Херсон це Україна• 27 сентября 2022
Напишу трохи про Канаду. Мій погляд.
Добрий днень всім, сюди я приїхала по програмі
Canada-Ukraine authorization for emergency travel (CUAET)
Ця країна хороша для тих хто планує отримати паспорт Канади.
Є певні провінції де працючи 6 місяців і маючи ріаень мови слб 4 -4.5 можна податися на постійне проживання.(атлантичні, Манітоба, Саскачеван) . Також дві останні міняють водійські права наші на Канадські.
До недавно Манітоба селила в готелі на 2 тижні.
Потім допомагали з житлом.
В Саскачевані є соціальне житло і виплати.
В Манітобі також є допомога тап це 600$.
В Саскачевані 400 на дитину і 300 на дорослого.
Плюс 1000 в місяць на сімю коли не працюєте вам повертають на оренду квартири.
Ну і в кожні провінції федеральні виплати 3000 дорослі і 1500 дитина.
На ці гроші раджу купити машину.
Мінімальна зарплата приблизно 14 $ з першого жовтня це Саскачеван.
Чистими приблизно 1900₴. Якщо одна мама працює і є діти то може ще і соц виплати доотримувати. Садки державні по 400$, садки хороші по 6 дітей на вихоаателя.
Що може дати вам Канада на перший час? Стабільність! В майбутньому після отримання ПР ви можете отримати диплом тут і почати працювати за гарні гроші і робити карєру . За освіту заплатите як канадці.
Так тут є свої нюанси, скучно, нема соц життя, все по іншом.
Але для тих хто хоче рости і міняти ситуацію це гарний вибір.
Не раджу їхати без мови і легалізованих дипломів тут в Торонто і Онтаріо і Ванкувер.
Чому? Перше там дорого, а запрлата на низьку кваліфікацію приблизно як по всі Канаді. Друге чекати ПР довго і майже нереально. Треба набрати високі бали.
На права треба здавати самому. Страховка на машини дорога.
Оренда висока.
Потім допомагали з житлом.
На ці гроші раджу купити машину.
Оренда висока.
Ясамаякрасивая)• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
Читала про 800. Но повірю автору на слово. Цікаво, як вона вдвох з дитиною збирається виживати на 500$
Їх навіть на їжу не вистачить. А Ще комуналку треба оплатити, інтернет, який коштує як крило літака, машину заправити. Да й за старі машини страховка навіть з часом меншати не буде…
Но автор про це не розказує, поки рожеві окуляри на очах, стікі грошей відразу привалило.
На самом деле автор уже поняла в какой жопе она оказалась. Она пришла сюда убедить себя в правильности своего выбора.
Стекловыжималка• 27 сентября 2022
Ответ дляКошка Мурка
Я писала- в общагах и на сьеме. Сьем вьі проигнорировали. Почему???? Ипотеку наши не брали, она дорогая)))). В какой Канаде можно купить бакс по 5- 8, сдать по 25- 30, и, не заплатив ни копейки налога, купить новострой? А не оставить кредит ребенку, как мой кум, загнувшись на стройке в Испании летом в 40 град жару
Правильно, в Украине ипотека дорогая, а в Канаде нет.
’В какой Канаде можно купить бакс по 5- 8, сдать по 25- 30’ - так это оказывается хорошо??????
. Экономисты вышли из чата.
Мы же вроде не про Испанию...
. Экономисты вышли из чата. Мы же вроде не про Испанию...
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Закриваю тему. Дякую всім за участь і за ваші цінні думки і вислови. Кожен візьме з цієї теми, що йому потрібно.
Хтось залишиться в Україні, а ніші в Європі, а хтось поїде сюди.
Ответ дляЯсамаякрасивая)
О какой ж..е вы говорите?Она там два месяца.Где автор написала что голодает или живёт на вокзале?Что за менталитет у нас?Делать преждевременные выводы и обливать грязью без причины.
Херсон це Україна
• 27 сентября 2022
Ответ дляСпелый баклажан
Автор, я, как человек, проживающий в Канаде уже 7 лет и хорошо относящийся к этой стране скажу, что 80% из того, что вы говорите - это чушь. Чушь человека, который только приехал, что-то там услышал и пошёл распространять недостоверную информацию. Вы сначала поживите здесь, пройдите все этапы, увидьте жизнь изнутри, а потом разглагольствуйте. А пока, не вводите доверчивых людей в заблуждение.
А що саме чушь? Ви хоч поясніть де я обманула обо написала неправду. Якщо ви така розумна.
Я тут познайомилася знашими які живуть по 15 років. В яких паспорти, машини роботи. І легалізували себе.
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я нікому не можу радити. Я написала як тут. І далі вибір кожного. Море наших поїхали в світ, в ту ж Європу без мови і без нічого. Хтось залишився дома. Хтось як я тут.
Європа і Канада- то різні світи, Європа- це майже вдома, навіть по поверненню. Ви зараз нарадите людям, а в них потім грошей на зворотній білет не буде
Борщичок• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Нажаль не можу закрити. Тоді просто піду.
Задала Вам питання про вік. Не прчула відповідь.. Так ось відповім вам. Так зараз війна і в країні тимчасові негаразди, але те що ви в Україні не добились нічого корупція не винувата. Скоріш за все все, причиною чому ви нічого не досягли, є ваші посередні розумові здібності, про які власне свідчить стиль ваших відповідей..
Веснушка• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Лишайтеся в нас під ракетами. І з ядерним шантажем і з шантажем за газ. І з божевільними цінами так краще. Не їдьте сюди.
Чекайте отоплювальний сезон. І будьте під настрій терориста з бункера.
Для чого щось міняти?
Не Ваша справа міняти комусь щось чи ні.
Чого Ви засуджуєте людей, Ви так до них ставитесь, - тому що,- що?
Вважаєте себе розумнішою, чи високомірною, чи Вам просто повезло і Ви думаєте що всім так повезе?
Що з Вами не так, патріоти- втікачі?
Ви ж украънською пишите,- а такы поганы Вашы слова про ситуацію в нашій країні...
Ганьба таким як Ви. Фу на Вас.
Що з Вами не так, патріоти- втікачі?
Ганьба таким як Ви. Фу на Вас.
Веснушка• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Шоб особисто до Вас і приїхали. Закривайте,нічого нового не сказали.
Тему зробили- для себе. Не для людей.
tatyana281183• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Цю тему створила для тих хто в роздумах чи їхати сюди. Кому треба можу покидати групи фейсбук щоб почитати більше.
автор,дякую за тему!можна попросити посилання на групи у фейсбук?
Кошка Мурка• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
. Экономисты вышли из чата.
Мы же вроде не про Испанию...
Какая разница? Загнуться на физ работе ( а автору другая пока не светит) , можно, что от жарьі, что от дубаря
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляБожоле
400 за садочок - це щось з фантастики. Чула, що від 900.
Але моєму все рівно вже 12ть. Я реально не розумію, як можна вижити в Канаді на ЗП 2500 максимум для новоприбульців...
Ніяк.
Губка Боб• 27 сентября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
навіщо мені ваша вікі, у мене там рідня, пашуть по 12 годин, за 20 років так і не знайшли роботи за своєю професією, до чого той ВВП, коли ти маєш менше об’єктивно, чим ти можеш мати тут? вони більш економлять чим ми, відпустка тільки по Канаді здебільшого, конкуренція така, що все життя - це добиватись чогось, коли жити?
Тяжело, но в Украину не вернулись, интересно почему? Не сейчас, до войны конечно
Гордая_птичка• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
А если онко в анамнезе у ребенка, не подскажете?
Знаю точно, що приїхали онкохворі діти лікуватися в Торонто ще в березні.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Людина працює 6 місяців і має мову мініумум 4 подається на пмж.
Вона не по програмі біженців приїхала. Ось і все. В неї робоча віза.
Це по перше, а по друге, чого ви не пишите, що виплати треба чекати від 3-4 тижнів до кількох місяців? Що волонтери надають житло тільки на декілька днів. Нашо вводите людей в обану? Щоб було ось так?
Онанимный пользыватель• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про корінне населення, чого не пишите, про їх гетто?
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Канада- не країна рожевих поні, як Ви описали.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Гетто? Расскажите, пожалуйста. И медицину. Общинники это кто?
Апофиозная• 27 сентября 2022
Ответ дляДверной_Проем
Автор.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
Про морози -50?
Про общинників.
Про страховку медичну.
В Европі так само..
Наймиоіша Україна..
А медицина навіть і не обговорюєть
П с. Я 4 роки диву в Польші
Наймиоіша Україна..
А медицина навіть і не обговорюєть
П с. Я 4 роки диву в Польші
Ответ дляХерсон це Україна
Пишу є тут ферст нейшен неприємні мені люди. Які бомжують і це їх справи. Мені що? Я перестала їх бачити. Морози мінус 40 в зимі один місяць. І що? Вийшов машину де є кондиціонер і тепло і на роботу.
Медична страховка є для всіх. Черги як в тіж Європі де паспорт отримати майже не реально. Не ма іміграційних програм. Такої медецини як в нас ніде нема. По доступності.
Це не країна рожевих поні це сильна економіка. Сильний паспорт. Соц допомога населеню.
Это правда, что частной медицины нет в Канаде? В Европе все же она есть, как альтернатива.
Выплаты в 3000 это разово?
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляПустощі-веселощі
Да, меня тоже удивили комменты. Есть подозрение, что может не в Канаде она вовсе)
Може тролить? бо Канада дуже дорога країна. Ще й з специфічним кліматом.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Якраз радите. Он жінці з двома дітьми без грошей радили їхати. Якось буде… як якось?
Ответ дляХерсон це Україна
Я чекаю 1 жовтня на садок, а тоді робота. Робити є багато тут. Нема проблем з нею. Дівчата тут дітей в школу дали і вже працють в тім хортонс.
Вы не могли бы не шифровать в названиях место работы. Пожалуйста. Что такое тим хортонс не все знают, кто не столкнулся
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Я написала що навчання після отримання ПР.
І шо? Навчання буде безкоштовне? Ви зі своїх 1900 його зможете оплатити?
Наверняка• 27 сентября 2022
Ответ дляХерсон це Україна
Ви неправі. Але хіба я вам це доведу? Моя ціль нормальний паспорт і диплом програміста.
А вы программист? Есть навыки на сегодня?
inneska-85• 27 сентября 2022
Ответ дляАпофиозная
В Европі так само..
Наймиоіша Україна..
А медицина навіть і не обговорюєть
П с. Я 4 роки диву в Польші
Наймиоіша Україна..
А медицина навіть і не обговорюєть
П с. Я 4 роки диву в Польші
в смысле,в Украине хорошая медицина?
Ответ дляХерсон це Україна
Незнаю це. Я маю 2 прививки коли їхала.
Тепер змінила Канада закон про це. Тре читати нові умови
То есть бустер и до бесконечности уже Нп надо? Ну, наконец-то! Прозрение пошло
Гордая_птичка• 27 сентября 2022
Ответ дляОнанимный пользыватель
Місцева кав’ярня, там мінімальні зарплати
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляСтекловыжималка
. Экономисты вышли из чата.
Мы же вроде не про Испанию...
Іпотека? Кому? Щоб отримати іпотеку потрібно мати гарну кредитну історію і не мінімальну зарплатню.
А виходячи з вартості житла, нашу дорогу іпотеку виплачують набагато раніше, чим в Канаді. Добре, коли встигають за життя виплатити, а не передають дітям у спадок. Знаю і такі випадки. В Альберта будинок за 1300 тис дітям ще 5 років виплачувати іпотеку після батьків
Не против• 27 сентября 2022
Ответ дляАпофиозная
В Европі так само..
Наймиоіша Україна..
А медицина навіть і не обговорюєть
П с. Я 4 роки диву в Польші
Наймиоіша Україна..
А медицина навіть і не обговорюєть
П с. Я 4 роки диву в Польші
Польша далеко не вся Европа, сами поляки бегут из Польши
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляБорщичок
Людина поїхала на виплати. Шо буде коли виплати скінчаться невідомо.