в зимі один місяць. І що? Вийшов машину де є кондиціонер і тепло і на роботу.
Медична страховка є для всіх. Черги як в тіж Європі де паспорт отримати майже не реально. Не ма іміграційних програм. Такої медецини як в нас ніде нема. По доступності.
Це не країна рожевих поні це сильна економіка. Сильний паспорт. Соц допомога населеню.
Женщинас• 27 сентября 2022
Як швидко ви знайшли роботу?
Чи вистачає на життя місячного заробітку в 1900дол?
Ответ дляМаша хороша
Чесно я це не знаю. Я знаю що страховка є для всіх. Медицина тут не сильна. Черги в лікарнях великі, а сімейного знайти важко.
Але якщо щось серйозне лікують добре. Це така правда про медицину.
Вирішуйте.
Красавица писяная• 27 сентября 2022
Ванкувер бешено дорогое жилье из-за китайцев, они все скупают там.
Баба_Воля• 27 сентября 2022
Общинники - це хто? Релігійні?
Ответ дляБаба_Воля
Общинники - це хто? Релігійні?
Це індіанці перша нація. Черз расизим до них колось і винищеня європейцями тепер їхтут носять на руках. Дають великі виплати, а вони в більшості наркомани і алкоголіки.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Кстати, да. Особенно Виннипег
Ответ дляЖенщинас
Як швидко ви знайшли роботу?
Я чекаю 1 жовтня на садок, а тоді робота. Робити є багато тут. Нема проблем з нею. Дівчата тут дітей в школу дали і вже працють в тім хортонс.
спальное место• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
А коли ви приїхали в Канаду?
ГЛЮкоза• 27 сентября 2022
а що до діаспори? чим вони допомагають?
Я не пишу, що це ідеальна країна. Це країна з її нюансами.
Але тут більше плюсів ніж мінусів.
От уявіть ви втратили роботу в Україні. Ск ви отримаєте виплат на місяць? Щоб могти жити?

Або ви працюєте в нас на мінімальні зарплаті, що можете собі дозволити?
Про багатих не пишу їм добре всюди.
Ответ дляГЛЮкоза
а що до діаспори? чим вони допомагають?
В Манітобі помагають в Саскачевані не дуже. Але тут соц служби помагають.
Н@Диете• 27 сентября 2022
Цікава інформація, дякую. А скажіть ще, будь ласка, зараз там далі всюди треба вакцина проти ковіду? Щоб зайти в магазин/працювати/їздити потягами і т.д.
Ответ дляспальное место
А коли ви приїхали в Канаду?
2 місяці я тут . Я міняла провінції. Була в Квекбек і Альберта перед тим.
спальное место• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
І проживши всього два місяці стали експертом? Сміливо.
Ответ дляН@Диете
Ні. Тепер навіть в аеропорті по нових правилах скоро можна буде вїжати без арайв кан. Тре проце прочитати. Якщо що я вакцинована. Але вакцину ніде не питали.
Н@Диете• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Дякую. Удачі на новому місці
Ответ дляспальное место
Ні я не експерт. Але я написала вам правду. Для тих кого вона цікавить. Чи вам є , що заперечити мені?
Не танцую- но пою• 27 сентября 2022
Скільки уколів від страшного ковіду треба зробити, щоб попасти в Канаду?
Ответ дляНе танцую- но пою
Незнаю це. Я маю 2 прививки коли їхала.
Тепер змінила Канада закон про це. Тре читати нові умови
Маша хороша• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Вирішуйте.
Така фігня, що кожні два дні тре робити діаліз, і чи там є таке поняття, як безкоштовна ургентна допомога, цікаво, треба вивчити. Дякую! Вам гарного настрою і натхнення. Дуже дякую за вашу допомогу!