интайм_не_предлагать• 28 сентября 2022

Як вам така ситуація?

Можливо знаєте когось особисто в кого було таке.
Дівчина вагітна вони розходяться в цей час ,він майже відразу знаходить іншу і їй також робить дитину і в нього одночасно дві жінки,які вагітні від нього і яким народжувати з невеликою різницею,що далі?.
Ситуація абстрактна якщо що
Стебель_березы• 28 сентября 2022
Ніяк народжувати, якщо чухалось щось в одному місці у дамочок
ТрамвайGirl• 28 сентября 2022
Зовсім не абстрактна. Так народився мій чоловік, а через 3 місяці його брат по батьку
Без QR коду• 28 сентября 2022
Ну шо далі баби самі вирішують народжувати чи ні самим
Осеменителю б навчитися презервативами користуватись
Зупка_цем• 28 сентября 2022
Вони залишаться кожна з своєю дитиною, а він піде і третю зробить
автор интайм_не_предлагать • 28 сентября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Батько зрадько?
вАлнуюся сильнА• 28 сентября 2022
Доказать отцовство, подать на алименты.
Всех в сад• 28 сентября 2022
Я знаю ситуацию когда жена и любовница родили почти одновременно. Сейчас обе БЖ.
Гомосноб• 28 сентября 2022
найти третью и выехать заграницу как многодетный
Ответ дляВсех в сад
Оце щось схоже,але там вони мабуть до якось часу не знали одна про одну,а те,що я описала то ніби мають знати один одного.
вАлнуюся сильнА• 28 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
При том со всем своим гаремом
Ответ дляБез QR коду
А якщо вагітність планована,просто розійшлися,то ваш комент про презік не в тему.
ТрамвайGirl• 28 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Батько зрадько?
Так, одружився з свекрухою, вона завагітніла, він загуляв. Коли поїхала народжувати - ні з пологового її не забрав, ні сина не бачив. Ще й за квартиру на зйомі не заплатив, а всі її речі до знайомої бабусі перевіз. Тобто з пологового їй вертатися було нікуди.
Без QR коду• 28 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Той чувак не в тему(( який всіх чпокає без наслідків для себе
Ответ дляСтебель_березы
Так вагітність може бути заплановано просто з батьком дитини не вийшло,як то кажуть не зійшлися характером
Ответ дляТрамвайGirl
Вони тоді розійшлися ?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 сентября 2022
Ви про Маска задумалися і його дітей, народжених двома жінками практично одночасно?
Ответ дляБез QR коду
Так вагітна ,але розійшлися треба ж потім влаштовувати особисте життя якось далі
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Якого Макса???
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Зрозуміло про кого ви
Без QR коду• 28 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Ну шо вони не перші матері одиначки на землі
ТрамвайGirl• 28 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Вони тоді розійшлися ?
Ні, він же її просто покинув. Її батьки також додому забирати не хотіли. Її мама (бабуся чоловіка) сказала, що то сімейні чвари і розбирайтеся. Місяць була в пологовому, потім за нею батько приїхав, як відпустку зміг взяти. То дідусь в чоловіка і був за тата все життя. Дуже гарна людина була.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Якого Макса???
Того що Ілон і Марс колонізує.
За Макса не знаю
Весёлая морковка• 28 сентября 2022
Ответ дляГомосноб
и это не самый плохой финал - выехать.
у знакомого была такая ситуация. но они все в Мариуполе жили. связь с ним давно пропала.
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Того що Ілон і Марс колонізує.
За Макса не знаю
Ні не про нього,але дивилася колись проект ’вагітна в 16’ там була схожа ситуація
Зупка_цем• 28 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Вагітність планують, коли вже добре один одного знають, просто так за 1 день не розходяться
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 28 сентября 2022
Ответ дляинтайм_не_предлагать
а скільки щасливому таточку? Можливо це пояснює таку легковажність?
Яичница с беконом• 28 сентября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
У меня так одноклассницьі в классе 5 узнали что сестрьі)))
Котя_люлю• 28 сентября 2022
Ответ дляВсех в сад
І я знаю таку ситуацію, але я адвокат з сімейних справ - багато чого бачила.
Обнимашкина• 28 сентября 2022
Та сплошь и рядом такие ситуации. Всем участникам надо понимать одно - женщина рожает в первую очередь для себя. А потому то, что новая женщина решила рожать от 5минут знакомого - это ее проблема, так само это проблема женщины которая решила не прерывать от предателя. Если что в жизни видела две такие истории. В обоих случаях мужчины уже с третьими женщинами. В одном случае жена сделала аборт, сейчас второй раз замужем и не жалеет ни о чем. Любовница - в погоне за алиментами, а мужчина выехал за взятку за границу. Во втором примере все родили и жена, и новая пассия, обе уже бывшие, в марте этот мужчина вывез их с детьми на зу в один дом, а потом приехал туда сам с очередной пассией. Я даже представлять не хочу пи*децовость такой ситуации.
Хлопаю ресницами• 28 сентября 2022
Не раз такие фильмы смотрела.Люблю мыло