Херсон це Україна• 27 сентября 2022

Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.

Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
Стекловыжималка• 27 сентября 2022
Ответ дляКошка Мурка
В первом классе у дочери( Чоколовка) полкласса жило на сьеме и в общагах, их там полно. К окончанию школьі, все имели свое жилье, многие - не одно. И только там, где папа- полицейский остались в общаге ждать шару от страньі.
К окончанию школы....Т.е. некоторые больше 10 лет с детьми жили в общаге. Вы считаете это хороший пример Вы привели? А в Канаде берут ипотеку и живут как люди.
автор Херсон це Україна • 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
В рази бІльше. Тому для мене Україна - рай :)
Тоді звичайно будьте в Україні
Божоле• 27 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Зависит от провинции и города. Есть по 400 кадов
Хз.....кума вентелировала єтот вопрос - в шоке.
Спелый баклажан• 27 сентября 2022
Автор, я, как человек, проживающий в Канаде уже 7 лет и хорошо относящийся к этой стране скажу, что 80% из того, что вы говорите - это чушь. Чушь человека, который только приехал, что-то там услышал и пошёл распространять недостоверную информацию. Вы сначала поживите здесь, пройдите все этапы, увидьте жизнь изнутри, а потом разглагольствуйте. А пока, не вводите доверчивых людей в заблуждение.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Є допомога від держави коли вони бачать, що дохід замалий.
Тоже, автор, вы не совсем правы. Да, советовать и писать можно, а дальше уже на усмотрение каждого. Но советовать людям ехать в такую далекую и дорогую страну элементарно без знания языка, чтобы побираться и надеяться на выплаты - такой себе совет и вариант. Тут кому как повезет. Особенно, если женщина без денег, знания языка и с двумя детьми. Говорить ей, что едь, а там как-то сложится, плохой совет
Ответ дляВкаблучках
А вам не соромно таке писати? І принижувати вибір людей, які не хочуть куди-небуть їхати з свого дому, маючи безліч причин на це? Старі батьки, бізнес, чи робота, чи й без чоловіка не хочуть? Проживіть хоч пару років там, обживіться, підтвердіть дипломи, знайдіть високооплачувану роботу, візьміть іпотеку,і тоді щось розказуйте.
Мені не соромно. В мене старенька бабуся і тато в Україні вони не хочуть їхати.
Але я зробила вибір жити раді майбутнього і можливо тут є такі як я. Ця тема для ти хто хоче щось змінити.
Для тих кому добре в Україні , хай будуть там.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Людина працює 6 місяців і має мову мініумум 4 подається на пмж.
Это вы про Манитобу? Там требования не только по языку и 6 месяцев. Больше требований. 6 месяцев, эт как связь с провинцией, но на этом все не заканчивается
Любавишна• 27 сентября 2022
Ответ дляСтервочка
А город какой ?
Ванкувер.
Ответ дляПустощі-веселощі
Я нікому не можу радити. Я написала як тут. І далі вибір кожного. Море наших поїхали в світ, в ту ж Європу без мови і без нічого. Хтось залишився дома. Хтось як я тут.
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
Ну Ви трохи збавте обороти, бо ви до процвітаючої канади ніяким боком, звичайна біженка. Не встигли з Украхни виїхати вже її обсираєте. Тут соромно якраз має бути вам
Что Вы забыли в таких темах? Это какой-то неистребимый завистливый совок влезать со своим мнением о том, как круто в родном болоте - это мнение никому не интересно, живите где хотите и не хамите как последняя мещанка автору, который дает толковую инфу из первых рук, в отличие от вас. Люди в состоянии решить самостоятельно стоит конкретно им ехать или нет и без ваших 5 копеек.
И про тех мифических родственников, которые ’20 лет ничего не могут’, автор все верно написала хоть 2 месяца она живет в Канаде, хоть ни одного
пс. за ваше квазипатриотическое хамство автору дальше идите-ка в бан, и не говорите никому что вы украинка, позорище.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Если честно- 400 за садик - фантастически низкая цена. Я не уверена, что она существует. Или есть другой подвох - отсутствие мест в такие сады...
Читала про 800. Но повірю автору на слово. Цікаво, як вона вдвох з дитиною збирається виживати на 500$
Їх навіть на їжу не вистачить. А Ще комуналку треба оплатити, інтернет, який коштує як крило літака, машину заправити. Да й за старі машини страховка навіть з часом меншати не буде…
Но автор про це не розказує, поки рожеві окуляри на очах, стікі грошей відразу привалило.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
В пригороде Монктона точно можно найти кадов за 400-500 садик. Но это было где-то пол года назад. Может сейчас по другому
Дерево береза• 27 сентября 2022
Автор, закрывайте тему - квасные патриотки, которые считают патриотизмом набежать и помоями облить тех, кто уезжает, общаться дальше не дадут по теме.
По КУАЕТ полно тг-чатов и каналов, кому надо найдет всё.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Хороший коммент
Стекловыжималка• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
Ось стосовно садочків сестра чоловіка каже, що такої халяви як в Україні з садочками в Канаді немає. Та я думаю ніде немає)
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляТарабарщина
Автор, пожалуйста, ответьте мне. Мне 42, детям 11 и 17. Языка английского или франц. я не знаю совсем. Дочка знает английский. Денежных запасов нет. Машину не вожу, прав нет. Сейчас в Германии. Скажите, имеет ли мне смысл ехать в Канаду? Немецкий учим, но очень туго( Мы в бедной земле, работать мне предстоит на простых работах, много не заработаю. Думаем о Канаде, но останавливает, что дочка тут пошла учиться на языковой курс перед универом. Дальше штудиенколлег и дальше только вуз. Будет ли у нее возможность учиться в Канаде...
Я вам відповім. Школа безкоштовна. Далі безкоштовної освіти не має. Навіть коледжів Я б на вашому місті лишилась би в Німетчині, поки платять.
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Потому что в Европе беженство, тимчасовий прихисток и помощь на каждом шагу. В Канаде не так.
Автор, а вы точно в Канаде? Как-то странно и поверхностно пишите)
Пустощі-веселощі• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
Да, меня тоже удивили комменты. Есть подозрение, что может не в Канаде она вовсе)
Ответ дляИванка Бур
Я нікого не обманюю. Ви ж самі можете прочитати про це. Про провінцію Саскачеван.
Садок 400$ страховка моя 99 в місяць.
Імігрантам ніде нелегко. Але пройшовши моменти ці і отримавши ПР. Можна багато чого змінити.
ПС я нікого сюди не тягну.
Розового життя ніде нема. Всюди треба важко працювати і вчитися
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Вы не относитесь хорошо к этой стране - у Вас коммент весь в ненависти к этой самой стране и к автору, которая Вам вообще ничего не должна. Не тали Вы родственница, которая 20 лет ничего не достигла?))) Не вводите людей в заблуждение.
Зачем люди терпят то, где им плохо? Магия...
А остальные сами решат ехать им или нет - это их личная ответственность иметь мозг, чтобы найти абсолютно всю инфу о минусах, посчитать бюджет и принять решение.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ні не покриваєжитло 1200. Ну і є по 1000 це від рійону залежить.
Що значить для месних це 860?
Дивно. Мін зарплата тут після податків 1900.
А безробітні чол і жінка з дитиною отримали 2100 без роботи.
Заплатили за квартиру і за комун і ще на їду трохи залишилося.
Цікаво у тому ж Львові так вийде? 15 на квартиру і 3 комунальні і хоч 3 на їду. Є в нас 20000 місячної допомоги безробітним?
Ну ви б по чесному писали, що поїхали туди за грошовою допомогою.
Розачарую вас, чим довше ви будете сидіти на виплатах, тим меньше в вас шансів залишитись в Канаді.
Ответ дляИванка Бур
Ви неправі. Але хіба я вам це доведу? Моя ціль нормальний паспорт і диплом програміста.
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
Я писала- в общагах и на сьеме. Сьем вьі проигнорировали. Почему???? Ипотеку наши не брали, она дорогая)))). В какой Канаде можно купить бакс по 5- 8, сдать по 25- 30, и, не заплатив ни копейки налога, купить новострой? А не оставить кредит ребенку, как мой кум, загнувшись на стройке в Испании летом в 40 град жару
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Она существует, по крайне мере под Торонто. От 280 до 400+ в зависимости от того, сколько часов ребенок там будет находиться.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Гляньте білети з Франції і з всієї Європи. Можна дешево знайти.
Ціна для іноземців висока.але отримайте ПР і будете вчитися як Канадці.
Вчитись з зарплатою 1900? Зніміть окуляри. Мова рівень С1 для навчання. + достатньо висока вартість самого навчання.
Айболитная• 27 сентября 2022
Ответ дляДерево береза
Удалено администрацией...
Борщичок• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Тоді звичайно будьте в Україні
Автор, скільки Вам років?
Ответ дляИванка Бур
Я написала що навчання після отримання ПР.
Ответ дляДерево береза
Так і роблю
Дерево береза• 27 сентября 2022
Ответ дляАйболитная
Удалено администрацией...
Вы чистой воды хабалка и хамка - я после Ваших комментов выше даже вникать не буду в то, что мне понаписал человек с таким облико морале, еще время свое тратить не хватало) Скажу только одно: українська мова не робить з Вас патріотку, не треба ілюзій.
Идите мимо.